„Алфатар“ - чисто българско кисело мляко за деца

  • 8 987
  • 522
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 234
Идеята е страхотна. Много трудно избирам за малката такива продукти. Визуално също много ми допада. 😊

# 91
  • София
  • Мнения: 20 219
Визията ми харесва много - красиви, жизнерадостни, привличащи окото и вниманието цветове. А идеята за чисти продукти е страхотна, всички би трябвало да са такива.

# 92
  • Мнения: 263
Визията е много свежа.А идеята е много добра.

# 93
  • Мнения: 346
Визията е свежа и весела, харесва ми много.
Напълно подкрепям чистото натурално кисело мляко, без захар и изкуствени аромати.

# 94
  • Мнения: 960
Да, харесва ми идеята! Вкъщи всички предпочитаме киселото мляко в натурален вид, без никакви добавки. А опаковките са наистина весели и привличат детските очички! Simple Smile

# 95
  • Мнения: 1 055
Харесва ли ви визията на кисело мляко "Алфатар" 4.0%?
Да! Много забавни  и весели, точно за деца.

💚 Как намирате идеята за чисто кисело мляко без никакви добавки с вкус и визия, разработени, за да допадат специално на децата?
Смятам, че е чудесно и че всички добавки на вкус, цвят, аромат, правят продуктите по-скоро вредни отколкото полезни.

# 96
  • Мнения: 1 372
Да, харесва ми визията на млякото - цветна и весела! Намирам идеята за чисто мляко за много добра.

# 97
  • Мнения: 195
Здравейте!Впечатлени сме от визията,малката ги приема за играчка опаковките и искрено се радва.Адмирации и към идеята да възродите традициите на страната ни за истинско мляко.Като микробиолог,посветил години в изучаването свойствата и качествата на емблематичния за страната ни млечнокисел продукт,ви пожелавам да запазите традициите дълго живи.

# 98
  • Русе
  • Мнения: 639
💜 Харесва ли ви визията на кисело мляко "Алфатар" 4.0%?

Да, харесва ми визията. Опаковките грабват веднага вниманието, цветни и забавни са.

💚 Как намирате идеята за чисто кисело мляко без никакви добавки с вкус и визия, разработени, за да допадат специално на децата?

Това е прекрасна идея.
Големият ми син поне от 6 години чете етикетите и ме мъмри редовно "Това защо си го купила?!" Да, обича чиста храна. Старая се...

# 99
  • Мнения: 3 184
Да,визията им е привлекателна и интересна най-вече за малки деца.

Идеята е прекрасна.Децата се нуждаят от възможно най-натуралните съставки,особено в периода на израстване.

# 100
  • Мнения: 118
💜 Харесва ли ви визията на кисело мляко "Алфатар" 4.0%?
💚 Как намирате идеята за чисто кисело мляко без никакви добавки с вкус и визия, разработени, за да допадат специално на децата?
Да, харесва ми, напълно подходящо за деца.
Идеята е чудесна, моите деца обожават мляко и ще го опитаме със сигурност.

# 101
  • Мнения: 231
Харесва ми визията на кисело мляко "Алфатар" 4.0%. Цветно, забавно, привличащо!
От погледа на майка намирам идеята за чисто кисело мляко без никакви добавки с вкус и визия, разработени, за да допадат специално на децата за чудесна. Хубаво е да харесват и хапват с удоволствие полезни и здравословни храни, а киселото мляко е такава и е характерна за народа ни.

# 102
  • Мнения: 1 009
Визията е страхотна! Със сигурност привлича вниманието на децата.

С дъщеря ми ядем мюсли с кисело мляко всяка сутрин. Киселото мляко е от важните храни в ежедневието ми. Опитвам се да науча и сина ми да яде кисело мляко. Засега го приема само на домашно направен айрян, предпочита прясното мляко.

# 103
  • Мнения: 262
Опаковката на киселото мляко изглежда отлично. Състава също е ОК.. Пазарувам от фермерския щанд в БИЛЛА, но тази асортимент не съм го виждала. Мисля, че децата ще го харесват.

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 368
Какво по-хубаво от това да храним децата и внуците ни с чисти и натурални продукти, така както е било преди време.  Сега качеството като цяло на храната е много ниско, затова трябва да се подкрепят българските фирми, които правят качествени продукти с чист състав. Със удоволствие бихме опитали продуктите.

Общи условия

Активация на акаунт