Сълзи по бузите се стичат, но този път от радост те потичат! ~бебеправене 602~

  • 27 582
  • 841
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 926
Съншайн, Sob
Аз имам следното питане.
Както казах нищо не следя. Днес 25 ден от цикъла и ми прицапва, няма още ярка кръв, така че ще броя от утре.
Притесняваме, че 25-26 дена никога не ми е бил толкова кратък цикъла. Никога. Чудя се дали е нещо еднократно или трябва да търся проблем.
Не съм вярвала, че това би ме притеснило, но ето, че е факт.

Последна редакция: сб, 06 апр 2024, 10:51 от m-angel

# 781
  • Мнения: 3 268
Съншайн, тъжно. Иначе дето писах, че си измисля има такива твърдения във форума, та е хубаво да се провери и с друг, като си измисля си вярва де.
Ейнджъл, с напредване на  възрастта се скъсява цикъла, много после почва чат пат да прескача. 25-26 не е лошо, ок си е, някои са така от пубертета. Ако е еднократно не го мисли изобщо и да не е пак е оки. Притеснявай се на под 21 дена Flowers Hibiscus

# 782
  • Мнения: 283
Леле Съншайн, съжалявам 😔💔
И аз се надявах да греши…

# 783
  • Мнения: 111
Съншайн, и аз съжалявам за този развой;( надявах се да е грешка. Как е братовчедка ти? Бъди до нея и й помагай да не се самонаказва, увери я, че грешката не е в нея.
Момичета, аз имам зацапване от тази сутрин.  Разочарована съм,но и обнадеждена - идва нов цикъл и нови опити. На 3ти ден ще пусна полови + АМХ и инхибин, dhea + прогестерон (точните имена на изследванията ги видях в темата за изследвания). Мисля да си взема едни витамини на Fertilaid, като се колебая между Ovaboost и Мио+D-хиро Инозитол. Ще изчакам да ми излязат изследванията, ще запиша час при АГ да ги види,да види и мен и да ме посъветва за витамините. Успех на всички! Нека април ни донесе мечтаните 2 черти!

# 784
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 827
Pumpkin, успех др месец. Аз също се чудя на Овабуст и МИО и д хиро инозитол. Като от втория пих 2 оп.
Прогестерон знам че трябва на 7 ден от доказана Овулация..пусни и вит Д, оказва влияние върху Ахм

# 785
  • Мнения: 111
Благодаря, Наси! Беше ли доволна от витамините ти?
Иначе за прогестерона - това намирам в темата за изследвания:
Надбъбречна жлеза
DHEA-S  /няма значение деня от МЦ/
17ОН Прогестерон  /на 3 ден от МЦ/
Ей тия прогестерон визирах в предното ми мнение, ама ще чета още кога точно трябва да се пусне.
Благодаря за съвета за витамин Д, ще пусна и б12,и още някакви други,мисля ,че желязото беше важно също.

# 786
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 827
Pumpkin, бях доволна. В ова буст има МИО инозитол.  Но аз съм с лек Ир.

# 787
  • Мнения: 448
Съншайн 💚

Моята ПКК хич не е ок. Холестерола ми е 4.8 при г.г. 5,2, асат ми е леко завишен (може да е от антибиотика някакъв остатъчен ефект). В урината ми излезе бактерия и левкоци 16-18 при норма 3-5..
А и за финал Вит.Д - 27, преди 4 месеца беше 24, от тогава ползвам бетър ю по 2 впръсквания, ама явно трябва много да увелича или не знам и аз вече какво да правя.
Само ЩЖ е в норма общо взето.
Отчайвам се в такива моменти. Под 30 съм, 52кг, старая се да се храня що-годе здравословно, треирам, вървя по 4-5км  и пак проблеми 😞

Последна редакция: сб, 06 апр 2024, 13:30 от V_gs

# 788
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 827
V_gs, ще се оправят нещата.
Аз никога не съм пуснала холестерол, по какъв повод го пусна? То има лош и общ холестерол, твоят общ ли е?

# 789
  • Мнения: 448
Общ е, да. Реално е в норма, но е близо до горната граница и ме притеснява. А от бетър Ю да впръсквам по 4000-5000 единици според вас ок ли е? Все ме е страх да не предозирам пък то.. 😀

# 790
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 776
Вики, вземи на бетър ю с к2 ако искаш по-висока доза.

# 791
  • Мнения: 448
АА с него съм от ноември месец, 2 опаковки съм приключила и направих пауза 10 дни. Впръсквах по 2000, ще увелича дозата, мисля двойно.
В допълнение имам и леко завишени еритроцити в кръвта (може би от обезводняването сутринта).

# 792
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 776
Писах ти на лични. Еритроцитите се увеличават и при обновяване на кръвта (за това се съди и по средния им обем и другите показатели), при боледувания и тн. Докато не изчистиш бактерията ПКК няма да е в норма. Холестеролът е завишен и при някои генетични мутации.

# 793
  • Мнения: 431
Продължавам да имам тъпа болка от време на време отдясно след овулацията. Не е постоянна, от време на време е, появява се, ако се протегна, изправя и т.н. На какво може да се дължи?
Първата ми мисъл беше някаква киста.

Едит: прекалено е рано това да е симптом за ИМБ, нали? Че си набивам филмите в главата. Реално ако О ми е била на 31-ви, а не на 3-ти, съм 6 дни след О.

Последна редакция: сб, 06 апр 2024, 14:40 от Le Strange

# 794
  • Мнения: 145
Здравейте! Записвам се и аз в темата. Изобщо не желая да съм в очакване на МЦ (и дано по хубави обстоятелства не се появи), но вчера следобед си направих тест, който ми беше останал на Clearchoice (-), тази сутрин с първа урина пак един останал на Престо, но отново категорично (-). Според Premom съм с 2 дни закъснение, а според PeriodCalendar (с него се следя от години) едва днес трябва да ми дойде цикъла. Е, явно и този месец ще продължаваме с опитите, но нека се надяваме и на чудо Purple Heart

Общи условия

Активация на акаунт