Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Априлска вещерска и спортна

  • 67 572
  • 2 031
  •   1
Отговори
# 1 920
  • София
  • Мнения: 18 751
Добро утро.
Два дни, дано е спокойно.

# 1 921
  • Пловдив
  • Мнения: 40 893
Добро!

Скайче, ся ме заинтригува с името...от 2 китки Thinking Simple Smile
Сетих се само за Хортензия Мушкатова Grin Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 09:05 от mystic woman

# 1 922
  • Мнения: 9 027
Добро утро!
  Скай, да бе снимала и бармана, а??!!
   Подухва ветрец, един откачен съсед през две къщи гърми с пиратки по гълъбите , които се събират , за да хапват от храната на кокошките.А тук във всяка 2ра къща има кокошки.
   Спокойна седмица и внимавайте със страстите!. Над къщите лети 🎈 балон

# 1 923
  • Мнения: 954

Брютру! Автопортрет.

# 1 924
  • Мнения: 12 114
Не е. Определено аз съм на снимката. 😵‍💫
Добрутру!

# 1 925
  • София
  • Мнения: 10 398
Ох, явно сме разделени многознаци. Joy И аз се припознах.

Как сте днес, Хортенз?

# 1 926
  • France
  • Мнения: 13 051
ДобрЮтро и от мен
Май ще се бием чия е снимката с кафето, щото и аз се припознах.

Хортензия, как е хавата при вас?

Що така, Фил, да не се разболяваш?
...
Загледахме як сериал с щерката (How to get away with murder), полафихме за нещата от живота.
Пепел ти на клавиатурата. Joy всъщност, май така и не се оправих. Постоянно ме приболява гърлото вече повече от 2 седмици. Аман.
А за сериала, опитах се да го гледам мин година, но в един момент всеки спеше с всеки и почнаха да се убиват с такава скорост, че 10те малки негърчета на Агата Кристи ряпа да ядат. Няма да спойлвам повече, но стана толкова стрейндж, че не го догледах.

# 1 927
  • София
  • Мнения: 14 032
Аз го започнах, но МН не го кефи и бавно върви. За сметка на това превъртяхме CIS.

# 1 928
  • Мнения: 10 922
Добрютру!

И аз бързо се отказах от How to get away with murder,  загуби всякаква логика в един момент.  Същата работа беше и с Damages.

# 1 929
  • София
  • Мнения: 9 706
Имам още докато ви изчета, но прекъсвам само да честитя РД на Бързи.

Бърди, честита да си! Проблемите да отминат благополучно и занапред да има здраве и щастие за теб и близките ти! 🌷🍀🎁🤗

# 1 930
  • sf
  • Мнения: 10 210
Добро утро! Не знам какво ми става днес, ама вече бяхме на разходка, пих кафе, прострях една пералня, измих чиниите от снощи и след малко ще излезем за по-дълга разходка. 😃 Следобяд на работа.
А  днес точно преди 7 години, срещнах най-любимото си същество за първи път.
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 19:05 от donsita

# 1 931
  • Мнения: 18 626
Няма да му възлагам надежди на сериала тогава. Joy Колкото изгледаме.

Мен напоследък нищо не ме грабва при сериалите. Започвам и зарязвам.

# 1 932
  • тук и там
  • Мнения: 11 687
Добро утро! Май дойде малко слънце и при нас, макар и хладно сутринта, поне е светло и слънчево.
Оставих малкият в къщи, вдигна температура снощи и кашля . И мен нищо не ме грабва от сериалите.
Каката гледа някакво състезание-физикал 100 май се казваше по спомен, от време на време гледам с нея, ММ "изгубени в Космоса", на мен ми е скучен и безинтересен и спя на дивана през повечето време докато върви. HBO нищо интересно не пускат, последният хубав сериал  техен беше мисля "домът на дракона", май ще прекратявам абонамента-въпреки че ги предпочитам, заради субтитрите на български.

Хубав ден на всички!

# 1 933
  • Мнения: 7 956
Още една многозначка в мое лице.
Събудих се в 4.30, задрямала съм към 6, станах да изпратя ММ, пак прилегнах, сега станах да приготвя закуска на Тилката (това е оправдание, истинската причина беше да се видим малко преди да излезне, защото цял ден ще е в библиотеката, после на някакво спортно активити ще ходи), а аз използвам момента, че синчо го няма, респективно не трябва да карам никого до училище и си сложих пачове на очите и шиЙт маска на лицето. След малко ще съм съща Василиса Прекрасна. 🫅🏼

Допивам третото кафе и опъвам постелката, че до морето не остана!🏄🤸🏻🌊

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 10:08 от TuЛи

# 1 934
  • Мнения: 837
Брютр.

Като сте подхванали тази тема. Последното ми откритие за сериал, мини - сериал, де, че напоследък все такива гледам е Baby Reindeer по Нетфликс. Страхотен! Ама и тежък. По истински случай и се играе от човека, на който се е случило всичко.

Общи условия

Активация на акаунт