Отговори
# 90
  • Мнения: 319
Чувала съм съставката Д маноза.
Успявала съм да преборя ИПП без АБ, като цяло се опитвам да избягвам когато е възможно антибиотика, защото антибиотичната резистентност на населението с всяка изминала година става все по-сериозен проблем.

# 91
  • Мнения: 1 302
Не съм чувала за съставката D-маноза.
Цистит съм имала само веднъж и се наложи прием на антибиотик.

# 92
  • Мнения: 99
Не познавам съставката D-маноза. Старая се да не стигам до антибиотик. Не познавам въпросният продукт, но бих се радвала да имам възможност да се убедя в неговите качества.

# 93
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Не бях чувала за тази съставка до сега. Беше ми интересно да се информирам.
За щастие не ми се е налагало до сега да прибягвам до антибиотик при цистит. Надявам се и занапред да не се налага.

# 94
  • Мнения: 999
Честно да си кажа не съм се интересувал досега от съставките на лекарствата ,които ми изписват . Доверявам се на лекарите . Не ми се е налагало използването на антибиотик за лекуването на цистит.

# 95
  • Мнения: 2 529
Не съм я чувала. Антибиотици използвам само в крайни случаи.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 4 150
Не съм чувала за тази съставка.
В някои случаи не мога да се справя без антибиотик за съжаление. Ако бързо взема мерки и не се усложни инфекцията се получава.

# 97
  • пловдив
  • Мнения: 34
Да, чувала съм за Д маноза и съм я приемала, като лечение за цистит  и по този начин съм избягвала пиенето на антибиотик

# 98
  • Мнения: 477
До сега не бях чувала, но в бъдеще ще ми бъде полезна тази информация 💙

# 99
  • Мнения: 99
Скоро не съм прибягвала до антибиотик,минавам без.FEMANNOSE N за пръв  го чувам тук и бих пробвала нещо ново.

# 100
  • Мнения: 576
Първия път като ми се случи с консултация с доктор ми предписаха антибиотик. Зачетох се и открих информация за лекарства с червена боровинка и друго с билки. Ползвала съм при следващи случаи и двете опции и двете ми помогнаха като антибиотика.
За Д маноза не бях чувала досега.

# 101
  • Мнения: 282
Не съм чувала тази съставка. До сега съм използвам предимно продукти с червена боровинка и мечо грозде. Успявам да се справя и без антибиотик стига да се вземат мерки навреме.

# 102
  • Мнения: 348
Не съм запозната с тази съставка. Досега не съм пила антибиотик при цистит, а само лекарства с червена боровинка.

# 103
  • Мнения: 807
Не съм чувала за тази съставка.Боря цистита с антибиотик.Ако намеря по добра алтернатива ,ще  я пробвам.

# 104
  • Мнения: 64
Не бях чувала за тази съставка, но преди месец разбрах за нея, след като последвах FEMANNOSE в социалните мрежи.

Не съм пила антибиотик при цистит, а само медикаменти с червена боровинка.

Общи условия

Активация на акаунт