Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 21

  • 50 114
  • 685
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 413
С две ръце подкрепям препоръчаната от DeVa, и на предната страница писах. Ще отида да си взема още една с талона за 20 %.

# 181
  • Бургас
  • Мнения: 300
И аз се чудя коя слънцезащита да взема. Дори мисля дали да не взема и двете с талона, да ги пробвам Thinking
Ако използвам талона за два продукта, другият мога ли да го дам на друг човек

# 182
  • Мнения: 3
+1 позитивен отзив за travel size крема Balea Anti Falten Gesichtscreme Q10 LSF 15

# 183
  • Мнения: 54 723
И аз се чудя коя слънцезащита да взема. Дори мисля дали да не взема и двете с талона, да ги пробвам Thinking
Ако използвам талона за два продукта, другият мога ли да го дам на друг човек

Да.

Долче, не омазнява кожата, нито оставя бял филм. За мен е чудесен за нанасяне този крем.

# 184
  • Мнения: 451
Има ли аромат този крем?

# 185
  • Мнения: 54 723
Аз не усещам. Мария да каже, че на мен ми е зле обонянието.

# 186
  • Мнения: 1 413
Има, на мен ми мирише много приятно на синия крем Нивеа от някога.
dolce, не омазнява кожата въобще. ✌️

# 187
  • Мнения: 1 704
Ако някой го иска да ми драсне ЛС.

# 188
  • Мнения: 54 723
И аз имам свободен такъв.

# 189
  • Мнения: 13 604
Аз също подарявам талон за 20% отстъпка.

# 190
  • Мнения: 171
Здравейте,
от вчера се опитвам да пусна поръчка с експресно взимане от магазин, но на последната стъпка, след като съм въвела данните на картат, с която ще плащам изписва "Моля, изберете друг начин на плащане, за да завършите поръчката си. Поръчването и плащането с дебитна или кредитна карта е възможно само за поръчки от Европейското икономическо пространство (ЕИП) и Швейцария."
Пробвах с 2 карти и все не става. Някой имал ли е подобен проблем? Спешно ми е да пусна поръчката по този начин , понеже съм с новородено и нямам възможност да пазарувам по друг начин Sad

# 191
  • Сливен
  • Мнения: 4 065
Пробвай през сайта.И двата пъти когато пазарувах онлайн имах този проблем,с дебитна карта на Алианц съм,с която си пращам навсякъде.
Значи ,пълня си кошницатав приложението с активирани купони и после през сайта правя плащането и всичко е точно.

# 192
  • Плевен
  • Мнения: 718
Картите на една банка ли са? Да не би в банката да е проблемът?

# 193
  • Мнения: 171
И през приложението и през компютър едно и също изписва Sad Картите са на различни банки - ДСК и Пощенска
Явно няма да стане

# 194
  • Мнения: 103
И през приложението и през компютър едно и също изписва Sad Картите са на различни банки - ДСК и Пощенска
Явно няма да стане
Сложете картите в Gpay/Apple pay и платете така.

Общи условия

Активация на акаунт