Рицарки на бялото кантраче - 5.02.-11.02.

  • 14 579
  • 418
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 8 348
не бе
ще ме взимате за пример и мостра

танита - бавното тослабване би трябвало да е най здравословно и трайно

# 76
  • Мнения: 4 447
Знам, Мими, знам, ама чак пък толкоз бавно....писва, особено ако около него свалят като за световно...
Асса, хубави маргаритки!
Аз пък за първи път, откакто съм режимка, изпаднах в криза за сладко преди 2 дни. Преодолях я с кис. мляко със степче. Ужасно ми се услади, пак ще се забърква тази смес.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 642
Танче нидей рива. Ти си спряла и цигарите, какво искаш - то като е две в едно и организма трябва да се нагажда не към една драстична промяна, а към две. Пък и едното и другото са му голям стрес. Тъй че спокойно, ти си гледай режима и здравето и всичко ще се нареди.
Пък и виж ме мене - един месец три кила, ама кво да седна да умиргам ли, карай си напред и после и ний ще се снимаме кат Тончето и   Hug

Ванче много ти хубаво детито, да ти е живо и здраво!  bouquet

Е най-после да успея да пусна снимка на мойто русо "китайче" в подписа  Whistling

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 12:15 от jpop4e

# 78
  • Мнения: 900
Попче,не риви Hug -3 кила за един месец хич не са зле-мен ако питаш.Най-здравословното сваляне го дават точно така по2-3 кг месечно.
Ванче, страхотна щерка имаш ,ще я искам за снаха -може ли? Rolling Eyes  bouquetСамо хубави неща да я спохождат,още веднъж от мен здраве и късмет и много да те радва. Simple SmileДа дам отчет до сега какво съм омела от сутринта.Закуска-тричави палачинки и кафе .Вода -2литра
Обяд пилишко месо в плик ,задушено-около150гр
За десерт -150гр кисело мляко с 1ч.л.нес кафе и малко подсладител.

# 79
  • Мнения: 4 806
Танитке, иде време за 7 - не се отпускай. Това с цигарите е голям твой успех и много ти се радвам за това постижение. Не виждам някой да сваля в Ордена като за световно - драстичните диети не са ни пример, щото лесно връщат. Не е това начинът, ама ти си знаеш всичко това. Казвам го просто за подкрепа.

Sunbeam, къде се изгуби? Как вървят при теб нещата?

Уффф, ядох вече два пъти  - не е лесна работа. Аз съм от тия, дето нямат апетит, на ядене не налитам и сега се налага да се тъпча. То моето задържане е по - тежко от режимуването за сваляне. Не се похвалих де, ама от талията смъкнах 1 см - вече е 66, за което съм премного доволна. Ама много спортувам - освен редовните тренировки с тежести, сега ми се случва и нещо аеробно.


# 80
  • Мнения: 256
Здравейте Опитвам се да прочета всичкокаквоо сте писали. Поздравления на патерица на всички празнуващи и болните оправяйте се по бълзо. Аз горе долу се оправих но от хремата са ми заглъхнали ушите и нещо недочувам. А с колегата сме подхванали един разговор за салатки и манджички. Вчера бях стриктна - Вода 2 литра+ 2 чая и 2 кафета. Закуска к. мляко, обяд - 3 мандарини, вечеря зелева салата и малко шунка - в същност май съм яла много малко. И мен ме мъчи ПМС, но не ми се яде повече по скоро се подувам и ме гонят нервите. И да ви се оплача кантара не мърда - почвам много да се нервирам.

# 81
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Малииии, Ванче, с тез очи как ще я опазите след време, незнам...
А за Калинката на Джобчето направо безмълвна оставам  bouquet! Искам и ааааааззззз! Щерка!
Леле, Ассе, каква талия...евала  bouquet!

# 82
  • София
  • Мнения: 1 642
Мариетке ще дойде и твоята щерка, нали свекито ти беше казала за наклонената главичка... Joy

Мисля си, че мишката каквато и да излезе, няма да я връщаш, рекламации няма да и правиш!

# 83
  • София
  • Мнения: 8 348
до сега четох на спайдърите темата за водата
мног очетене и много вода
и над половин литър изпих докато четох
няма лошо

сега отивам да си намеря пържолките
а преди час и половина изядох 100 гр. мляко с някви семки

# 84
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Джобче, то ако мога рекламации на свекито ша направя, ама Twisted Evil...
Я кажете сега как стои въпросът с рибните консерви, ама не тон, а скумрия - бива ли, не бива ли, щото ми се яде, пък нали консервирани работи Rolling Eyes...ма айде сега то ако за всичко се замислям трябва да карам само на вода Crossing Arms.

# 85
  • Мнения: 4 806
Хубави красиви дечица - радост на мама. Браво, Рицарки - щом с това сте се справили и с другото ще можете. Да са ви живи и здрави!

Днес малко поизоставам с водата, сега настъпвам здраво, че да наваксам. Гледам поне 3 литра на ден да си докарвам. Отида ли на 4 - посещенията в стаичката стават прекалено чести  Mr. Green

Мариетке,   bouquet

# 86
  • Мнения: 4 447
Мариетке, и аз се бях наканила за щерка с второто, ама друго е било писано. Сега съм свидетел на братска любов и честно да ви кажа, радвам се, че са две момчета. Щом  искаш мома - мома да е, макар да съм сигурна, че ти е все едно!
Лу, приятелки сме с теб, но не се знае докога. Най-много докато ни пораснат момчетата и почнат да се карат за едни и същи моми. При това оферта съм направила по-рано от теб Twisted Evil.
Всъщност, Ванчето да ги научи да правят като нея от онези вкусотии в подписа И, че ние знаем само да дегустираме Laughing

# 87
  • Мнения: 256
Аз пък винаги съм искала да имам момиче и си имам и ако изобщо се навия на второ пак щв искам момиче, божа работа разбира се.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 642
Абе момчета, момичета все тая нали са си наши и си ги обичаме. И честно казаноне само заради нас, но и заради тях трябва да изглеждаме и да се чувстваме добре. Защото знаете каква голяма гордост е да имаш харесвана майка - при мен и до днес е така, гордея се с майка ми, а мъжа ми все с нея ме сравнява и ми се кара. Пък да ви призная разбрах, че в градината като се обиждат децата, краен коз е да те засегнат на майка  Joy, звучи почти като да те псуват и дечицата се засягат.

Оф и аз пък в кви размисли се впуснах  Thinking

# 89
  • Мнения: 4 447
Чак сега видях Калина -  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт