Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 21

  • 41 583
  • 590
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 54 591
Радвам се, че ти е харесал, Мария!
Аз се заредих за цяла година.
Долче, експресната поръчка до магазин е без доставка, но трябва да са налични артикулите в съответния филиал. Имай го предвид.

# 166
  • Мнения: 547
Бях писала, че при мен не се комбинираха отстъпките. На самия талон за добре дошъл си пишеше, че не се комбинира с други отстъпки. Не мога да цитирам поста, че темата е заключена, но мнението ми е от 24.февруари https://bg-mam.ma/p/1620929/47660192

# 167
  • София
  • Мнения: 22 856
Кой е хваленият крем за лице  на Нивеа с 50-ти фактор?

# 168
  • Мнения: 1 385
Този:


При мен се комбинираха два талона, въпреки че пишеше, че не се, и ме хвана яд, защото можеше да добавя и други неща.

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 14:54 от ~~Мария~~

# 169
  • София
  • Мнения: 22 856
Мария, благодаря!

Чудя се, дали да купя продукти на Нивеа.

# 170
  • Мнения: 1 385
Да потвърдя, че крема много ги харесва. Много лесно се нанася и се държа чудесно на кожата ми цял ден, без лъсване като слънцезащитата на ДМ.
Надявам се и пяната за лице да е хубава.

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 3 253
Надявам се и пяната за лице да е хубава.
Коя пяна? Ползвам от тази вече втора опаковка и съм доволна:

# 172
  • Мнения: 1 385
Същата, преди малко я пробвах, на първо четене ми хареса.

# 173
  • Плевен
  • Мнения: 716

Момичета , знаете ли тези кремове за каква възраст са и този бакучи дали може да се ползва при вече силно слънце?

# 174
  • Мнения: 492
Бакучиол не прави кожата фоточувствителна, може да се използва по всяко време на годината.

# 175
  • Бургас
  • Мнения: 16 301
До сега два пъти съм се опитвала да вляза на лайфа,но без успех. Изписва ми ,,уеб сайта или страницата не е на лице,, - нещо подобно беше. 🤔

# 176
  • Мнения: 54 591
По време на лайфа ли?

# 177
  • Мнения: 492
Проверете дали сте си свалили последната актуализация на приложението на ДМ.

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 16 301
Да,Дева. По време на лайфа.
Меди,сега ще погледна актуализацията, благодаря ти!

# 179
  • Мнения: 27 659
Може ли мнение за слънцезащитите за лице на Нивеа- тази, която препоръчва Дева, както и другата, на която пишеше "non-greasy"?🙂 Kолебая се коя да взема...По принцип обикновено не нанасям нищо на лицето си, кожата ми е нормална, може би леко към смесена в някои зони (със сигурност не е нито мазна, нито суха). Наистина ми е много важно да не усещам кожата на лицето си мазна. Ако изобщо слагам крем на лицето си, то е в пестеливо количество. Но пък искам слънцезащита за лицето. Та кой от двата крема е по-подходящ?🙂

Общи условия

Активация на акаунт