ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 2️⃣!

  • 93 515
  • 2 483
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 856
Разбра ли се каква е ролята на Теа, навсякъде казваха, че и тя участвала в процеса тази година.

# 76
  • Мнения: 3 805
Теа според мен е дегизирана като другата Теа. Много грим, костюми, знаете, че в киното вече всичко е възможно, а нивото на нашата продукция е мега високо, даже космическо. Та Теа е под прикритие в психодиспансера и това ще е най-голяма интрига на сезона! Няма да се учудя накрая Алек именно нея да избере!

# 77
  • Мнения: 9 907
Искам да видя Йоана на индивидуална среща с Алек, че не мога още да я схвана добре.
Но още повече искам среща с Христиана 😁

# 78
  • Вестерос
  • Мнения: 38 362
Мерси за темата.
Гласувах за Наум Grinning

След като прочетох с какво се занимават сестрите, не искам да ги гледам...

# 79
  • София
  • Мнения: 6 468
Нещо различно от салона за красота?

# 80
  • Мнения: 52
И аз по темата с Наум- напоследък се забавлявам с разни - касти и повечето от ергенките, вкл. и от предишния сезон все разправят как в тази затворена и изкуствена атмосфера никого не виждат и така лесно се влюбват в ергена....ама как пък никой не се влюби в Наум, като други мъже не виждат?!.... Може и затова Тея да е там, да го пази от ергенките, да не го погнат и него при това заточение...ама той пък май няма дълбок син поглед........Stuck Out Tongue Winking Eye

# 81
  • Мнения: 248
Наум...трябва като предизвикателство накрая да питат дали някоя от ергенките може да разкаже поне една от историите му:)))
Да ви питам на някой прилича ли му външно Теа на Милица от предишния сезон...за мен има голяма прилика. В първия момент помислих, че е тя, но с опериран нос и друг цвят коса...Simple Smile

# 82
  • Мнения: 377
повечето от ергенките, вкл. и от предишния сезон все разправят как в тази затворена и изкуствена атмосфера никого не виждат и така лесно се влюбват в ергена....ама как пък никой не се влюби в Наум, като други мъже не виждат?!....
Виждат и други мъже - мъжете от екипа.
Мисля, че Дениз /от първи сезон/ беше обяснявала как са налитали и на оператори и прочее, и как, докато мъжете от екипа им закрепвали микрофоните по одеждите, едва ли не момите се превъзбуждали.
Само Наум явно има абсолютно стерилно излъчване.
А и той не стоял на терен сред тях, та на никоя не успял да въздейства.

Последна редакция: ср, 06 мар 2024, 07:58 от Вени Ев

# 83
  • Мнения: 1 486
Вчера гледах Ивелина, много готина жена, дано намери своя мъж.

Иначе, в Чакалкаст/Надкаст, не помня къде вече, непрекъснато питат дали някой не си е харесал някой от екипа.

# 84
  • Мнения: 393
Разбра ли се каква е ролята на Теа, навсякъде казваха, че и тя участвала в процеса тази година.
Здравейте, и аз това попитах, само, че в темата за спойлери те и така й не получих отговор и ми в много интересно и на мен, т.к., доколкото си спомням това беше обявено официално, че Теа тази година ще участва в продукцията, даже мисля, че беше казано, че именно тя ще прави интервютата с отпадналите.
Само спекулирам, но моите предположения са две- или в последствие след като са видяли негативните реакции на публиката са се отказали (навсякъде имаше хейт как Наум набутал и жена си, която не била известна с нищо ,освен, че му в жена), или е било фалшива новина, но това не ми се вярва, защото наистина имам спомен, че беше публикувано някъде в официално.
Явно обаче запазват мълчание по темата.
Аз миналата година, предвид факта, че ни издаде финала от първия епизод, незнам защо си мислех, че накрая ще излезе с коментар, което за мен беше готино да го направи- така й така се разбра гафа й, но ни вопъл ни стон.
Аз за това и доста се учудих, че са я включили в продукцията, защото според мен това беше голям гаф
На мястото на Р.Т.,аз щях да съм доста не добре настроена, меко казано.

# 85
  • Мнения: 31 358
На никого не му пука за гафове и такива неща. Важното е рейтингът да хвърчи и парата да върви.

# 86
  • Мнения: 5 854
Теа прави с Наум "След церемонията". Така поне каза в "Преди обед" и като цяло доста си разговаря с момичетата. Предполагам може да са я включили да взима синхрони.

# 87
  • Мнения: 543
Да не би да е зад камерата и да монтира видеата, колкото и абсурдно да звучи при наличие на цял екип оператори и монтажисти.

Последна редакция: ср, 06 мар 2024, 12:19 от KatyaS

# 88
  • Мнения: 4 470
Да не би да е зад камерата и да монтира видиата, колкото и абсурдно да звучи при наличие на цял екип оператори и монтажисти.
Не е толкова абсурдно, защото е грехота да платиш на професионален монтажист да монтира рийлчета и тиктокчета, а и като цяло да му губиш времето с това.

# 89
  • Мнения: 393
Теа прави с Наум "След церемонията". Така поне каза в "Преди обед" и като цяло доста си разговаря с момичетата. Предполагам може да са я включили да взима синхрони.
Аха, това е инетрестно, т.к. синхроните след церомонията не са нещо нови и нз защо биха я включили, при наличието на екип за това.
Колкото до кометара на densi-съгласна съм до някъде, но мисля, че бая се изпотиха миналата година да се опитат да го замажат това-визирам упоритите включвания и убеждавания, че Елена печели, с цел да се държи интереса.

Общи условия

Активация на акаунт