Даниела Стоянова, измама, микропигментация

  • 921
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Силно НЕ препоръчвам Даниела Стоянова конкретно за микропигментация на вежди!Преди няколко месеца си направих общо 3 процедури за микропигментация при дамата. След като се обелиха веждите и трите пъти оставаше все по-малко и малко пигмент. Каза ми, че не знае защо се получава така и беше повече от видимо, че вежди нямам. За сметка на това обаче платих 450 лв. буквално на вятъра и на който и да разкажа, ме пита: но защо ги е взела, при положение, че нямаш вежди?! Добър въпрос! Искаше да ми вземе още пари, цитирам само за материалите, но като видя, че продължавам да нямам вежди се отказа в последния момент.
Бих търсила проблема в мен, ако не реших да отида при специалист, който ми направи мечтаните вежди. В момента имам пигмент, наистина видим!
Да не говорим, че третата процедура я направи без упойка и стъргането беше доста мъчително. Отношението като цяло бих оценила като 0.
Момичето, което ми направи новите вежди не можа да повярва колко грешни пигменти са ми слагани за микроблейдинг, а не за микропигментация и като цяло беше в потрес от цялата ситуация и вида ми като отидох.
Лошото е, че никой не следи какво се прави във въпросни салони и реално няма как да се защитиш, освен разбира се, като предпазиш други бъдещи ужилени клиенти.
Мислех да не се занимавам да пиша ревюта и да раздухвам, но след като видях, че моят организъм приема пигмент и грешката е ИЗЦЯЛО в нея, а аз съм буквално измамена, реших че все пак е редно да се заема със случая.
P.S. първата снимка е след 3 те процедури при нея и 450 лв., а втората след процедурите при истински специалист.

# 1
  • Мнения: 6 558
Съжалявам за това, което ти се е случило.
Не знам какво търсиш като ефект, но мисля, че има проблем с пигмента и на втората снимка.

# 2
  • Мнения: 17
Съжалявам за това, което ти се е случило.
Не знам какво търсиш като ефект, но мисля, че има проблем с пигмента и на втората снимка.

Благодаря! Исках красива микропигментация. Нямах някакви специфични изисквания. В момента веждите са просто прекрасни, може да направя друга снимка. Няма проблем с пигмент или друго. Момичето, което сега ми ги направи каза, че знае как работи въпросната дама и че ги е правила с пигменти за микроблейдинг и от там проблемът....Което е абсурдно...Sad

# 3
  • Мнения: 18 996
Направи си вежди косъм по косъм. Това много неестествено стои, плътно боядисани и с такъв тънък завършек.

# 4
  • SF
  • Мнения: 21 172
Може би е твърде мазна кожата и не е подходяща техниката Микроблейдинг. За мазни и плътни кожи се препоръчва микропигментация, но само се препоръчва. Ако клиентът настоява, или го пращат при друг да опитва, или му правят това, което си иска и очаква да получи. Често клиентите идват, знаещи какво искат и не се вслушват в съвети. Носят снимки, водят си приятелки и е трудно да бъдат убедени. "Това си е моето лице и аз знам какво ми отива!"
После са разочаровани. Или са очаровани, но резултатът е плачевен.
Вторият опит от снимките е по-наситен от първия, но са като изрязани от някакъв материал и просто лепнати. От тази снимка не може да се прецени добре.
Пигментите за микроблейдинг и микропигментация са едни и същи.

# 5
  • Мнения: 17
Може би е твърде мазна кожата и не е подходяща техниката Микроблейдинг. За мазни и плътни кожи се препоръчва микропигментация, но само се препоръчва. Ако клиентът настоява, или го пращат при друг да опитва, или му правят това, което си иска и очаква да получи. Често клиентите идват, знаещи какво искат и не се вслушват в съвети. Носят снимки, водят си приятелки и е трудно да бъдат убедени. "Това си е моето лице и аз знам какво ми отива!"
После са разочаровани. Или са очаровани, но резултатът е плачевен.
Вторият опит от снимките е по-наситен от първия, но са като изрязани от някакъв материал и просто лепнати. От тази снимка не може да се прецени добре.
Пигментите за микроблейдинг и микропигментация са едни и същи.
Да, на челото ми е мазна и беше безсмислено да правя блейдинг. Аз нямам някакви кой знае какви изисквания. Разчитам, че като отида при специалист мога да се доверя, но уви...
В момента веждите са супер според мен, но това е най-доброто което направих като снимка с моя тел. Съгласна съм, че блейдинг стои много по-добре и естествено, но все пак се съобразявам с кожата.
Но, съгласете се...първата снимка е резултат след 3 процедури и 450 лв.....пълен фарс.

# 6
  • Мнения: 1 501
Аз съм с мазна и чувствителна кожа и имам микроблейдинг от 6г. Всяка година ходя на ретуш, не че толкова са избледнели, просто ги харесвам наситени.
Според мен не е работила с качествени материали или не е достатъчно компетентна. И наистина не ми допадат и в момента, тези които имате. Косъм по косъм наистина са по-красиви и когато пада пигмента не си личат толкова, понеже се сливат с косъма.

Общи условия

Активация на акаунт