По-дълги, по-плътни и по-здрави мигли с Bonilash! Участвайте в играта!

  • 7 356
  • 381
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 552
Харесвам миглите си, старая се да използвам качествена козметика и са не гримирам твърде често очите.

# 61
  • Мнения: 10 212
Харесвам ги след извиване и спирала. Имам нужда да полагам грижи.

# 62
  • Мнения: 1 336
Не съм го използвала,но с удоволствие бих го пробвала.

# 63
  • Мнения: 1 002
Харесвам си миглите. До сега не съм полагала по-специални грижи за тях, но напоследък оредяха и се замислям да пробвам продукт за сгъстяване и растеж.

# 64
  • Мнения: 75
Не ги харесвам, защото са редки и къси мигли, не съм използвала Bonilash, бих искала да пробвам.

# 65
  • Мнения: 1 049
Харесвам ги, но не полагам специални грижи за тях. Ще се радвам ако имам възможност да тествам Bonilash.

# 66
  • Мнения: 317
Не харесвам миглите си, след като веднъж сложих изкуствени, стана още по-зле. Ползвах рициново масло и се възстановиха донякъде, но си раздразних очите.. Бих изпробвала Бонилаш, но цената е фактор. Ако имам късмет да спечеля, с удоволствие ще споделя резултати 🍀

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 467
Харесвам миглите си като цяло, не полагам грижи за тях. Бих искала малко да се сгъстят.

# 68
  • Мнения: 1 379
Не полагам специални грижи, но като цяло ги харесвам. Серума не съм ползвала, но се каня от доста време да го пробвам.

# 69
  • Мнения: 29 793
Харесвам миглите си. Не полагам специални грижи за тях, освен спирала сутрин.

# 70
  • Мнения: 1 173
Не ги харесвам особено, бих искала да са извити. Не полагам грижи за тях, но Bonilash бих пробвала с удоволствие.

# 71
  • Мнения: 2 759
Да, харесвам миглите си и не полагам никакви специални грижи за тях към момента.

# 72
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Искам да са по-дълги и по-плътни, но уви...за грижа-разресвам ги всеки ден преди спиралата.

# 73
  • Мнения: 804
Харесвам ги, но винаги може повече😁
Не полагам специални грижи.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 626
Миглите ми са къси и бих се радвала да са по-дълги и по-обемни. Затова и винаги съобразявам да купувам спирила за обем.
Не полагам по-специални грижи за миглите си. Винаги обаче спиралата почиствам с мицеларна вода, т.е. да не спя със спирала на миглите.
Не съм ползвала Bonilash и не мога да дам мнение.

Общи условия

Активация на акаунт