Бързо,лесно и трайно отслабване с мляко и лимони

  • 116 188
  • 466
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 306
Мими,нищо няма да Ти стане, виж Дими е от 1.5месеца на лимони и няма проблем!!!Просто спри лимоните ,/нищо,че те тонизират, защото Ти си пила най-много и дълго от всички/ докато сме на грейпфрутите!!!!Кажи за какво се съмняваш????Може да Ти помогнем и със сигурност ще ти олекне и ще прецениш реално съмнението!!!!!

# 436
  • New Zealand
  • Мнения: 871
момичета, тази сутрин си направих тест за бременност- отрицателен е. но говорих с аптекарката, която каза, че нищо чудно тези аномалии в цикъла ми да са от ударната доза лимони Rolling Eyes
Aventura,аз май имам като твоят проблем.Теб боли ли те коремчето,гади ли ти се?????На мен днес ми е много лошичко,ама за цикъл още ми е рано.Давай да видим каква ще я вършим,че може да стане още по-лошо
ами аз засега съм спряла лимоните и си чакам търпеливо цикъла Sick а иначе дискомфортът си е на лице Twisted Evil

# 437
  • Мнения: 306
Дими, не ГОРЧАТ!!!!Аз досега да не ги видя, ама били вкусни.Продължавай все така и се отчитай редовно!!!
Авентура,вземи доза прогестерон - колкото повече закъснява, толкова повече и по-дълго ще кървиш!!!!Иди на лекар!!!!

# 438
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Момичета, усещам песимистични нотки в постингите!!!!  #Cussing out

Отслабвала съм със спорт няколко пъти след бременностите, пак ви повтарям- трайните резултати се постигат бавно и обикновено настъпват едва след първият месец!

Не се отчайвайте, аз съм противник на диетите, но тази ми харесва и съм сигурна, че ще има резултат!Освен това , за същжгаление, колкото по- напреднало ЕГН- както в моят случай, толкова по- забавен метаболизъми  по- абвни резултати.
Мислете си само как ще си покажете дупетата лятото по къси полички и ще видите как ще ви стане по- ведро на душата!

Цялата работа с лимоните е в това, че изпит половин час преди хранене , сокът от лимон активизира действието на жлъчката. както не веднъж съм казвала, при мен това е съчетано с подтискане на апетита, нещо, което не съм постигала с нищо друго.

Горе главите и резултатите ще дойдат!

# 439
  • София
  • Мнения: 218
Здравей,DUNT.Обръщам се към теб,защото знам,че имаш опит в това отношение и ти си минала по същия път.Имам следният проблем,който е извън диетата,но разчитам да го рарешим.
Пих противозачатъчни половин година,миналият месец ги спрях по средата на опаковката,след три дни получих кървене.Сега съм може би една седмица след овулация,знам че този период при спирането на таблетките е най-опасен и уж се пазех,ама от няколко дни чувствам болки в долната част на корема,нещо се подувам,а от днес започна и да ми се гади.Имам точно описани предменструални болки,ама по план трябва да ми дойде на 01.03,та незнам.......толкоз рано не съм получавала симптоми.При теб имаще ли такова нещо????/А може това всичко да се дължи на спирането на хапчетата,на пиеенето на лимони,на постенето????Де да знам,ама голям проблем ми е>Забравих да на пиша че имам болка и в гърдите,четох в другите форми и установих,че това са все симптоми на бременност.Какво да правя,дай съвет.
Предварително благодаря

# 440
  • Мнения: 721
Миме, ще си позволя да ти отговоря преди Дун, а после нека се включи и тя. Дано стигнем до правилния извод. По принцип аз съм взимала 4-5 години противозачатъчни и знам за какво става въпрос. Спирането им по такъв начин може до доведе до дисбаланс в организма, защото хормоните, които си подавала в 1 момент секват и организма е в шок. Твърде вероятно е затова да имаш тези симптоми. От друга страна 1 март е съвсем близо, защото този месец е къс и май не си го отчела. За да не се притесняваш, мога да те посъветвам да си купиш един Sure Check. Така поне ще се успокоиш. Като бивша бременна Laughing мога да ти кажа, че симптомите в самото начало, при бременност и преди мензис са едни и същи. Малко по-късно започват да се проявяват спецификите за всяка бременност. Лично аз съм пила в ударни количества вит С, за да си забавя М, така че може  и лимоните да си ти скроили този номер. Скачам и на друга теория - имай предвид, че времето много се мени, а М се влияе от това. В крайна сметка, съм сколнна да вярвам, че спирането на хапчетата в комбинация с лимоните е довело до този дискомфорт. не се притеснявай, а изтичай до аптеката. После пиши Hug

# 441
  • Мнения: 306
Пипи, и аз това казвам!!!Браво на теб!!!!
Мими, хапчетата никога не се спират докато не свърши опаковката!!!!!Даже да прокървиш поради каквато и да е причина в това число и БРЕМЕННОСТ не се прекратяват!!!!Имам 3 приятелки, които забременяха пиейки хапчета, но докторите казваха да си допият блистера,защото става хормонален дисбаланс -----Те родиха здрави бебета /1-то с шум на сърцето,но съм чувала, че всяко 3-то бебе се ражда така и не било проблем/

# 442
  • Мнения: 3 647
правила съм го преди години
и имаше ефект, НО  освен лимоните и к.мляко не забрявяите и да се ограничавате
не очаквайте чудеса, ако изядете 3 шоколада и  млякото с лимони да го компенсира
 Peace

# 443
  • Мнения: 3 647
Дими,колко дни беше на лимони и колко свали????
Месец и половина съм на лимонов сок с топла водичка  Sick сутрин на гладно задължително и след това през деня като се сетя или след като похапна нещо. Peace
Ами свалила съм около 7 килограма.

и да си мълчиш до сега  Twisted Evil

# 444
  • София
  • Мнения: 218
Хиляди благодарности на Munichka и DUNT.
Аз днес съм по-добре и продължавам с грейпфрутите по схема.Сега ще си изпия сокчето и ще се освежа,че вчера бях толкова шашната,че нищо не пих и не ядох.Лек и успешен ден на всички,лимонки

# 445
  • Мнения: 1 339
Момичета аз много не се включвам но днес искам да ви благодаря много.

От няколко дни пак имах безсъние и направо се чудех какво да правя 2-3 нощи само се въртя и после съм мноого изтощена.
Снощи се замислих малко и викам дай ще си направя едно сокче от лимонче пък да видим дали ще подейства. Казвам ви тази нощ спах като за световно!!!!  Mr. Green Направо сутринта едвам се вдигнах в 10 и то защото някакво куче лаеше и много ме дразнеше.
А 10 е супер късно за мен. Много рядко се случва да спя до толкова късно  Laughing
Благодарение на вас открих лек за честото си безсъние  Heart Eyes Благодаря ви много.  Hug
Скоро ще почна да пия лимончета. Днес съм на сокове от грейпфрут тъй като е лунен ден.

# 446
  • Мнения: 306
Добър ден от мен!!!!Мими,аз знам още много по въпроса , но не знаех дали ще се включиш днес!!!!Ако имаш въпроси или проблеми  питай!!!!Горе главата всяко зло за добро!!!!Направи си тест!!!! luvbedАко можеш пиши после пак!!!Радвам се за теб и!color=black]
Сисинче,няма за какво да благодариш и пак Ти благодаря за съвета - прилагам го и ни посещавай по-честичко!!!!Успех с ЛУНАТА!!!!![/color]
Честит Тодоров ден на всички /не/празнуващи!!!!!

# 447
  • София
  • Мнения: 218
Ехххххххх,ДУН-злато си ми ти, незаменимо съкровище.Аз днес се чувствам доста по-добре,може би вчера бях временно неразположена,днес не ми се гади и съм изпълнена с нова енергия да атакувам килцата.Тази сутрин понеже от рано съм в офиса и се порових из форумите и прочетох нещо мноооого интересно.Искаш ли да направим така:Сутрин на гладно по една чаша с топла вода и изстискан лимон,това задвижва метаболизма,след това за обяд сок от 2 грейпфрута,а за вечеря нещо леко,каквото сме сготвили+един грейпфрут(плод),мисля че ще даде добри резултати,ти какво смяташ по въпроса.
Аз след малко изчезвам,ама привечер пак ще ви посетя.Целувки и прегръдки специално за ДУН,а на другите лимонки желая безавариен и успешен диетичен ден  bouquet

# 448
  • Мнения: 306
Мими, и Ти си СУПЕР!!!!!Съгласна съм,но с 3 грейпфрута на ден -1-ия на обяд, 2-ия към16.00ч и 3-ия преди вечеря!!!Аз довечера съм на Тодоров ден,но до 18.00-18.30 ще съм си в нас така,че пиши!!!Аз съм на същите кг. от вчера,ама снощи хапнах 5-6 сладки!!!!Съжалявам,че като си ми писала вчера ме е нямало!!!Ако случайно прокървиш и не ще да спре знам от опит бабешки лек, който ми помогна - лесен е!!!!

# 449
  • София
  • Мнения: 218
Приятно изкарване тази вечер на празника.да е жив и здрав именник.Аз сега отивам до Студ.град да си търся едни материали за дипломната работа и като се прибера ще пиша,надявам се да е преди 18.00часа.Добре грейпфрутите ще ги пием по схема сутрин,обед и вечер,ама нищо не каза за топлата вода с лимона-ТОВА Е НАЙ-ВАЖНОТО.Чето че именно от нея се слабеело,искаш ли да опитаме????/Айде чао засега.До после

Общи условия

Активация на акаунт