Ягодка - обсъждане на продукти 3

  • 12 508
  • 350
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 13 512
Кръц,кръц-няма мярка за сравнение между основата на артдеко и фондьотена.Ама никаква.
АЗ съм очарована от основата -цяла нощ грима ми не мърда...
подкрепям. ФДТ попива, а тази база задържа  прахообразните и сухи сенки. От форума разбрах за тази база и я ползвам ежедневно.Сенките - не мърдат. преди ми  се налагаше д си опреснявам грима.

# 301
  • Мнения: 2 152
Кръц,кръц-няма мярка за сравнение между основата на артдеко и фондьотена.Ама никаква.
АЗ съм очарована от основата -цяла нощ грима ми не мърда...
подкрепям. ФДТ попива, а тази база задържа  прахообразните и сухи сенки. От форума разбрах за тази база и я ползвам ежедневно.Сенките - не мърдат. преди ми  се налагаше д си опреснявам грима.

Аз всъ6щност незнам не съм пробвала...Засега не ми трябва, няма къде да ходя, за да си "държа" грима дълго.Излизам най-много за два часа с количката.Илияна е като мен с малко бебче, знам понеже се познаваме. Тя си решава най-добре, дали да си купува,аз само изказах моето мнение Peace

Специално за мен - искам да пазарувам разумно, не си намирам парите по дърветата и гледам, да не купувам нещо, от което наистина нямам нужда Grinning

Един ден, когато пак тръгна на работа, може и да си взема.Така ще си стоят на очите цял ден, хем няма да се занимавам да си слагам пак, хем е и по-икономично Simple Smile

Последна редакция: сб, 10 фев 2007, 22:36 от кръц кръц

# 302
  • Мнения: 1 014
Има някаква промоция на Clinique-безплатно цял комплект с продукти, в козметична чантичка. За всяка покупка на стойност 190 лв. Прочетох го в Капитал.

# 303
  • Мнения: 13 512
Да, аз казах за нея по-рано, но никой не прояви интерес:-)
ето  ТУК е  сетът.

# 304
  • Русе
  • Мнения: 343
Питах по-назад, ама никой не ми отговори....та ще питам пак Grinning!
Можете ли да ми препоръчате покривен ФДТ, който да стои естествено. Прочетох в друга тема обяснения за Teint Idol на Ланком - това е което търся като ефект, но го няма в Ягодката /в Русе също Rolling Eyes/.
А някой друг с подобни качества?
Благодаряя  bouquet!

# 305
  • Мнения: 13 512
асо искаш и да издържа цял ден- не е сещам.
Про люмиер на Шанел е покривен и стои добре, но не  издържа цял ден, попива, разтворим е.

# 306
  • Русе
  • Мнения: 343
А за Adaptive какво мислиш?
Благодаря!

# 307
  • Мнения: 13 512
аз Адаптив не съм ползвала/ не знам защо/...май защото не беше достатъчно покривен. Маленна беше писала,че е доволна, но не си спомням какви му бяха качествата. ести имат покривех ФДТ- скоро  го пробвах в един магазин, но май прекалено покривен и  сух ми се видя.. Бх те посъветвала да отидеш и да пробваш наред в магазин. и не на ръката, а на брадичката или носа- там най-добре личи.

# 308
  • Русе
  • Мнения: 343
Благодаря ти Монда!
Проблемът е, че в Русе няма кой знае какво предлагане на качествена козметика /аз затова и съм се побъркала по тая Ягодка Laughing/.
Има Диор и Орлан. Ама за първия май не срещнах много положителни отзиви, ще погледна Орлан...
 Peace

# 309
  • Мнения: 59
Здравейте, знаете ли дали има някаква съществена разлика в цените на продуктите на Clinique по магазините и в Ягодка? Засега съм се спряла на 2 техни продукта- Pore minimizer Refining Serum и  Clarifying Lotion.

# 310
  • Мнения: 13 512
Здравейте, знаете ли дали има някаква съществена разлика в цените на продуктите на Clinique по магазините и в Ягодка? Засега съм се спряла на 2 техни продукта- Pore minimizer Refining Serum и  Clarifying Lotion.
Да, съществена е разликата- на някои продукти до 40%.
Най-голяма е разликата при Клиник , Ести Лоудър и Ла Прери- от тези, които аз познавам.

# 311
  • Мнения: 6 627
pepe има и на Шанел с/у Империал парфюмерията.

# 312
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Като стана дума за разлика в цените, аз пак да си кажа, че Рипеъра тук в Бургас е 160 лв, а в Ягодка около 80 лв. Което ще рече дабъл #Crazy
Аз пак ще похваля ФДТ на Кларинс Peace

# 313
  • Русе
  • Мнения: 343
pepe има и на Шанел с/у Империал парфюмерията.
Ха... кой Империал? Сещам се за заведението до 3-та поликлиника /то вече не се казва така де/

# 314
  • Мнения: 6 627
До Веронела /м-н за обувки/ .Аз се обърках барчето е Балкан ,а не Империл.Там има бяла на Диор и Шанел и декоративна само на Шанел от пролетта ще заредят и декоративна на Диор.Ти къде видя Орлан?

Общи условия

Активация на акаунт