Пазарът на недвижими имоти във ВАРНА - какво се случва реално? - Тема 17

  • 30 627
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 129
Това е все едно да вземеш стара кола или стари дрехи или стар хладилник и да питаш какъв е проблема. Няма проблем, но новото си е ново.

Аз лично предпочитам стар мерцедес пред нова дачия.

# 121
  • Мнения: 303
Като сме тръгнали на откровения, аз предпочитам нов мерцедес пред стар Wink

# 122
  • Мнения: 439
Това е все едно да вземеш стара кола или стари дрехи или стар хладилник и да питаш какъв е проблема. Няма проблем, но новото си е ново.
И като влезеш в този стар мерцедес, който смърди на нафталин как се чувстваш? Той ще се разпадне, ама нали е мерцедес, колата на баровците.

Аз лично предпочитам стар мерцедес пред нова дачия.

# 123
  • Мнения: 25 838
Ето, че сме различни.
Аз пък не харесвам мерцедеси.

На пазара има за всеки по нещо. Важното е да сме доволни с избора си.

# 124
  • Мнения: 439
Ето, че сме различни.
Аз пък не харесвам мерцедеси.

На пазара има за всеки по нещо. Важното е да сме доволни с избора си.
Е как така? За някои хора може да живеят в 50 годишна гарсониера, но трябва да карат S-класа.

# 125
  • Мнения: 129
Те 50-годишните гарсониери са с квадратурата на нов тристаен...

# 126
  • Мнения: 439
Те 50-годишните гарсониери са с квадратурата на нов тристаен...
Много ясно, даже само кухнята на гарсониерата е колкото нов четиристаен. Какво хубаво беше при комунизма, гигантски гарсониери а сега.....малки кутийки.

# 127
  • Мнения: 50
Ники, злобата е лошо нещо. И вреди най вече на теб самия.
Ами прав е човекът, какво точно ви е на една ръка разстояние? Джорджи 22. Преди години ходих да си купувам от там плочки за баня. Мястото си беше промишлена зона. Има спирка на 14ката наблизо и това е.

# 128
  • Мнения: 25 838
Те 50-годишните гарсониери са с квадратурата на нов тристаен...
Много ясно, даже само кухнята на гарсониерата е колкото нов четиристаен. Какво хубаво беше при комунизма, гигантски гарсониери а сега.....малки кутийки.
Направо да върнат комунизма, тогава и плочки само на едно място са продавали...Trollface

# 129
  • Мнения: 852
Въй, как сте се развихрили в новата тема. Не се заяждайте за глупости. Колелото на историята се върти напред и никога назад. Било е промишлена зона, сега е жилищна. И на мен ми е странно. Ама няма нищо лошо. Наскоро като изразих мнение, че Гъбата е архаизъм веднага ме упрекнаха, че съм селяндур-чобанин и не оценявам видиш ли Градската баня. Има си любители и на първи и на последни етажи. Хора разни, всеки си има предпочитания. Интересното е, че видиш ли имаме нови строежи, едва ли не цяла Източна България живее тук, а населението ме расте.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 5 390
Ники, злобата е лошо нещо. И вреди най вече на теб самия.
Ами прав е човекът, какво точно ви е на една ръка разстояние? Джорджи 22. Преди години ходих да си купувам от там плочки за баня. Мястото си беше промишлена зона. Има спирка на 14ката наблизо и това е.

Понеже много сме тръгнали да се усмихваме Simple Smile напоследък, само ще кажа, че преди години неслучайно са избрали локацията за строежа на Катедралата - да бъде на най-високото място в града. Simple Smile Преди не много години - по-малко от 100. Бях качила статия по-назад в темата или в предишната.
Толква ливи е далече от акъла, че градът се променя ?? Хубаво е като ще коментираме нещо, да сме го виждали в последните 5 години поне.

На спирката на 14ката спират още 5 - 6 линии автобуси и тролеи. Мислите ли че в такъв огромен комплекс няма да заработят поне още 2 супермаркета, аптеки, еконт, спиди, кафета, сладкарници и всевъзможни офиси? В Лабиринта отвориха Май Маркет. Във Фамилията - супермаркет 300, ако не се лъжа.
И някой да ми обясни какъв е проблемът, че моловете са не на една, а на 3 ръце разстояние. Ако сте с двигателни затруднения и 10 минути вървене са ви проблем, моля да ме извините!

# 131
  • Варна
  • Мнения: 3 247
На спирката на 14ката спират още 5 - 6 линии автобуси и тролеи. Мислите ли че в такъв огромен комплекс няма да заработят поне още 2 супермаркета, аптеки, еконт, спиди, кафета, сладкарници и всевъзможни офиси? В Лабиринта отвориха Май Маркет. Във Фамилията - супермаркет 300, ако не се лъжа.
Да не забравяме и новия търговски център с Billa, Jysk, Lilly, аптеки и др.

# 132
  • Мнения: 303
Само аз ли съм минавал с кола от там... Като излезеш от комплекса, една тясна уличка те води в ляво на стоп, където в час пик стават хубави задръствания, а в дясно излизаш на още по тясна уличка, защото едната лента е заета от паркирали коли. И ако случайно тръгнеш да излизаш към техникумите става още по-сложно. Сметнете колко хора с коли могат да минат в час пик по тия улички. Сега стават задръствания, а какво ли ще е като се напълнят сградите. А как ще се пресичат тия улици, малко сложно ще е. Хората с потребности в района ще им се усложни  живота още повече,нищо,че всичко им е на близо. Отделно в района е пълно с изоставени строежи и занемарени постройки и сгради.
Единствения плюс, който виждам е децата да учат в техникума по дървообработване, прескачат ограда и са вече в час.
Нооо все пак всеки си живее както иска, имат хората пари - угаждат си. Евала.
Хейтърите като мен да го...тъй де Wink

# 133
  • Варна
  • Мнения: 5 390
Верно го забравих, но той е съвсем нов. Кварталът много се разви последните години и усилено продължава да се развива. Не твърдя, че е прекрасно място за живеене, но хора, които за последно са стъпвали там преди 20 години, да ми говорят, че един хляб нямало от къде да си купи човек… да си сверят часовника.

А тези, на които и билата им е далече, понеже не е на партера във входа, могат да си напазаруват онлайн и ще им качат торбичката на етажа. Simple Smile

# 134
  • Мнения: 1 634
Това каре там и аз не го харесвам. Бях изумена какви сгради са вдигнали. Горко им на тези без парко места. Лабиринта е добре като затворен комплекс, но тези отзад.... Няколко пъти ми се наложи да мина от там, в това малко каре колко хора ще се изсипят не е истина просто.

Общи условия

Активация на акаунт