Всичко за всички марки гел лакове - тема 55

  • 22 999
  • 561
  •   3
Отговори
# 150
  • Мнения: 220
Благодаря, topsy.Идеално тогава Simple Smile)Аз довърших декорацията,сложих малко цвят.

# 151
  • Мнения: 170
И аз да се отчета. Понеже бързах да излизам затова само с един слой цвят. Базата на Didier (взех си smart fiber base Neutral) е супер, много лесна за работа, самоизравняваща и супер цвят, но забравих да снимам преди да я покрия. Цветът с конфети също е прекрасен за ползване. Смятам, че и на един слой е достатъчно покривен. На мострите също съм нанесла на един слой.

# 152
  • Мнения: 7 593
Идвам да ви покажа най-смотания мой маникюр евър (откакто що-годе имам идея как да си правя ноктите, иначе е имало и по-брутални случаи Grinning).


И да се оплача, разбира се. Grinning
Първо, бях забравила каква напаст са потал базите за сваляне - частички фолио хвърчат навсякъде въпреки прахоуловителя. Исках да си залепя Гел Х с база, затова скъсих ноктите максимално, но нямам удобна мини лампа и след два нокътя с разтечена база се отказах, изпилих ги (защото не можах да си намеря лакочистителя) и реших, че просто не ми се занимава, затова ще карам само с леко изравняване с прозрачна база и нежен цвят. Просто вече нямам желание и търпение да си правя ноктите по цял ден ... та ще карам с това, въпреки че не съм доволна от себе си.

# 153
  • Paris
  • Мнения: 271
Здравейте момичета, прекрасни сте! От няколко дни чета темата, като започнах от самото начало и направо се изумявам колко красиви неща правите! ♥ Благодаря за споделената информация, която ми помогна изключително много при избора на материали! Принципно ходя на маникюр, но в момента се намирам на един закътан остров в Италия, където няма възможност за маникюрист. Затова и се реших да поръчам всичко необходимо и да действам сама, дано следвайки стъпките ви се справя. Лошото е че тук доставка правят само амазон и не успявам да открия подходяща пила от посочените от вас на достъпна цена. Исках да ви попитам дали мислите, че тази би била подходяща? https://www.amazon.it/Professionale-Elettrica-35000RPM-Elettrico … WFyY2hfYXRm&psc=1 Пише 35000 оборота, има обратно въртене, но все пак какво е вашето мнение?

# 154
  • Мнения: 7 593
Изглежда добре пилата. Разгледах и има и много безжични модели, които също са ок, зависи какъв ти е бюджетът. Има варианта на сивата пила, която препоръчваме, както и едпа синьо-розова, която аз също имам, както и други модели.

Според мен, ако ще купуваш от Амазон, гледай да си вземеш качествени лакове, защото е пълно с китайски боклуци, а те не са добра идея, особено за начинаещи.

От чисто любопитство, кой е този италиански остров, на който няма маникюристки?

# 155
  • Paris
  • Мнения: 271
Благодаря! Сега ще ги разгледам отново и тях тогава и дали имат доставка до тук, защото доста нямат. А за лаковете видях, че коди, клареса, блускай и още няколко от тези, които споменахте, че са окей мога да поръчам от там, надявам се да не са фалшиви. Островчето се казва Салина. На съседните острови има доколкото знам, но си е занимавка да ходя до там само за маникюр.

# 156
  • Мнения: 170
Esmeralda23, хубав е маникюрът ти, просто се е получил в по-делови стил и това идва от цвета и по-късите нокти, но не означава, че е лош.

# 157
  • София
  • Мнения: 1 491
Есмералда, нищо смотано не виждам- елегантно, деликатно и изчистено. Аз харесвам такъв маникюр- хем е подходящ за всякакви дейности, хем за всякакви цветови решения на тоалета. Дискретни, но поддържани нокти,  красота!

# 158
  • Мнения: 102
Здравейте, много хубави маникюри момичета. Ето нещо ново от мен.

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 204
Препоръчайте база и топ в едно:confused:

# 160
  • Мнения: 950
Не мисля, че има такава, или поне качествена такава. Двата продукта имат съвсем различни функции и свойства.

Явно снощи сме си правили все неща, дето не ни харесват. И аз съм с нов маникюр - снощи едната ръка, днес другата. Цветята от миналата седмица едва ги изтърпях (както и очаквах) и скъсих и моите до дъно и пляснах едно никакво... кавър база, ама цвят дето грам не ми отива, и усещам как и следващата седмица ще подновявам. Даже си мисля, че е време да направя едно накисване, защото по ноктите ми има какви ли не остатъци от какви ли не бази - млечни, кавър, флейк и т.н., а аз нали от мързел ги слагам директно върху нокътя почти винаги без прозрачна база отдолу и съответно не ги свалям съвсем докрай.

Есмералда, от чисто любопитсто би ли споделила откога се занимаваш по-активно с маникюр и какви курсове си карала?

# 161
  • Мнения: 49
Здравейте, всеки път като рисувам някаква декорация трябва да я повтарям по два пъти, защото лаковете не са достатъчно покривни, не ми се струва нормално да повтарям дори черното. Преди време доста се говореше за гелови бои, а последно време забелязвам, че не ги споменават, но се чудя дали да не си взема. Някоя от вас ползвала ли е и ако да какви? Гледах в shein някакъв комплект 30 цвята, дали ще е качествен и мога ли евентуално да ги ползвам и за цял нокът вместо лак?

# 162
  • Мнения: 7 593
Благодаря ви, момичета, много сте мили Heart Eyes Аз лично исках по-дълги нокти, късите не ми харесва как ми стоят, защото и самите ми плочки не са особено дълги.

HoneyBee33, член на темата станах някъде през лятото на 2019, тогава си взех няколко лака на Коди и няколко китайски, правих 2-3 маникюра и ме домързя да се занимавам. Реално през пандемията (пролетта на 2020 г.) започнах да се занимавам отново, няколко месеца по-късно купих първата си ел.пила, за 2-3 сваляния си окепазих ноктите стабилно и записах базов курс в късната есен на 2020 г. Така че може да се каже, че от началото на 2021 г. започнах да работя добре.
Само базов курс съм карала присъствено, няма да пиша името на школата, за да не звучи като реклама, ако искаш, пиши ми на лично. Записвала съм и няколко онлайн при рускини и украинки.

# 163
  • Мнения: 69
Здравейте, наскоро в един пост видях, че ако си поръчам Claresa два лака и третия безплатен... има ли все още такава промоция? Защо базите и топа са по 5гр? Тъй като ми се струва малко като милилитри. Искам да си поръчам база и топ хубаво качество за около 35лв двете. Колебая се между Claresa, Kodi, Delaro, SNB или Bluesky. Мнение за здравина и блясък?

# 164
  • Мнения: 7 593
Топовете на Клареса не са добри, писали сме безброй пъти, също и наскоро. До 35 лв 2 качествени продукта трудно ще купите, аз лично ползвам база и топ на Коди, добри са и ги харесвам, но ще излязат към 45 лв.

Общи условия

Активация на акаунт