Пъзели 63

  • 21 176
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 359
Тони, много стиснати палци от нас Hands Fist открих много истина в написаното от Мимок, но с изпитанията ставаме по-силни и в спомените остават хубави моменти и удовлетвореност, че сме минали през лошото Heart
Чудех се онзи ден какво да отворя и като видях вихрушката, нямаше как да го пропусна, голямо удоволствие ми достави.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 718
Дами, почти съм вдигнала белия байряк. Моля, ако някоя от вас е редила този пъзел да ми изпрати снимка. Да вметна, че картинката на дъното на кутията не отговаря, парченцата са други.
https://www.ozone.bg/product/pazel-grafix-ot-1000-chasti-dutch-windmills/

# 92
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Дами, почти съм вдигнала белия байряк. Моля, ако някоя от вас е редила този пъзел да ми изпрати снимка. Да вметна, че картинката на дъното на кутията не отговаря, парченцата са други.
https://www.ozone.bg/product/pazel-grafix-ot-1000-chasti-dutch-windmills/
Като те знам какви трудни редиш, учудваш ме. На мен даже лесен ми изглежда, но явно лъже.

# 93
  • Варна
  • Мнения: 392
Ако матриците им са еднакви, може би влакът ще помогне:
цък

# 94
  • Варна
  • Мнения: 718
Мона Лиза, благодаря, и на мен ми се стори лесен, но уви, парченцата са класически, влизат навсякъде и взе да ми писва...
Бяло пате, благодаря, но е друга матрица и парченцата са различни. А този пъзел с влака е направен със същата матрица като Тадж махал.

# 95
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Мона Лиза, благодаря, и на мен ми се стори лесен, но уви, парченцата са класически, влизат навсякъде и взе да ми писва...
Бяло пате, благодаря, но е друга матрица и парченцата са различни. А този пъзел с влака е направен със същата матрица като Тадж махал.

Прибирай го, да знаеш само в началото ти е търсене, после ти става едно хубаво и ведро. Joy

# 96
  • Мнения: 300
Завърших и осмата част от пътешествието на Трефл. Остава ми само една, а хич не искам да свършва, направо ми иде да го започна отначало. Отново разходка в Европа Relaxed

# 97
  • София
  • Мнения: 3 029
За първи път редя Trefl Prime, и останах изненадана от качеството. Наистина голяма разлика с обикновенните Trefl.

Дисни ретро колаж, Trefl Prime, 1000 части

# 98
  • Мнения: 6 930
Ох, Тони, стискам палци съвсем скоро всичко да е наред Hug

Crazy Cake
500 части
Cherry Pazzi

Благодарностите отново са за High Speed, че успях и аз да стигна до това сладко кексче Hug

Отварям тази сутрин озона да проверя профилактично за нещо ново и гледам точно Cherry Pazzi са заредили, има го кексчето Smile

Трефл прайм са супер. И мини частите им са супер Smile Аз само потривам ръце за този на Аделка Joy

По повод инфантилните пъзели (да, отново се включвам абсолютно навреме) аз все още всеки ден проверявам няма ли да пуснат хилядарка на Желание Joy Ама леко почвам да губя надежда вече. А Енкантото го имам и е супер.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 36 786
Новата ми придобивка, на символична цена, от групите. А се оказа чисто нов, с целофана. Много му се радвам.

# 100
  • Мнения: 707
Тони, всичко ще си дойде на мястото, дано скоро момченцето ви е добре и у дома с вас. Моля се за семейството ви.


Благодаря Heart

Едно Дисни и аз да наредя

# 101
  • Мнения: 8 921
Малкият пъзел от най-новите ми е готов. Момичето с червената рокля, Анатолиан, 500 елемента. Оригинално Let the Sun Shine се казва пъзела, но аз го харесах и поръчах заради момичето и роклята.

# 102
  • Варна
  • Мнения: 718
Мона Лиза, благодаря за съвета. Интересно, с лекота оставям книга, която не ми харесва, а защо толкова време се мъчих с този пъзел? Всъщност, имам отговор, не обичам да се предавам да се отказвам при трудности.
Прибрах в различни торбички частите, справих се с една стограмка - млечен шоколад с лешници и ми мина. Blush


Ако ми попадне снимка на нареден този пъзел, може пак да се опитам. Дотогава ще стои в шкафа наказан.

# 103
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Фло, ама ти си наредила най-интересното, аз такива ги считам за наредени.Joy Останали са около 200 сини парчета.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 36 786
Уговорих три пъзела от една градска мацка от групите, утре ще ги взема и ще се похваля!

Общи условия

Активация на акаунт