Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 258

  • 18 405
  • 436
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 745
Здравейте 
                      МомичетаБлагодаря ви за всичко споделено.

                             

                                   Имаш правото да бъдеш точно това, което си.
                                   Имаш право да направиш всичко, което искаш да направиш.
                                   Имаш правото да се учиш и израстваш от собствените си грешки.
                                    Луиз Хей


                         

                                   

                   

Приятен следобед,дами

# 151
  • Мнения: 41 815
Добро утро,момичета!



Добре дошла, ПРОЛЕТ! Heart
Да започнем деня си с чашка кафе и вяра, че хубавото
предстои.Пролетта е ново начало и нека сбъдне мечтите
ни и донесе на всекиго здраве, любов и слънчеви мигове.


Вичи Heart




#ТубаБююкюстюн
Опитът не е когато знаеш какво ще се случи, а как със сигурност няма да се случи...


Tубa е на 4 място сред най-обсъжданите актриси в Twitter тази седмица  


Маноля и Хакан.. От Instagram GAİN

Вчера Ръза К. имаше РД.Да е жив и здрав и все така успешен актьор! BalloonTada


Седа и Боз са го отбелязали....


Желая ви приятен пролетен ден!

# 152
  • Мнения: 6 865
Слънцето винаги е по-силно от тъмнината, освен ако мракът не е въпрос на личен избор. Пролетта е тук - внезапна като любов, естествена като радостта да обичаш! 🌺

От моята магнолия, за Магнолия!

# 153
  • Мнения: 5 745
Здравейте
                           МомичетаБлагодаря ви за всичко споделено

                                            
                                "За да стигнем до целта и да не изгубим посоката,
                                трябва да поставяме важното пред маловажното,
                                да бъдем търпеливи в исканията си и
                               да даваме предимство на значимите пред дребните неща."


                                      

                            
 

Приятен следобед,дами

# 154
  • Мнения: 10 019
Здравейте!



Честита ни Пролет 2024!
Нека с възраждането на природата се възродят добротата, успеха, здравето и късмета! Hands Plus1
Нека силата бъде с Вас! Heart



Попаднах на поредната  професионална критика. Критика, ама хвалят! Joy
https://ekranom.com/yarin-yokmus-gibi-zit-kutuplar-birbirini-ceker-mi/



Сякаш няма утре: Привличат ли се противоположностите?
Автор: Ясемин Софуоглу 19.03.2024 г
Мини сериалът от 4 епизода, който стартира в платформата Gain на 14 февруари, Свети Валентин, събира Туба Бююкюстюн и Халит Ергенч след много години.Сценарият е написан от Екин Аталар, а режисьор е Зейнеп Гюнай с нейната уникална гледна точка. Осигурява изключително приятно изживяване. Оригиналният сценарий, който преди това беше замислен като сценарий за театър, направи своя дебют с филма The Interview и беше вдъхновение за Like There's No Tomorrow .
Сериалът разказва историята на Хакан, опитен политически писател и журналист, и Маноля, млада и красива актриса, които живеят в една нощ. Животът на тези два противоположни героя от различни светове се пресича, когато на Хакан е възложено да интервюира Маноля. Двамата, които подходиха предубедено един към друг в първите минути на интервюто, се разпръснаха, без да постигнат резултат, докато Хакан не защити Маноля от обезпокоителен фен... След като Адам удари носа на Хакан, Маноля не пожела да го остави сам и покани той в къщата й, историята е завършена.Тя също започва от този момент. С течение на времето, докато героите ни се опознават, стените между тях започват да се разпадат и те започват да се разделят с предразсъдъците си, като по този начин срещат истинската си човечност.



„Сякаш няма утре“ е изречение, за което всички се сещаме много пъти, но не можем да го изразим или може би не смеем да изразим. Сериалът прави точно обратното и ни разказва какво се случва вместо нас и никога не ни изпуска от темата.Като трети герой след Маноля и Хакан започваме да поставяме под въпрос пукнатините в отношенията между мъжете и жените и с всяка минута, в която гледаме, страната, която заемаме, и теорията, която защитаваме, могат да се променят и камерата никога няма да ни принуди към това Не искаме да отвлича вниманието от двамата герои. Въпреки че е снимано на едно място, ние никога не се отегчаваме и не напускаме това място, ние съществуваме там, докато историята свърши и ни отнесе, с чувството, че с Хакан сме дошли на гости в дома на Маноля. Например; В една сцена, в която Хакан напуска къщата на Маноля и тръгва по своя път, сякаш сме сянка, хваната между двамата, но не знаем накъде да отидем, тайно казваме на Хакан да си тръгне оттук и да не ни лишава от тази нощ , защото тяхната раздяла само ни връща към живота ни.Тя предвещава завръщането ни. Основната причина, поради която толкова много харесахме героите, е разбира се изпълнението на Туба Бююкюстюн и Халит Ергенч, хармонията между тях и реалността на играта, която си предават един на друг...
В допълнение, мекотата на атмосферата на сериала, използването на светлина в тясна зона в едно пространство и балансът на цветовете улесняват фокусирането на публиката върху историята. Фактът, че използваната музика и жанрове са много различни един от друг и внимателно подбрани, като се има предвид емоционалното състояние на героите, допълнително засилва емоционалната дълбочина и атмосферата на историята, Everybody Knows на Леонард Коен, Unutadım на Müslüm Gürses (Колко чаши бяха счупени ) и финала на Sezen Aksu Начинът, по който песните на Maybe Love is Not Necessary са използвани в сцените и чувствата на героите в този момент са ни предадени по най-трогателния начин.
Понякога човек иска да се приюти в някого, когото не познава, иска да му се отвори по най-простия начин и в това кратко време, което отделя, разказва най-дълбоките си тайни с цялата си искреност, без да се крие, сякаш нямаше утре. Когато дойде утрешният ден, остават само спомените от тази нощ, изречените думи, изживените емоции. В резултат на това сериалът „Сякаш няма утре“ се превърна в произведение, което успешно отразява днешните сложни отношения и социална критика. Вероятността да преживеем такава нощ с някого по всяко време от живота си е много малка, но трябва да се придържаме към възможностите, така че ви препоръчвам да дадете шанс на тази поредица да се подготвите за тази нощ.



