Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Мартенска вещерска и спортна

  • 81 428
  • 2 147
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Пловдив
  • Мнения: 41 054
Добро! Повтарям май, ама е любима чашка Simple Smile


Нямаме още резултат от скенера. Утре сигурно ще пратят с куриер. Да видим.
Мерси за палците!

Тук е студ и вали слабо.

# 1 006
  • Мнения: 7 678
Бър, а така, по-добре звучиш. Да се оправя девойката по-бързо!
Мисте, и аз много харесвам този тип чашки Simple Smile Две имам, едната прекалено голяма - кафето ми се губи вътре, другата прекалено малка - не се събира в нея във вида, в който го харесвам. Няма угодия Simple Smile Видяло се е, че трябва да се ходи в Истанбул за нова.

Благодаря ви за подкрепата!
Наспах се аз след няколко нощи бодуване и кулминацията предната нощ, когато изобщо не мигнах. Снощи заспах като талпа и съм спала непробудно. Много зор ми идва в последните 2 седмици, изпадам леко в паника, но ще избутам. На тръстиката съм от два часа. От сутринта ме занимават с оферти, цифри, фактури, а ме чакат сума ти други неща и се нервя.

# 1 007
  • Мнения: 9 237
Това с неспането е голям бич! Често ми се случва и на мен. На другия ден съм парцал.
   И аз обичам такива чаши.Даже си харесах в някакъв сайт, уж италиански,ама ми досвидяха парите. А и не е като да нямам чаши за кафе. Решила съм да сведа до минимум спонтанните излишни покупки,за да си заделям пари за пътувания. Душата ми е като в клетка, искам да пътувам. Да гледам, да вървя, да зяпам ......да НЕ мисля.
   От две седмици съм с цайси.Едни за близо и едни за далече.На едното око имам 0 , на другото 3 диоптъра. Много ми е трудно да свиквам. Добре е , само когато гледам напред ,в една точка. Ако мръдна погледа или главата, ми трябва време да фокусирам. Оплаках се.

Последна редакция: чт, 14 мар 2024, 10:17 от марулета

# 1 008
  • Мнения: 6 611
Остъклихме се и ние с благоверния преди 2 години, първата година ги носехме само при работа, после постепенно станаха за постоянно. Скоро направих нови, мръднал ми диоптъра. Така ще е вече, дъртоза.

Подаръци трябва да мисля аз. Две близки другарки стават на 50 тази година и ще празнуват с големи партита. И двете са от тези, дето битови нужди нямат, та трябва да е нещо оригинално. Билети за концерт, балет, театър, мюзикъл мисля , но не намирам нещо подходящо за момента. За "сватятата" трябва да сглобя нещо за католическия Великден, там почти съм готова с идеите, само трябва да ги накупя нещата. И първородният става на 20 скоро. Трябва да измисля нещо символично, но идейно. Големият подарък ще си го изпътува другия месец.
Все такива да са ни дертовете си пожелавам, ама засега са само пожелания.

# 1 009
  • sf
  • Мнения: 10 264


Донси, моля те, кажи че ти е по-добре окото. Много стряскащо ми прозвуча как си го наранила, пък го разказваш мимоходом.


Благодаря, добре е.
Ужасно ми се спи, нямам търпение да си полегна следобяд.

# 1 010
  • Мнения: 9 237
Дай Боже, Мьос!
   ММ също носи вече за постоянно за далече.На близо само като чете и пише.
   Моят второроден прави също 20 тази година. Предупредил ни е ,че ще си прави юбилей, хахаха.  Нашите подаръци ще са сврързани с пътувания.Зетят и той юбилей има това лято. ММ също, лятото.
   Четох , че тази година Великден е на 31.03 , католическия, а нашият е чак на 06.05.Като че ли отдавна не е имало такава голяма разлика.

# 1 011
  • Пловдив
  • Мнения: 41 054
Дойдоха резултатите...добри са, доколкото може. Няма нови лезии никъде и старото дето го лекуват си е същото, т.е няма динамика.
Явно няма да му спрат терапията и така ше си кара...а от хапчетата хич не се чувства добре и не можа да ги пие продължително...Спира, почва, ама тва е...по-малкото зло. Уж.

# 1 012
  • Мнения: 6 351
Мисте,дано някой ден тръгне и към подобряване! 🙏
Зле ми е,а Шефа е нетърпим.Нямам търпение да стане време за сън.

# 1 013
  • Пловдив
  • Мнения: 41 054
Ренко, надали...ама и така да е ще е добре за всички. По-лошо да не стане!
Той иначе си е ок, няма му нищо все едно...ама да не пие хапчетата.
Абе...живот.

# 1 014
  • Мнения: 7 678
Мьос, моята дружка от аптеката се обади. За съжаление, не може да съдейства, звъняла е тук-там, но нямало. Ще има предвид и ще сигнализира, ако изкочи нещо.

Мисте, дано не стават по-зле нещата и човекът се чувства добре.

# 1 015
  • Мнения: 11 030
Ренко, да не си лепнала нещо и ти?

Бъръльо, аз докато пиша си се издърпала, бравос, все така да е.

Бърди, дано и при теб е просветнало.

Мисти, радвам се за добрите новинк

# 1 016
  • Мнения: 6 351
Сигурно,Ули 🙄.То и Шефа не е китка 😬.Абе,аз съм държалива,но щом вчера си тръгнах от работа, значи не ми е баш тамън.Вкъщи е друго,тук приседна,там приседна,пък накрая полегна, пък там не става.

# 1 017
  • Мнения: 9 237
Мисте, в случая при вас липсата на лоши новини е добра новина.
   Рен, лягай и почивай! / знам, че с малките зверчета е почти невъзможно, но ако спи на обяд, лягай и ти/

# 1 018
  • Варна
  • Мнения: 2 794
Куч е сякаш малко по-добре от вчера. Спи много.

Мисти, ще повторя Марул,  липсата на лоши новини е добра новина. Flowers Four Leaf Clover

При мен днес ММ се оплаква, май вади камъни някъде по пикочните пътища. Утре е на доктор.

# 1 019
  • София
  • Мнения: 10 503
Мисте, това са си добри новини всъщност.

Кайс, как е баща ти?

За цайси си говорите. Днес с колежката сме на една презентация, тя ме бута да ме пита какво пишело на слайда, че не вижда. Аз па що да виждам? То присвивах очи, то въртях глава, фокусирах...мъка!

Щерката е с 39 градуса, аз съм на работа, на Гаджому е делегирано задължението да ходи за лекарства, само да излезне електронната рецепта. Часове за преглед имало чак за понеделник, смятам направо да пропусне висенето два часа пред кабинета за преглед без час.

Чакам баш шефът да ме викне, ама той сигурно е забравил и се изнервям. Не ми е зор, той иска консултация с мен, не аз с него.

Общи условия

Активация на акаунт