Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 16

  • 57 043
  • 507
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 783
Аз гледам "Ру", не ми харесва. Не че съм голяма моралистка, ама връзка в която жената е много по възрастна не ме кефи. А пък стържещият глас на Мерием Узерли ужасно ме дразни. А  "Врата на времето" ми харесва.

# 496
  • Мнения: 7 918
Ааа, Мерием У. - значи Ру отпада. 😂
Не съм разбрала, че тя участва и не, че не ми е симпатична, ама май не ми е, като се замисля. 😂
Пък и едва ли тази връзка ще е като онази красива и силна любов в Омер.
Предполагам скучаеща богата жена си търси развлечение (нали е лято 😂 😀).
Измислям си, но не ми се чете резюмето. 😂

Я вижте какво ни чакало, ама не разбрах кога. 😂 😀 😀

https://www.instagram.com/reel/C8UiKAmMErd/?igsh=andlNXQ1d3lkYnA5

Последна редакция: ср, 19 юни 2024, 21:57 от pepel_ot_rozi

# 497
  • Кърджали
  • Мнения: 10 382
Врата на времето и аз се каня да му хвърля поглед, че нали моето момче се мярка там. Да си припомня, че е актьор /не само водещ/. Но първо трябва да си довърша превода на "Лъжец", по средата съм и вече ми свършиха всички обиди, които знам ...А, машаллах, героя му дава много поводи да искаш да си разнообразиш речника...

Нещо от тия сериали, които засега стават известни за наесен, нищо не ми хваща окото. Тази есен ще е скука. Ще чакам да видя Улаш и Хазал как ще се справят във втория сезон на "Първи и последен", дано не го забавят много.

# 498
  • Мнения: 1 839
Добро утро
да Ви почерпя за РД



Femmi neredesin?

Довечера да пуснеш нещо по-така за празнуване!!

# 499
  • Мнения: 7 918
Вал, 😍 ЧРД и бъди здрава! ❤️ 💕 ❤️

Ех, толкова въпроси имам за Присъда, че нямам търпение да се разрешават загадките, но геройски стискам зъби. 😂
Само понякога питам приятелки, молете се да не започна и вас да тормозя. 😂

Хубав ден! ❤️ 💕 ❤️

Последна редакция: чт, 20 юни 2024, 10:33 от pepel_ot_rozi

# 500
  • Кърджали
  • Мнения: 10 382
Пепелче, знаеш, мен можеш да тормозиш. Както са ми и залипсвали...

# 501
  • Мнения: 372
Изгледах " Първи и последен" с бг превод мисля, че на дама от тази тема.
Много ми хареса.
Те накрая пак се събраха.
Бихте ли препоръчали нещо на бг, което да се намира лесно за гледане и да не е 200 серии и 5 сезона - тях не ги издържам. Може и да е старо, но златно.

# 502
  • Мнения: 27 958
Добро утро
да Ви почерпя за РД



Femmi neredesin?

Довечера да пуснеш нещо по-така за празнуване!!

 Валл, чести празник всичко най - хубаво и Наздраве !:birthday: TadaWine GlassWine GlassTropical Drink

Ето и твойте красавци те поздравяват и Чачи идва към теб да празнувате довечера и ще донесе от елексира в избата .. ти пригатвяй мезетата..









 нямаш грижиии за нещо по така ...  горещо и лятно като за настроение и танцуване
  Знам че слушаш Никос Вертис



това се слуша много в таверни и дискотеки . ХИТ!:dancer: Има и кавъри но ориганала е найййй



 Шека Алексич ,любимката ми Heart Eyes
https://www.youtube.com/watch?v=gZb-2ajFPtI
Обожавам я ! На лайфовете, като пее подлудява всички .. много е яко ..
Другата седмица съм в Турция и ще посетим кръчмите , но дали ще има певци ...

Последна редакция: чт, 20 юни 2024, 17:28 от femmi2

# 503
  • Мнения: 1 839
Леле,Феми.....
Какъв горещ купон си ми заформила!!!
Прекрасни са и двамата-НЕУСТОИМИ
Благодаря,момичета за пожеланията
Весело и незабравимо лято на всички

# 504
  • Мнения: 27 958
Леле,Феми.....
Какъв горещ купон си ми заформила!!!
Прекрасни са и двамата-НЕУСТОИМИ
Благодаря,момичета за пожеланията
Весело и незабравимо лято на всички


Вал , може ли да ловиш риба , ако не ето този красавец ще те научи най запаленият рибар и чок добър.. и мен че учи ама трябва търпение и спокойствие ..


 Тук се пее за Истанбул във вихъра на танца ..
https://www.youtube.com/watch?v=1LFIpni1gZk

# 505
  • Мнения: 5 780
Вал, да си все по-щастлива! Flowers Four Leaf Clover Честит ти рожден ден!
Феми ти е направила музикалния купон. Grinning

Пепелче, права си за захарния финал на Братчетата, но след толкова страдания- заслужават хубави неща поне в последната серия. Grinning Има някои млади актьори, които са ми симпатични и ще им следя развитието.

От новите есенни сериали ще има на какво да се спрем, нека първо се прояснят нещата. Засега е сигурно партньорството на Ебру Шахин с Мурат Йълдъръм и това ме радва. Да видим сценария, това е най-важно.
Да се отчета за старите летни-  засега без много да се втелясвам си карам Егея.

# 506
  • Кърджали
  • Мнения: 10 382
Баръш Ардуч ще играе главната роля тази есен в сериалът "Шеф" за канал Now /фокс/. Още не е ясно коя ще е актрисата, която ще му партнира. Ако му изберат актриса, която ми радва окото и душата, може да се пробвам. Стига да не е от тези от типа на оная психоложка...

Вал, честит рожден ден!

# 507
  • Мнения: 1 839
Баръш Ардуч ще играе главната роля тази есен в сериалът "Шеф" за канал Now /фокс/. Още не е ясно коя ще е актрисата, която ще му партнира. Ако му изберат актриса, която ми радва окото и душата, може да се пробвам. Стига да не е от тези от типа на оная психоложка...

Вал, честит рожден ден!
Четох при рускините, че спрягат Йозгето.
Дано не е тя
Сладка ми е,но е много слаба като актриса милата

Общи условия

Активация на акаунт