Нашите second hand находки- тема 50

  • 35 025
  • 271
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 028
Много благодаря..в понеделник ще пиша

# 211
  • Мнения: 1 087
Ще признаят рекламацията. Аз съм връщала така. Но и без писмо, като го връщаш, ако пишеш " недописан дефект" или както беше формулирано , не съм сигурна, няма да плащаш доставка

# 212
  • Мнения: 1 028
Благодаря ..писах им ,ще изпратя дънките и ще разгледат рекламацията .

# 213
  • Мнения: 14 800
Мания на Джъмбо плаза също е станала фюжън.Няма цветни копчета,а хартиени етикети в съответният цвят. 🤨 Ако се скъсат,иди и разбери на каква цена ще се продава.Всяка събота ще има ново зареждане,но предишните стоки ще поевтиняват.Намирам го за много неизгодно за клиентите.Вместо всеки ден да има падащи цени и за две седмици стоките да се обновяват в двете зали,сега със седмици ще има едно и също в огромна зала тип хале.Много важно,че ще поевтиняват бавно.Омръзва.Поне е разумно и удобно за клиента за сложили цветни стикери и можеш да се ориентираш къде да се насочиш според цената.Не като на Екзарх Йосиф   всичко смесено и не можеш да се ориентираш директно към  дрехите от ново зареждане.Няма вече лов находки,само някакви премиум стари колекции.

# 214
  • Мнения: 1 103
Мания на Джъмбо плаза също е станала фюжън.Няма цветни копчета,а хартиени етикети в съответният цвят. 🤨 Ако се скъсат,иди и разбери на каква цена ще се продава.Всяка събота ще има ново зареждане,но предишните стоки ще поевтиняват.Намирам го за много неизгодно за клиентите.Вместо всеки ден да има падащи цени и за две седмици стоките да се обновяват в двете зали,сега със седмици ще има едно и също в огромна зала тип хале.Много важно,че ще поевтиняват бавно.Омръзва.Поне е разумно и удобно за клиента за сложили цветни стикери и можеш да се ориентираш къде да се насочиш според цената.Не като на Екзарх Йосиф   всичко смесено и не можеш да се ориентираш директно към  дрехите от ново зареждане.Няма вече лов находки,само някакви премиум стари колекции.


Щом имат седмично зареждане,би трябвало да влиза на най-висока цена.
Бях на Била Трапезица Бургас
-Аутет магазина на Мания.Пак май ще е е така Simple Smile Втора и аутлет.

# 215
  • Мнения: 1 028
Днес съм в Бургас и случайно забелязах една втора употреба "Пимпо",първо че имаше 10човека да чакат преди да е отворен магазина .имаше много обувки ,дрехите ми харесаха ,но и цената им беше 45 лв /кг
Естествено не излязох без покупка

# 216
  • Мнения: 14 800
Цитат
Щом имат седмично зареждане,би трябвало да влиза на най-висока цена.
Да,това се подразбира,но всичко друго ще се мотае цели 4 седмици.Може да са решили да внасят по-рядко,или по-малко стока.

# 217
  • Мнения: 1 103
Днес съм в Бургас и случайно забелязах една втора употреба "Пимпо",първо че имаше 10човека да чакат преди да е отворен магазина .имаше много обувки ,дрехите ми харесаха ,но и цената им беше 45 лв /кг
Естествено не излязох без покупка

Пимпо ми е много гнусен магазин.Тъмен,мрачен .Всичко на 1-но... Рядко влизам

# 218
  • Мнения: 215
Вчера от Хумана Младост, почти нови.

# 219
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Не мога да разбера Хумана кога правят Happy hour.  Имат го обявен за магазини А с дати, обаче по кое време на деня става? Харесах си нещо, което ми е твърде скъпо на редовна цена.

# 220
  • София
  • Мнения: 446
Вчера от Хумана Младост, почти нови.

много са хубави със здраве да се носят, колко излязоха като пари, никога не съм обръщала внимание на обувките

# 221
  • Мнения: 215
много са хубави със здраве да се носят, колко излязоха като пари, никога не съм обръщала внимание на обувките
Благодаря! 21 лв. с намалението 30%.
Супер удобни, днес ги разходих.

# 222
  • Мнения: 73
Да се похваля и аз с една рокля от Хумана

# 223
  • Мнения: 116
Здравейте,
Поръчах детски дрешки от магазин, който скоро затваря, и всичко е с 80% намаление. За малко над 20 лева получих и рокля с етикет.




Скрит текст:
skritovskrina.com

# 224
  • Мнения: 34
Днес си намерих чанта на Nine Ricci за 10 лв . Моделът май е леко ретро, но не можах да се въздържа. Кожата е много мека, а и побира много неща.

Общи условия

Активация на акаунт