Отговори
# 45
  • Габрово
  • Мнения: 366
 smile3503 запис

# 46
  • Мнения: 1 866
Диди фиеста, специално се включих, защото и мен ме сърбят ръцете от вчера насам да ти напиша нещо. И аз се извинявам предварително, че ще ти дам съвет след като не си го поискала, но нали обичам да философставам, ще дръпна още един дълъг постинг.  Grinning Моят съвет, противно на очакваното е да се опиташ да махнеш с ръка на струпалото се напрежение и проблеми между вас двамата и първо да се поуспокоиш. Гледам от профила ти, че си много младичка и съм сигурна, че кипиш от вътре и ти иде да го убиеш затова, което ти причинява. Обаче тези ти емоции няма да ти помогнат, слушай кака си Лала Grinning

Вместо да продължаваш да му мърмориш, опитай се да го изненадаш. Усмихни се, забрави за неразбирателствата ви и започни да се държиш приятелски и добронамерено към него. Мъжете не обичат да бъдат притискани (то и жените май, и мен като ме притиснат и започнат да ме критикуват се заинатявам още повече). И тяхната естествена реакция е не да застанат срещу проблема и да го обсъдят, защото общо взето мъжете не обичат да обсъждат надълго и нашироко емоциите си. Така са устроени. Затова и предпочитат просто да заобиколят или да избягат от проблема надявайки се, че бурята ще отмине. Те се ужасяват от дългите разговори и анализи. Затова и например мъжът ти отива на гости сам - просто иска да избяга като се надява, че после ще ти мине. Но не съзнава, че така още повече задълбочава проблема, защото ти си жена и имаш нужда да споделиш, да бъдеш обградена с нежност и разбиране.

В този ред на мисли бих те посъветвала следното. Просто спри да мърмориш и да го упрекваш като се прибере и се дръж все едно нищо не е било, усмихвай се и спри да повдигаш неприятните теми. Ето идва Св. Валентин. Приготви някаква вечеря, купи си един букет цветя и го натопи във ваза, за да предвидиш, ако е решил да не ти го взима.  Wink Посрещни го с усмивка и прекарайте една вечер спокойно. Ако случайно той реши да ти прави напук и не се прибере него ден, поплачи си и направи същото на другия ден. Разведри обстановката просто. Това най-малкото ще го изненада и провокира. Кажи му, че го обичаш и че много искаш да сте отново близки и да се разбирате. Махни с ръка на тъпите спорове. Те ще се разрешат от само себе си, когато започнете отново да прекарвате време заедно и да се наслаждавате на любовта си. Излезте някъде, пийте едно кафенце заедно, отпуснете се. Въобще разкарай негативните емоции, които са се струпали.

Знам, че сигурно това ти се струва абсурдно, но опитай. Ако този човек все още те обича, няма как да не се трогне от усмивката ти и от жеста ти. И после се дръж приятелски с него, не като с враг. И аз като бях на 20 исках всичко и веднага! Един ден обаче една по-възръстна от мен близка ми обясни, че така не може. И още помня това, което ми каза : "Не го притискай! Дай му време..." И аз спрях да притискам и постепенно всички проблеми, които мислех за непреодолими, се разрешиха от само себе си. Когато има любов между 2-ма души, всичко се оправя. Просто трябва търпение и време. Искрено ти пожелавам да си щастлива с мъжа си. Радвайте се на съкровището, което имате и не си вгорчавайте живота.  Hug

Извинете ме, но не мога да се изразявам кратко и съзнавам, че понякога съм много досадна, но това е генетично и нищо не мога да направя по въпроса.  Grinning

# 47
  • Мнения: 1 866
Бибошка, много се радвам, че отново си сред нас.  bouquet

Честито на месечинките!

Не смея да пиша повече, че ме е срам вече... Embarassed

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Честито на Дамян на мама coccinella, Кристиян   на Мама Дани, Елена на мама MARIAELI   bouquet Живи и здрави да са!
pigi[/b] и тука изпече слънцето,супер Peace

# 49
  • Мнения: 2 481
 #Crazy Иси ти преди го беше дала този линк за натоварването но не ми се отвори това беше по времето когато не се отваряше форума,сега ще го прегледам!А за какво говориш че не може да се предвиди с малко дете,да не сте болни нещо?

Радостина как си?Пиши де не се записвай само!

Арлина може бананова защо да не може?Юлия носи терлички плетени няма още обувки май е рано като прохожда тогава,но ако е топло ще ходи боса вън по изметените плочки пред блока,защо да купувам обувки!За зимата вече може да се замисля! newsm78
Тук имам една мама с близнаци някои знаят де,та на единия близнак крачето ми е криво та той носи обувки но виж там се налага за да се изправи ,обувката го придържа право! Peace
Юлия вече седи стабилно и я слагам по малко,наистина трябва да седят за да ги сложиш на гърне!
И приятна разходка в Балчик е страхотно- градината особено!

 Peace

Нан къде се губи,кой сега ще допълни инфото на 1 стр!Хайде де кой с каквото може да прави темите не се карайте,редувайте се!Аз като не мога вижте кво ми е добре!Ей сега ви задавам задачи:
На Ели83 да се оправят годините май вече не съм на 23 newsm78
На Арлина -лентичка,аз сега ще и пратя парола!
 newsm78 мале за друго не се сещам отивам да прегледам! Rolling Eyes

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 82
Здравейте!
Четити месечинки!
Лала,не си досадна!Много обичам да чета постовете ти!Много са интересни!Незнам обаче дали това с вечерята и купуването на цветя сама ще помогне?!Поне при нас не помага!
 arllina и Дарито се буди през 2 часа да яде вече се чудя какво да правя!
Бях питала за кивито-дали някой е давал или ??
 isi_kam браво за темичката много е хубава!
Айде  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 341
Здравейте и от мен  Hug
Честито на всички празнуващи вчера и днес.
НАН,желая ви много дълъг и щастлив семеен живот.
Иси,темичката е страхотна,мнооого свежарска.Поздравления   bouquet
Защо така сега пък ти се изколцати?няма да влизаш повече,стига де,не сме деца на по 7 год.Естествено,че има такива които те харесват и аз съм една от тях  Hug Приятно и е да ти чета постингите,и ще ми липсваш,за това се стягай и не бягай  Peace
Лала,както винаги много точна и изчерпателна  Peace Евала!
Моята Ема и тя говори и ми е много сладка.Казва най-вече ТА-ТА,ДЕ-ДЕ,ДА-ДА,вчера казая и нещо като МАМА  Heart Eyes Постоянно си приказва нещо,почти не млъква,понякога чак главата ме боли от нейните приказки  Simple Smile
От няколко дни я слагам на гърне,и имаме малък напредък.Всеки ден пишка поне по веднъж в гърнето,а понякога и по 2 пъти.Днес дори свърши и голямата работа вътре  Grinning Дали го прави съзнателно не знам.Не го правя с цел да намаля разхода на памперси,а за да свиква и да знае за какво аджеба е това гърне.И ако е възможно на лято да махнем поне дневния памперс,за да не й запарва(въпреки,че се съмнявам да стане)
Някой питаше за курсовете защо съм ги карала във Враца.Аз казах и преди да ги започна,че ще ги карам там,защото майка ми беше в БГ за месец и ми помагаше с Ема.Иначе и аз исках да ги карам в Сф,но тук няма на кого да я оставя дори и до тоалетната да отида  Mr. Green .
Относно мистериозното мъжко присъствие в нашата отчета,със сигурност мога да кажа,че не е мойто мъж  Mr. Green И съм почти 90% сигурна,че е мъж на някоя от нашите мами  Rolling Eyes
Ние отиваме на разходка.Слънчев и усмихнат ден ви желая  Hug

# 52
  • Мнения: 2 481
За кивито,аз не съм,като бяхме със Дерматит дерматоложката ми каза такива мъхести и цитруси НЕ,кайсии,праскови,киви,портокали мандарини,и аз да ям и излизат пъпки ,но може да пробваш без семките!Все пак питай си педито,аз за всичко нея питам и тогава!

Лала може още много да се напише по въпроса,много е необятен,та исках да кажа че не си писала чак толкова много де!

Аз се махам да не товаря сървъра!
Хах

Чао!

# 53
  • Мнения: 708
каквото ми казахте до сега го оправих ако има нещо казвайте ще съм тук може би още около час
Eli83 далече съм от мисълта да се карам за темите .Просто мисля че трябва да дам изяснение  нищо повече.
dew в най-скоро време ще ги имам и ще ти пиша на лични
popova  Hug благодаря ти . Но аз няма да влизам само за известно време и не съм сърдита. напротив винаги ми е било приятно и успокояващо да почета малко форума. Тук не става на въпрос за това дали сме малки деца а просто лични проблеми.
Надявам се скоро пак да съм сред вас.
  bouquet

# 54
  • Мнения: 37
А  дали Кредор е тати на наша мама...ами нали ако влизат от един исa6т PC ще е с един и същ IP?! А от едно място с два различни ника не може. Как се процедира в такива случаи, може да има и отстъпки от страна на модераторите?
gery_to ... аз да отговоря !
Не само, че можеш да влезеш от един и същ IP Address, но и можеш да влезеш с един и същ USER от два различни компютъра и то по едно и също време !!! - дано тази новина не Ви шокира  Praynig
Аз лично незнам защо чак толкова искате да научите кой съм при положение, че си предложих услугите съвсем благородно, но ... както всички Българи ... щом е Благородно значи има нещо гнило !!!

pigi ... не е твоя мъж  baby_neutral

Eli83 ... на прав път си ... търсете  Hug

Относно мистериозното мъжко присъствие в нашата отчета, със сигурност мога да кажа, че не е мойто мъж  Mr. Green
И съм почти 90% сигурна,че е мъж на някоя от нашите мами  Rolling Eyes
Как можете да бъдете толкова сигурни ...  newsm78  ... моя не е, моя не е, и моя не е ... то ще излезе, че жената чийто мъж съм трябва да се срамува накрая ... ?
Аз Ви предлагам помощ, а не криминален ребус ... не желая да бъда разкриван ... пък и защо да ме разкриват като не правя нищо лошо ... а напротив  bowuu

Ооо isi_kam  Stop

Със здраве и пак да дойдете  Stop

P.S.
Забравих да кажа, че форума е претърпял голямо почистване и това е единствената причина, поради която работи добре !!!

# 55
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте и от мен,
Честито на празнуващите бебоци днес!  bouquet
Lala, ти си много проницателен и мъдър човек и като казах, че философстваш онзи ден, го казах със съвсем мили чувства. Както казах, заприлича ми на мъжа ми, а аз го обичам безкрайно! Съгласна съм с теб. И също мисля, че най-хубавото нещо, което могат да направят двама души, за да запазят любовта е, да се вслушват в другия и да успеят поне за малко да погледнат от страната на половинката си! Може пък да разберат, кой какво го мъчи!Когато се поставиш на мястото на другия и видиш нещата от тази им страна, разбираш, че и ти не си най-прав!
Arlina, банановата каша на Милупа е хубава, защото е адаптирано мляко. Аз също я давам в 17ч., както и първия път. Не се притеснявай толкова от реакция. Аз още не съм купувала обувчици, защото Яна е още в бебешкия кош.
А м/у другото купихме количка най-накрая от ebay, но е в Щутгарт и сега се чудя, как ще я получа!
Isi_kam не се отказвай толкова бързо!

# 56
  • Мнения: 845
Честито на Дамян на мама coccinella, Кристиян   на Мама Дани, Елена на мама MARIAELI! Много здрави и послушни деца да растат!
Ох, аз номера със земята отдавна съм го приложила, но Венци вече много бързо пълзи и постелката май вече за нищо не служи. Когато отида до ОО той вече е на вратата и блъска по нея плачейки Sad. Сега го слагам в леглото му, но вече се изправя 1crib от няколко дни и се притеснявам да не прескочи решетката /батко му правеше този номер/, мъника се опитва от 3-4 дни да прескача препядствия със засилка. Затова май е по-добре да падне от нашето леглото, от колкото от неговото. За земята мисля, че има много бактерии и колкото и да минавам с препарати, щом пълзи не искам да бута с ръчички и после да ги лапа. Поне това е моето мнение.

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 12:08 от eti_31

# 57
  • Мнения: 2 481
Фокита на моя тати му е далече Щутгард иначе щяхме да ти я докараме утре тръгва но до Мюнхен ходи! newsm78

Иси ще те чакаме и дано всичко е наред да не е нещо лошо,щом не споделяш!Успех и да се връщаш бързо!

 Hug

Кредор е много от давна във форума да знаете! Thinking

# 58
  • Мнения: 1 866
Кредор, споко бе човек! Жените просто сме любопитни, не го ли знаеш това? Съгласи се, че влизането ти в отчетните е настандартно и неочаквано тук и е нормално да предизвиква въпроси у нас...Представи си аз да вляза в някой форум за коли с аватар на Анжелина Джоли и да кажа, че много са ми симпатични там и искам да им помагам? Пък и ние си имаме богато въображение и веднага си представяме какво ли не. Да не говорим, че във форума има всякакви зевзеци...Не се засягай, ние не сме чак толкова негативни хора...А ако искаш да знаеш какво се случва с тези, които решат да ни помагат и да се подготвиш психологически, направи справка в старите теми, това вече може и да те откаже веднага  Joy Трябваше да го добавя като 11-та точка ама викам айде да не прекалявам Grinning

Фокита, аз не се обиждам чак толкова лесно.  Peace Даже ми стана забавно, че веднага ме уцели каква съм.  Hug

# 59
  • Мнения: 1 294
Да са ни здрави месечинковците!!!!

Arlina, можеш да даваш бананова каша и както е казала  foquita на Милупа е много вкусна (аз с такава я захраних малката).За обувките,  и Мими е скарана с тях, дори ревеше когато и ги слагах и сега по разходките сме само по чорапи.За гърнето и аз съм решила да изчакам момента когато детето седи абсолютно стабилно, без да е необходима опора дори  и на гръбчето.Тя и сега успява  да се задържи седнала само на д-то си, но бързо се измаря.
radostina 33 днес си мислих за теб.Израдва ме със записа си Hug
lala, незнам дали това което си писала важи за всички,но успя да направиш психологически профил на моето момче WinkХванах му цаката аз на него след 4 години съвместен живот Mr. Green.
foquita честита ти нова придобивка
Ренито, моето красовище преди много плямпаше.Казваше бу-бу, бла-бла, дя-дя, ха-ха, адя-адя, а от 2 седмици настана  smile3505.Надявам се да е период, а да не се дължи това затишие на някакъв проблем.Този път съм решила да не бързам да се притеснявам

Общи условия

Активация на акаунт