Казват, че това е сн на Туба. Но Гуги не я разпозна, аз също. Знаете ли от къде е?



Честит РД на Ръза К. на патерица!
Да е жив и здрав и творчески успехи!
Той е един от малкото турски актьори, които наистина харесвам.

Снимка на Туба с Ръза има толкова много, но не успях да открия.Grinning
Имайте хубава вечер!

# 155
  • Мнения: 984
Здравейте дами и Честита пролет.
При нас макар и слънчево, не беше много пролетно -:))
Благодаря за споделеното. В продължение на сложеното от Лина, надявам се сериалът да се хареса и продава добре на форума Series Mania във Лил Франция

YYG на щанда на Intermedya като единствен дистрибутор на поредицата. Ще чакаме отзиви и резултати.
Да е честит Ръза и много успешни  проекти. Лина ще се отчета със снимка и за двете.

Не знам от къде е снимката на Туба.
Хубава вечер.

# 156
  • Мнения: 4 237
Среднощен привет, момичета!


Добре дошла на Пролетта!


Да си пожелаем да е здрава, хармонична, спокойна и мирна, изпълнена с прекрасни и радостни емоции! Hands Pray
Благодаря ви за споделеното вчера и днес!
Злати, Вичи, Нези, Линка, Снинова
За съжаление тези дни Туба отново зачезна Sad Но пък е на първо място в класацията на IMDB за миналата седмица    Да видим как ще вървят продажбите на СНУ в Лил. Надявам се да има търсене на този бисер и да бъде закупен от много страни! Hands V

Честит РД на Ръза и от мен на патерица! Да е здрав и да има много успешни творчески проекти! Hands Plus1

Ето и от мен две снимки на Туба с Ръза    


Цитат

Линка не мога да се сетя точно от къде е тази снимка на Туба, но ми прилича на Филиз.  Вярно е, че е пообработена. Но сега нямам време да се ровя. Утре ако ми остане време ще потърся  
Харесват ми такива "критики", като тази, която си ни предоставила от списанието. Изглежда, че автора също като нас е бил впечатлен от СНУ и актьорската игра на Туба и Халит  

Няколко прекрасни мисли за пролетта
“Отново е пролет. Земята е като дете, което знае поеми наизуст.” – Райнер Мария Рилке

“Можете да изрежете всички цветя, но не може да спрете пролетта да дойде.” – Пабло Неруда

“Фантазията е вечна пролет” – Фридрих Шилер

“Пролетта е сезон за душата – да възстанови силата си.” – Лайла Акита

“Пролетта е времето за планове и проекти.” – Лев Толстой

“Денят, в който Бог е създал надеждата, е същият ден, в който е създал и пролетта.” – Бърнард Уилямс

Скрит текст:
“Колко странно е това! / да бъдеш жив / под цъфнали череши.” – Кобаяши Исса

“Ако зимата има смелостта да се превърне в пролет, кой казва, че аз не мога да разцъфтя по същия начин?”

“Пролетта ще дойде и с нея и щастието. Изчакай. Животът ще стане по-топъл.” – Анита Кризан

Отново е пролет. Чувам птиците да пеят отново. Виж как цветята започват да цъфтят. Виж как младите хора се влюбват.” – Лу Ролс

“Пролетта показва какво може да направи Бог с един мрачен и мръсен свят”. – Виктор Крафт

“Това му е хубавото на света – винаги можеш да си сигурен, че предстоят още много пролети.” – Луси Мод Монгомъри

“Животът стои пред мен като вечна пролет, с нови и брилянтни дрехи”.  – Карл Фридрих Гауз

“Пролетта е начинът на природата да каже: “Да купонясваме!“ – Робин Уилямс

“Независимо каква е прогнозата, живей сякаш е пролет.” – Лили Пулицър



Лека и спокойна нощ!

Последна редакция: чт, 21 мар 2024, 02:13 от kanti

# 157
  • Мнения: 41 815
Здравейте,момичета!



Да ни е сладко кафенцето и усмихнат деня! Нека
настроението ни е слънчево, а мислите позитивни!


Скрит текст:
Нали съм при дъщерята,сутринта нямаха интернет.

Благодаря ви за всичко споделено от вчера. HugTwo Hearts







Желая ви хубав пролетен ден!


# 158
  • Мнения: 5 745
Здравейте
                           Момичета Благодаря ви за споделените неща.

                                   

                                Най-красивата дреха се нарича човечност…
                                Винаги давай каквото имаш, и не очаквай нищо...
                                Просто обичай! А то е достатъчно... Успешен ден ви желая


                                   

                       

                                     

                     

Приятен следобед,дами

# 159
  • Мнения: 984
Здравейте момичета и благодаря за всичко споделено.
Туба и днес не е споделила нищо. Явно е решила да си почива от социалните мрежи. Дано пък ме опровергае.

Хубава вечер.

# 160
  • Мнения: 10 019
Здравейте!

И аз не открих нищо ново.
Но ми се искаше да споделя, че на Стар Лайф дават френската поредица „Обади се на агента ми“, в турската  адаптация   „Обадете се на моя мениджър“  участва и Туба като себе си в първи епизод.
Във френската версия тази роля изпълнява Сесил дьо Франс
https://en.wikipedia.org/wiki/C%C3%A9cile_de_France



Туба за мен е по-красива и по-талантлива



Изгледах и двата епизода - турския не е по-лош, но е някак по-неясен. Ако си изгледал първо френския вариант, после турския - много сцени се изясняват. Определено французите са по-опитни  в режисурата, турските актьори обаче  са по-добри, с изкл. на Баръш Фалай, който преиграва и никак не ми хареса.
Сериалът е интересен. Аз гледах само 5-6 турски епизода и около 10-ина френски на времето, когато го даваха. Но ми писна, малко е еднообразен. Сега ще  гледам френския вариант, докато го дават по ТВ.  Можете да се включите, мина само първи епизод.
Туба е страхотна (както винаги Stuck Out Tongue Winking Eye) в епизода си.






Туба играе ролите си по свой начин. Тя не е като другите - по този начин  вероятно привлича хората като магнит. Самото й име и участие в проекти е бомба, феномен. Тя има необичайна привлекателна красота, която ви кара да искате да я гледате безкрайно. - цитат от руския форум, с който съм съгласна.



Желая ви приятна вечер!

# 161
  • Мнения: 41 815
Добро утро!



Не спирайте да се усмихвате защото,
" Ден без усмивки е изгубен ден!"


Благодаря ви за споделеното от вчера! Two Hearts
Линка,аз този канал не го гледам,но ММ - да.
Все още съм на вълна турски сериали. Simple Smile


#ТубаБююкюстюн
Всеки, който става рано, иска да спи цял ден...





Скрит текст:

Хубав слънчев ден!

# 162
  • Мнения: 5 745
Здравейте
                               Момичета Благодаря ви за всичко споделено.
                       Линка Revolving HeartsRevolving HeartsБлагодаря ти за многото и интересна информация,която ни споделяш.

                                          

                                "Когато човек вярва в себе си, не се опитва да убеждава другите.
                                  Когато е доволен от себе си, не се нуждае от одобрението на другите.
                                  Когато човек се приема, целият свят го приема."
                                         Лао Дзъ


                                  

                                    

                                  

Приятен следобед,дами

Последна редакция: пт, 22 мар 2024, 15:50 от Вичона

# 163
  • Мнения: 10 019
Здравейте!



Новини от и за Туба не намерих.
Сега светът се занимава с Кейт Мидълтън
Скрит текст:
Кейт Мидълтън обяви, че е диагностицирана с рак:

„През януари претърпях тежка коремна операция в Лондон и по това време се смяташе, че състоянието ми не е раково. Операцията беше успешна. Изследванията след операцията обаче установиха наличие на рак. Ето защо моят медицински екип ме посъветва да се подложа на курс на превантивна химиотерапия и сега съм в ранните етапи на това лечение.“
Да пожелаем на Кейт успешно оздравяване и да се порадваме на малко Магнолия и тук-таме Хакан...







В  ТТ се готвят за колективно гледане на първи сезон на ДА.



И аз ще го направя, но тъкмо преди новия сезон - 25 юни, ли беше?
А междувременно ще снимат трети сезон и ще имаме много снимки от приятелски трапези... Sunglasses



Лека нощ!

# 164
  • Мнения: 41 815
Добро утро,момичета!



Денят започва с добро настроение, а кафето
  се пие с наслада и усмивка.Тодоровден е!
Честит празник! Здраве и късмет на имениците!




Благодаря ви за споделеното! Flowers TulipFlowers RoseFlowers Tulip
Линка,1 сезон на ДА/МД го пуснаха на 28 юли.









Желая ви приятна събота!


Общи условия

Активация на акаунт