💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 след "Друг човек" и "Ако обичаш силно" /Тема 34/

  • 43 843
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
# 226
  • Мнения: 2 945
Керем и Емир


# 227
  • София
  • Мнения: 13 716
Мама Чийдем и татко Памир!  
Възхищавам се на това сплотено семейство. Керем винаги е казвал, че иска да има също такова семейство, като неговите родители. Искрено му го пожелавам.

 


Явно турският артистичен елит живеят в кв. Бейкоз. В същият комплекс, в който живеят Ханде и Керем. Ето че и Баръш Ардуч (за когото се твърди, че може да е евентуален партньор на Бамби), заедно с неговата половинка Гюпсе Йозай са гласували в същото училище.





Също и Елчин Сангу... Днес папараците могат да са щастливи. Без да се налага да ги търсят популярните звезди сами им идват.

Последна редакция: нд, 31 мар 2024, 17:33 от БлагаВест

# 228
  • Мнения: 2 945
Ханде е при Мави

# 229
  • София
  • Мнения: 1 247
Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus
Миси, извинавяй Sunglasses

Напълно забравили за зимата поради необичайно топлото време, изпратихме месец март, месецът носещ със себе си бавната, но видима промяна с пробуждането на живота и обновяването на природата! Месец март с променливото си лице, променливото време, променливото настроение! Месецът с много и различни поводи да празнуваме, с радостните усмивки, с галещата лицата ни  слънчева топлина и искрици надежди за наближаване на нещо ново! Nature Sunny

Казвам „Здравей Април“ на месеца, свързан с пълното пристигане на пролетта, с по-продължителните светли часове на деня, с все по-горещите милващи лицата ни слънчеви лъчи, с все по-богатия букет от аромати витаещи във въздуха, с нацъфтелите навсякъде около нас пролетни цветя, с бухналите като бели облаци цъфнали храсти и дървета! Очарованието на април и уникалната и неповторима красота на пробуждащата се природата, носят със себе си усещането за ведро пролетно настроение, вълна от позитивизъм,  прилив на енергия, нови страсти след окончателното сбогуване със зимата! Време е за ново начало, за преодоляване на страховете ни, такива каквито има всеки от нас! Защото сезоните и времето играят изключително важна роля в настроението ни, в ежедневието ни, в живота ни, в цялостното ни лично и професионално развитие и щастие! И ако зимата е неповторима със своя уют и топлина, то посрещам с отворени обятия месеците свързани с пролетта! Април ми носи спомена за усещането да си дете, да се забавляваш повече, да имаш усмихнати и безгрижни дни, да тичаш наволя по зелените полета, да осъзнаеш, че животът е мимолетен в най-добрия смисъл на думата!  Посрещам април усмихната, готова да изляза от черупката си, да съм още по-смела, по-борбена, по-енергична и по-креативна!  Готова съм да сграбча светлината, ароматите, красотата, прегръдките, вълшебствата, любовта на деня и да се възползвам максимално от всеки момент, който април ми поднася! Готова съм да се усмихна и да стана като "нежноцветна пъпка"! Nature Sunny



Месец на Прегръдките

Любов си, Пролет! Светлия ти знак
откриваме във цветните ти стъпки...
И мисля си, че просто няма как –
Април ще бъде месец на прегръдките!
Валят вълшебства, влюбено-красиви,
и повече не искаме дори.
Целувка-време. Вече сме щастливи!
По-истински и малко по-добри...
Любов си ти! Светът ти се е скрил
до сетните предели на душата ни...
Добре, че си измислила Април,
и ний да литнем, Пролет, в небесата ти...
Момчетата ще станат като вятър,
момичетата – нежноцветни пъпки...
Най-хубавият месец на Земята!
Роден за обич-вечност. И прегръдки.

Автор: Мира Дойчинова – Irini

И за да не бъде спам моя пост ви нося още няколко снимки от изключителния 29 епизод, който беше извънредно емоционален, силно разочароващ, дълбоко разтърсващ и дори леко шоков за някои от момичетата пишещи по онова време в темата! Прегледах част от постовете от дните непосредствено преди излъчването на епизода с всичките ни догадки и предположения писани тогава и ми стана малко тъжно, странно и меланхолично! И тъй като прочетох преди дни в темата коментар по повод времето за изписването на една тема във форума на bg.mamma, си направих труда да се върна към датата на излъчването на 29 епизод на сериала "Почукай на вратата ми" и установих, че за около 27 часа сме изписали тема 66, която е била подготвена и качена  от нашата изключителна домакиня през онзи етап от историята на сериала „Почукай на вратата ми“ – Маргарита Н.! Темата е започната на 30 януари 2021 год. малко след 18.00 часа и е приключена с последен пост на 31 януари 2021 година около 21.30 часа! Цялата тема е посветена на 29 епизод – вълненията ни, предположенията и догадките ни, самото очакване на началото на епизода, колективното гледане онлайн, невероятните преводите на момичетата от темата, патетичните ни коментарите, затрогващите ни анализите, чудесните снимки и т.н.!  Какво пълно с неизвестност, странно, непознато, пандемично и в същото време благодарение на любимия сериал какво интригуващо, вълшебно и фантастично време беше! SunglassesHeartKissing Heart









Когато забравиш за чувствата си, за времето си и любовта си към Еда и ги замениш с тези на Селин Cry



Честит месец април, мили момичета! Бъдете все по-усърдни, по-устремени, по-удивителни, по-убедителни и много усмихнати! Heart

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 03:21 от nrgmama

# 230
  • Мнения: 10 482
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Wink

Gift Heart

nrgmama, Hug

# 231
  • Мнения: 2 945
Здравейте,  🌞

# 232
  • Мнения: 10 482
Инфо:
В седмичната класация на IMDb Starmeter  Ханде е на 4-то място, а Керем е пети Wink


Wink Trophy

Нови/стари снимки на Ханде от вчера Wink


# 233
# 234
# 235
  • София
  • Мнения: 13 716
Керем и неговите превъплащения. Умее да показва тъга и болка.



# 236
  • Мнения: 10 482
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много усмивки и добро настроение Wink

Gift Heart

Sparkling Heart

# 237
  • Мнения: 5 185
Здравейте! Flowers Hibiscus

Ново от Ханде и Nocturne от истанбулското летище.



# 238
  • Мнения: 2 945
Здравейте,  🌞

Туитър е пълен със снимки на фенове с Ханде и Керем. Добре, че са комшии, че едновременно да се снимаш и с двамата 😉

# 239
  • Мнения: 10 482
Ново от Ханде:

"Модното гуру" Токио днес е писал в Х (Туитър), че снимките на "Синята пещера" започват или утре или в четвъртък Wink
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт