ЧХГ отговаря за 7 г.с. , а на ехографа 6 г.с. и 4 дни?

  • 415
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, бременна съм в 7 г.с. от последния цикъл, на първия преглед се установи наличие на плоден сак с нормална големина, на втория преглед АГ каза , че най - вероятно е кухо яйце, защото плодния сак е пораснал има жълтъчно мехурче, но не видя ембрион ( вагинален ехограф) правих генетични - всичко е наред, щитовидната жлеза в норма са, на своя глава пуснах ЧХГ вчера и излезе че отговаря за 7-8 седмица.Аз се съмнявах , че съм забременяла началото на януари и го отдавах на това, но като видях стойностите на чхг съвсем се притесних и обърках.... Първа и мечтана бременност....  Възможно ли е да не се появи ембрионче?

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 18:20 от Mam.sun

# 1
  • София
  • Мнения: 13 155
6 г.с. и 3 дни Е 7 седмица от бременността.

# 2
  • Мнения: 61
Какъв е въпроса точно? Отговарят на един и същи времеви диапазон...до часове няма все още метод да ги изчисли.

# 3
  • Мнения: 5
Какъв е въпроса точно? Отговарят на един и същи времеви диапазон...до часове няма все още метод да ги изчисли.
дали е кухо яйце и при тези показатели аз мисля, че трябва да се появи ембрионче, но лекарят сякаш е настроен отрицателно към бременността, а не виждам такива причини....

# 4
  • София
  • Мнения: 13 155
А какви са показателите? И как нараства чхг?

# 5
  • Мнения: 61
И аз не виждам такива причини. Отидете при друг лекар. Аз в началото докато се види ембрионче ходих при трима, налрая третия ми пусна дори за секунда пушс в Шейново на спешен кабинет...и като вас бях попаднала на един, който така изглеждаше, както вие описвате вашия. Може би пък преди 12г.с. Се застраховат...

Общи условия

Активация на акаунт