Всичко за всички марки гел лакове - тема 55

  • 34 274
  • 825
  •   2
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 129
esmeralda,
Страхотен маникюр - аз пък точно такива харесвам, ичистени, делови и нежни.

# 166
  • Варна
  • Мнения: 7 734
Здравейте, всеки път като рисувам някаква декорация трябва да я повтарям по два пъти, защото лаковете не са достатъчно покривни, не ми се струва нормално да повтарям дори черното. Преди време доста се говореше за гелови бои, а последно време забелязвам, че не ги споменават, но се чудя дали да не си взема. Някоя от вас ползвала ли е и ако да какви? Гледах в shein някакъв комплект 30 цвята, дали ще е качествен и мога ли евентуално да ги ползвам и за цял нокът вместо лак?

Геловите боички са силно пигментирани да и ако ти се отдава рисуването става с тях,но си прецени дали те устройват като инвестиция. За лакиране на цял нокът не стават категорично. Изключително трудно се свалят даже с пила проклетиите,а с киснене никакъв шанс.

И гледам,че недоволствате от първата страница Grinning.....ами честно не знам преди колко години съм я правила Grinningи е нормално информацията да е остаряла.  
Невена/повечето текстове са нейни/ положи много усилия и тук доста народ се е учил от нея,а Кармила Heart я дообогати и поддържа страхотна тема !
 Технологиите се развиват,има хиляди нови продукти,че и нови техники,но принципите не са се променили кой знае колко.

# 167
  • Мнения: 37
Среднощен маникюр и от мен.

# 168
  • Мнения: 70
Някой да си е поръчвал Kodi база и топ 2 в 1? Защото мисля да ги пробвам. Ако някой има мнение нека да сподели.

# 169
  • Мнения: 1 860
Няколко пъти написахме няколко човека в последните страници, че продукти 2 в 1, 100 в 1 не препоръчваме и този продукт няма да върши добра работа нито като база, нито като топ. HoneyBee33 е обяснила много ясно защо няма да вършат работа. Хора отоговаряме на почти всеки, но е малко неприятно по 3 пъти на страница да се пита за топ лак, има отговори и някой отново се появява и два коментара надолу пита същото без даже да прочете. Обидно е за списващите малко.
Виждам отново и въпрос за SNB и Bluеsky и пак върос за топ като преди това няколко съфорумки са Ви отговорили с мнения и отзиви за марките и за мартките от които са доволни. Каза се от няколко, че топа на Клареса не става. Вие само питате и не четете или очаквате друг оговор, защото сте си харесала тези марки? Ако тоолкова държите - вземете си ги, но няколко момичета отговориха по тематта и по-различен отоговор от едни и същи дами едва ли ще получите. И да, за дом употреба този грамаж е достатъчен за поне година ползване.

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 13:31 от karmilla

# 170
  • Мнения: 37
karmilla с право се ядосваш, дано се вземе под внимание

# 171
  • Мнения: 7 636
Кармилла, тя търси за професионална употреба, не за домашна. Което прави тези 2 в 1 продукти още по-неподходящи. Клареса и подобните също не са добър вариант за салон. Когато човек предоставя професионална услуга и взима пари за нея, най-малкото трябва да работи с що-годе качествени продукти. Идеята да се спестят пари от топ и база, като се вземе 2 в 1, никак не е добра.

# 172
  • Мнения: 413
От мен нещо семпло 🌸


Всички нокти са с млечнобяла база със ситни частици на pnb, които се виждат само на слънце. Синьото е на Коди.

# 173
  • Мнения: 227
Аз влизам да се пооплача. В събота правих маникюра и днес гледам на палеца странна форма отстрани.То естествено било надигнато, много странно.Там никога не ми се е случвало.Нов лак е на Клареса.Пробвах го на станиол, за минута и половина си беше изпечен,но гъвкав.Нооо,все пак изпечен де.Свалих го с пила,не ел.пила,а обикновена,и нямаше индикации за неизпечен лак.Не съм наводнявала отстрани.Каква може да е причината според вас?Другото,в което се съмнявам е,че децата може да са натискали лампата и да съм пекла на 24w,но и така да е,на станиола пак си е ок.
Съжалявам за дългият пост,просто скоро не съм се оплаквала Grinning

# 174
  • Мнения: 2 315
Здравейте момичета!
Тъкмо щях да ви пускам линк за евтина пила и докато поръчам и копирам файла и вдигнали цената. Просто за минути...
https://www.aliexpress.com/item/1005006724962892.html?spm=a2g0o. … d%7Cquery_from%3A
А, отначало като я поръчах беше около 25 лв.

Да ви кажа за уебинара за руския миникюр, ако не сте го гледали - нищо по-особено или интересно.
Само накрая показа един трик с лакиране на долната страна на нокътя и посипваме със захар. Пече и след това потопява ноктите във вода, за да се стопи захарта. Отгоре се виждат нещо като вълни, балончета. Интресено е, ако правите градиент например, а част от нокътя остава прозрачна.
Момент да видя дали мога да намеря снимка.


Целият уебинар:
https://www.youtube.com/watch?v=kYiQpvklgCI&list=WL
За обясненията за захарта около
1.28.30 -1.32.18 минута.

Последна редакция: вт, 02 апр 2024, 00:11 от Melany99

# 175
  • Мнения: 1 860
Кармилла, тя търси за професионална употреба, не за домашна. Което прави тези 2 в 1 продукти още по-неподходящи. Клареса и подобните също не са добър вариант за салон. Когато човек предоставя професионална услуга и взима пари за нея, най-малкото трябва да работи с що-годе качествени продукти. Идеята да се спестят пари от топ и база, като се вземе 2 в 1, никак не е добра.
аз не я разбрах сли търси продукти за професионлна употреба или професионални продукти за употреба Joy
Но искаше база, която не е гъвкава, за да не се гъне и отлпепя и по тази логика мислех за второто....

# 176
  • Мнения: 244
Здравейте, момичета, пак има хубави оферти в Алито.
Мисля че бяхте хвалили тази пила, че се обърквам дали тя беше бялата или една друга 😀 клещите и избутвача на Mr Green са на много добра цена. Добре че изчаках малко и не поръчах миналата седмица.

# 177
  • Paris
  • Мнения: 272
Ех жалко, малко ме е яд, че поръчах вчера 😀

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 2 130
И аз да си кажа мъката. След 5-6г домашен гел-лак маникюр, на почивка сме, лака ми се бели и реших да "отида на маникюр"... Ами точно днес маникюристката поочивала и не успях. Не знам как да го тълкувам

# 179
  • Мнения: 7 636
Sunny, ясен знак, че трябва да продължиш сама да си правиш ноктите Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт