Дали...?

  • 3 300
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 120
Капачето не влияе на резултата от теста.

# 16
  • Мнения: 28
Благодаря за отговорите! Направо съм се побъркала, до сега никога не ми е закъснявало и не знам какво да мисля... Винаги ми е идвало на 27-ия ден, а днес ми е 35-ия... Утре ще си взема тест, вие какъв ще ми препоръчате ?

# 17
  • Мнения: 7
mili momi4eta mn se izvinqvam 4e nahaltvam taka v temata no nz kade drugade da pi6a imam edin vapros minaliq mesec mi  zakasnqva6e s 2,3 dena i re6ihme da bebepravim no sled 5dena M doide sega kato mi svar6i pak vednaj bebepravene i ot nqkolko dena mi se gadi dnes si pravih test za ranna bremennost i parvo pokaza edna 4erta no sled nqkolko 4asa vtora mn bleda na nego pi6e 4e sled 10 min rezultata e nevaliden no i drug pat sam si pravila sa6tiq test no i sled edin den pak si ima6e edna 4erta ps:o6te vednaj se izvinqvam

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Сарова, просто си направи още един тест.
И пиши на кирилица, моля те, че доста от думите не ги разбрах

# 19
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Сарова, аз не разбрах - закъснение имаш ли? Кога трябваше да ти дойде?

Пиши на кирилица наистина, че така нищо не се разбира  Rolling Eyes

# 20
много ви благодоря аз от барзане сам эабравила да задам вапроса дали е вазможно да сам бременна и толкова от рано да имам признаци





# 21
  • Мнения: 7
много ви благодоря аз от барзане сам эабравила да задам вапроса дали е вазможно да сам бременна и толкова от рано да имам признаци
това е от мен sarova                                                                 

# 22
  • Мнения: 7
жабче нямам эакаснение просто от ноколко дена ми става лошо сутрин а за теста като си направя нов щте пиша ощте веднаж ВИ БЛАГДАРЯ Hug  bouquet  bouquet

# 23
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Сарова, не бързай с теста щом нямаш закъснение. Изчакай датата на която трябва да ти дойде или евентуално закъснение и тогава направи тест. Дори да има бременност няма как да я улови теста толкова рано.

# 24
Здравейте и от мен, Сарова и аз имам същия проблем. В понеделник /9 ден след ОВ, а този месец правих стимулация, фоликуметрия/ направих тест за ранна диагностика. На третата минута ми показа контролната лента, а след час вече имаше и втора черта. Температурата ми до днес е още 37,2. В момента вземам дуфастон. Имам болки ниско в корема, като че ще ми дойде - доста силни, но веднъж и ли два пъти на ден и после преминават все едно ги е нямало. Гърдите ми се уголемиха, но не ме болят много. Не знам какво да мисля, не мога да спя вечер, а през деня едва изкарвам на работа. И аз исkам да разбера дали съм забременяла, но сега не знам кога да си направя следващия тест, за да не се окаже и той отрицателен, а предстоят двата най-тежки дни до дата на неочаквания цикъл. Пожелавам на себе си и теб ТЪРПЕНИЕ до часът на истината.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Момичета, преди закъснение ЕДИНСТВЕНО кръвен тест може да установи бременност със сигурност и то 2-3 дни преди очакваната дата на М. Знам, че изкушението е голямо, но защо държите тестовете неизхвърлени след времето, указано на опаковката newsm78 Знам колко е тежко чакането, но по този начин единствено се натоварвате психически. НЕ правете тестове преди закъснение Naughty

# 26
  • София
  • Мнения: 1 248
Мили момичета, аз не съм кой знае колко компетентана, но ще си позволя да ви дам един съвет newsm53!
Не правете тестове преди датата на закъснението!!! Аз също понякога се изкушавам, дори един път си направих 3 дни след овулация, мисля че беше Престо и ми даде на 10 мин втора бледа черта. Естествено веднага се зарадвах, но напразно newsm45, М си ми дойде съвсем нормално на датата, когато трябваше да се появи. Истината е, че оплождане може и да се получило, но тъй като в голям процент от случаите яйцеклетката не се имплантира е възможно човек да се заблуди с тези тестове толкова рано. А вярвайте ми огорчението след това е голямо. Повече спокойствие и търпение и всичко ще си дойде на мястото. Hug Желая ви късмет и разбира се скоро да се похвалите с  preggo, а защо не и аз покрай вас  smile3503.

# 27
  • Мнения: 588
Мили момичета, аз не съм кой знае колко компетентана, но ще си позволя да ви дам един съвет newsm53!
Не правете тестове преди датата на закъснението!!! Аз също понякога се изкушавам, дори един път си направих 3 дни след овулация, мисля че беше Престо и ми даде на 10 мин втора бледа черта. Естествено веднага се зарадвах, но напразно newsm45, М си ми дойде съвсем нормално на датата, когато трябваше да се появи. Истината е, че оплождане може и да се получило, но тъй като в голям процент от случаите яйцеклетката не се имплантира е възможно човек да се заблуди с тези тестове толкова рано. А вярвайте ми огорчението след това е голямо. Повече спокойствие и търпение и всичко ще си дойде на мястото. Hug Желая ви късмет и разбира се скоро да се похвалите с  preggo, а защо не и аз покрай вас  smile3503.
О да много си права, аз преживях едно такова раочарование този месец, преживяването никак не е приято. Confused Аз пък след като установих, че сме правили кекс на датата на овулацията и след това започнах да поддържам висока БТ 37,0 вече бях убедена, че съм бременна, но уви не - дойде ми точно на дадата Confused.

# 28
  • Мнения: 368
Мили момичета, включва ви се една скорошна мама.
Специално аз си направих тест точно 7 дни от закъснението. Беше Clear test и отчете положителен резултат веднага. Но в много случаи тестът не отчита заради ниското ниво на хормона. Кукличка, при такова закъснение, най-добре отиди на гинеколог - вече е възможно да се види нещо, ако си бременна.
Sarova, наистина, изчакай си датата на цикъла преди да направиш тест.

И от личен опит да ви споделя - моят цикъл е на 25 дни, но като започнахме да бебеправим, се удължи на 27-28 дни, колкото е нормалният. Имайте това предвид. Поне при мен беше така, не твърдя, че важи за всички.

Стискам ви палци за положително тестче Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 3 524
Да се включа в подкрепа на мненията досега относно "За" да не се правят тестове предварително, както и че отворено капаче на теста не дава отражение.
Аз си направих тест (хоум тест, дали не беше и престо( на следващия ден след деня, в който трябваше да ми дойде (не си спомням в момента колко дълъг ми беше цикъла, мисля нормален) и ми се появи втора черта, като на следващия ден си направих и шуър чек- също. Но досега не съм държала теста повече от указаното в него време, т.е. според мен след това е добре да го изхвърлиш и да не се самозаблуждаваш, защото при евентуално неставане на бебчо, негативите са си за теб Naughty
Кукличка, при такова закъснение, най-добре отиди на гинеколог - вече е възможно да се види нещо, ако си бременна.
Sarova, наистина, изчакай си датата на цикъла преди да направиш тест.
Надявам се да се похвалите скоро, стискам палци!!! Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт