Нашите second hand находки- тема 50

• 47 112
  • 361
  •   1
Отговори
# 225
Супер е чантата( и хич не е ретро👍), със здраве да се ползва.

# 226
Благодаря! Колкото повече я гледам, толкова повече я харесвам!  Много й се радвам😃.

# 227
  • ...живея на последния етаж...
Като сме на вълна чанти, тази е от Скандинавия за 8 лева.На 56г. съм, но тази от горния пост не бих носила, съжалявам.

# 228
Има за какво да съжаляваш.
Невъзпитан е подобен коментар.
Носи си тази чанта с кеф след като на теб ти харесва, на дамата се харесва другата.

# 229
От цял форум точно моят коментар е невъзпитан. Попита жената, отговорих.

# 230
От цял форум точно моят коментар е невъзпитан. Попита жената, отговорих.
Въпрос в поста няма. Няма да спамя повече.

# 231
  • Sofia
Да,чантата е за по-млад човек 😜

# 232
Чантата е жестока.. и очевидно 30 човека мислим така 😋
Нека не ѝ харесва на жената.

# 233
  • Mostly in my mind
Да,чантата е за по-млад човек 😜
Топ коментар! Sunglasses

# 234
  • София/Севлиево
За дребния-3 тениски и 4 бодита(много се зарадвах на бодита,че са 104 размер,а никъде не мога да намеря такъв, особено за момче), всичко ми излезе 2,90 лв от любимите дрехи на килограм (6 лв/кг).

# 235
Като сме на вълна чанти, тази е от Скандинавия за 8 лева.На 56г. съм, но тази от горния пост не бих носила, съжалявам.

Всеки има право на мнение:)

# 236
  • Mediterraneo
Да коментираме показаната кафява чанта? И за лев не бих я купила, нито пък да я нося по улиците.

# 237
Всеки има право на вкус (или липса на такъв). И аз понякога не харесвам дрехи, които са постнати, но не коментирам, защото пък на дадения човек може да му пасват идеално на стила.

# 238
  • София
За дребния-3 тениски и 4 бодита(много се зарадвах на бодита,че са 104 размер,а никъде не мога да намеря такъв, особено за момче), всичко ми излезе 2,90 лв от любимите дрехи на килограм (6 лв/кг).

Кои е магазина?

# 239
Нали темата е за находки, показах чанта - находка за мен. Щото обикновено ценоразписи и адреси се показват. Имаше съмнение жената, че е малко ретро, ами казах си мнението. Преди време попитах правите ли разлика между ново нещо с етикет и яко демоде ново с етикет. Аз правя. Тогава никой не ми отговори.

Общи условия

Активация на акаунт