Проблем със споделяне с родители

  • 5 442
  • 167
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 363
Мило момиче, съветвам те да намериш начин да говориш с родителите си за това ( може би по-добре майка си, че ако баща ти е някой кибритлия като мен…). Колкото и съвестна да си, колкото и да вярваш, че виждаш всичко и знаеш всичко, повярвай, понякога нещата наистина не са такива каквито са. Не случайно има израз, че като човек е влюбен не знае какво прави, дори аз дето още малко и мога да съм ти дядо сглупявам от любов понякога, та какво остава за едно крехко създание на 15. Не мога да си кривя душата - от мъжка гледна точка наистина не мога да разбера какво прави едно момче на 20, което е студент в големия град с една ученичка. Просто вие живеете в различни светове, вълнуват ви коренно различни неща и колкото и допирни точки да имате, просто акъла ви е твърде различен още. Ти на 15 няма как да не си дете, не се обвинявай за това, нормално е, не бързай да пораснеш и да се правиш на голяма. Нормално е на тази възраст да почва да те вълнуват - момчета, секс и тн, и може би не е лошо да им се “отдадеш” но нека е с разум и мярка. Няма лошо да си имаш гадже, просто не мисля, че е нормално той да е толкова по-голям от теб и даже да живее в друг град итн. Дори и това момче да е много свястно, да не поглежда състудентките си и прочие, самия факт, че търси връзка с толкова по-младо момиче от него е притеснителна, дори и да не търси просто секс от теб.

# 61
  • Мнения: 347
Е 5 години не е много …

# 62
  • Мнения: 5 582
5 години не е много от 18 нагоре. Между 15 и 20 години разликата е огромна, както между новородено и 5-годишно, между 5 и 10, 10 и 15... Все са 5 години, нали?

# 63
  • Мнения: 21 604
Е 5 години не е много …

Когато е разкика между възрастен и дете, как пък да не е много.

# 64
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 405
Е 5 години не е много …
За мъжа явно е. Ако 20-годишния търси само ученички, тя като завърши училище той вече ще си търси друга ученичка.

# 65
  • Paris, France
  • Мнения: 14 178
5 години не е много от 18 нагоре. Между 15 и 20 години разликата е огромна, както между новородено и 5-годишно, между 5 и 10, 10 и 15... Все са 5 години, нали?

Момичетата съзряват по-рано от момчетата и разлика между 15г момиче и 20г момче няма. На 15г момчетата са още деца и нито са ориентирани, нито имат опит, знания, социален статут, така че да впечатлят момиче и тя да може да научава от тях.

За мене е по-удачно момиче да излиза с 20, 25 и 30г мъже като е на 15г, а като стане на 25 или 30г да се ориентира към връстник. Повечето точно така направихме.

Ако тя излизаше с 25 годишен специализант или 30 годишен работещ, нямаше да има драми с родители и терени.

Ако въпросният 20г е любовта на живота и - супер. Ще пораснат заедно.

Любовта не пита и не чака.

# 66
  • Мнения: 347
Е 5 години не е много …

Когато е разкика между възрастен и дете, как пък да не е много.

Не смятам че човек на 15 години е малко дете и не може да прецени сам

# 67
  • Мнения: 363
5 години не е много от 18 нагоре. Между 15 и 20 години разликата е огромна, както между новородено и 5-годишно, между 5 и 10, 10 и 15... Все са 5 години, нали?

Момичетата съзряват по-рано от момчетата и разлика между 15г момиче и 20г момче няма. На 15г момчетата са още деца и нито са ориентирани, нито имат опит, знания, социален статут, така че да впечатлят момиче и тя да може да научава от тях.

За мене е по-удачно момиче да излиза с 20, 25 и 30г мъже като е на 15г, а като стане на 25 или 30г да се ориентира към връстник. Повечето точно така направихме.

Ако тя излизаше с 25 годишен специализант или 30 годишен работещ, нямаше да има драми с родители и терени.

Ако въпросният 20г е любовта на живота и - супер. Ще пораснат заедно.

Любовта не пита и не чака.
Това че за съжаление по наше време педофилията беше едва ли не норма, не я прави нормална. И ако някак си хипотетично бих могъл да разбера връзка между 15 и 20 годишни, то с 30 си е пткровена перверзия и трябва да бъде настъпана с цялата тежест на закона.

# 68
  • Мнения: 1 257
Чисто физически, двадесетгодишните млади мъже са привлечени от вече оформени женствени форми и поведение, интелектуално и ментално също имат вече съвсем различни интереси и цели. Това за "съзрелите" 15 годишни е някакъв мит Satisfied, По непосредствени набюдения в сегашно време над доста широк кръг 18-22 годишни млади момчета, малките момичета ги преследват, но те буквално бягат от тях, и ясно си дават сметка че могат да имат неприятности от всякакъв вид. "Мани, брат, тая е малка" - това е обичайната реакция.
Вече 24-25 комплексари, на които никой друг не им връзва, се забъркват с ученички, но там и мъжете, и момичетата са с определени нагласи.
Сред нормалните, средностатистически млади хора в България, такива връзки не са обичайни.

# 69
  • Мнения: 5 582
Имам чувството, че един конкретен участник в темата е 20-годишният...

# 70
  • Мнения: 1 257
Имам чувството, че един конкретен участник в темата е 20-годишният...

По-скоро е трол. Спорни тези, изказани със заядлив тон. Прескачам.

# 71
  • Мнения: 3 239
Много жалко, че на 15 сте били жертва на някакви чичаци, но това нито е норма, нито е полезно за момичето.

# 72
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 405
Не смятам че човек на 15 години е малко дете и не може да прецени сам
Ама тя не е преценила сама, той я кара и дори са имали скандали затова.

# 73
  • Мнения: 19 170
Никъде не пише секс ….. даже авторката не е потвърдила че правят. А и дори и да правят, тя е над 14 и не е незаконно

Второ ако едно дете няма доверие към родителя си, то общо взето той сам си е виновен за това положение. И аз нямам капка доверия на моята майка а съм на 35 години. Сама си го направи.
Не знам как са при авторката нещата. И други го написаха преди мене: да си трае, да се пази и да продължава да бъде отличничка.
Най добре ще бъде за всички

Ако няма секс, не виждам какъв е проблемът, че майката си е у дома. Тамън ще излязат, знаейки, че няма да ги види навън, и може и на някоя пейка да седнат или на кафе...

П.П. Ти от тема на тема се подмладяваш май.

# 74
  • Мнения: 6 624
Ако момичето е умно, а момчето не е съвсем с акъл на 20-годишен (а по-малък), драма няма. Родителите ми навремето не са ми правили проблеми за моята връзка, а майка ми по принцип е доста задръстена и консервативна за такива неща.

Общи условия

Активация на акаунт