Кралски работи и клюки - април и май 2024

  • 155 552
  • 1 370
  •   1
Отговори
# 705
  • Някъде там
  • Мнения: 16 293
Докато Фредерик Карл-Густаф и Карл-Филип посещават военна база, Мери и Силвия са на посещение на изложба в музей.




Много добре изглеждат днес и двете. Мери отново повече.
Пореден носен тоалет. Много ми харесва, че въпреки новата роля и това, че е първо дп, не се изхвърля да е с нови тоалети на всички ангажименти и до тук няма нов, освен малкото добавена дантела..😀

Матилде от последните ангажименти.
На старта на конкурса за цигулка "Кралица Елизабет"


На конференция за Европейската гаранция за децата, въз основа на която 🇧🇪 Европейската комисия си е поставила за цел до 2030 г. най-малко 93 000 деца да бъдат изведени от бедността

Днес на срещата на върха за здравето на ума в Брюксел.


Току що излезе информация че
Елизабет ще учи в Харвардския университет в Бостън, след като завърши обучението си по история и политика в Оксфорд.  Тя ще започне двугодишно магистърско обучение по публична политика, за което е издържала приемни изпити.
Браво на Елизабет.

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 17:23 от daviz

# 706
  • София
  • Мнения: 10 055
Мери да не би да е с любимата ми червена рокля. Никога няма да ми омръзне - разкошна е. И в толкова различни комбинации сме я виждали, като аксесоари, обувки, чанти. И днес е страхотна, само чантата не ми харесва.

# 707
  • Някъде там
  • Мнения: 16 293
Позна 😀 И на мен ми е любима. Красива е във всякакви комбинации и Мери изглежда страходно в нея.

Красавица.







Вики и София и те ми харесват. Вики повече.



Днес и Мете- Марит ми допада повече от вчера.

Максима  днес  в Father Center Adam който е един от миналогодишните  получателите на стипендия от фонда им.
Тренча е страхотен. Долната част твърдо не.

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 17:18 от daviz

# 708
  • Мнения: 5 021
Принц Хари е пристигнал в Лондон за панелна дискусия, която бележи 10 години от създаването на Игрите и движението Инвиктус.

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 18:08 от bubanka

# 709
  • Някъде там
  • Мнения: 16 293
Ех че готин, Хари. Голям чаровник.
Всички са усмихнати и се забавляват в негово присъствие.


# 710
  • Мнения: 419
Няма да има среща между Хари и Чарлз, заради натоварения график на краля.

Хубава е Мери ❤️





# 711
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 351
Ах, тази Мери! Прекрасна е, няма грешка в облеклото и поведението.
Много ми харесва в червената рокля с пелерина, честно казано ми изглежда
по-царствено от родената принцеса и престолонаследница Виктория.

# 712
  • Мнения: 2 632
Максима и мъжът й видимо са отслабнали, особено той.
Дано да е само козметичен и естетичен ефект.

# 713
  • Мнения: 419
Кралица Камила откри новата Coronation Library в начално училище само ден след годишнината от коронацията. 50-тата в поредица от специални библиотеки за начално училище, които бяха трансформирани през последните дванадесет месеца с помощта на National Literacy Trust, за да отбележат историческия повод.
Нейно Величество, като патрон на Националния тръст за грамотност, се присъедини към интерактивна сесия за разказване на истории с млади библиотекари от основните училища.














# 714
  • Някъде там
  • Мнения: 16 293
Шведите се качват на кораба за вечерята дадена от Фредерик и Мери.
Виктория е с много красива рокля.
Силвия също ми харесва.
София не.Най- вече широките гащи съчетани с тези обувки.Ако бяха по елегантни обувките можеше и да е добре.


Последна редакция: вт, 07 май 2024, 21:23 от daviz

# 715
  • Мнения: 794
Междудругото тази "нова" военна роля всъщност е от август 2023, просто сега ще има официално предаване и церемония.

# 716
  • София
  • Мнения: 3 761
София много ми харесва тази път- като изключа последните широки панталони, останалите визии са и доста добри.
Мери е зашеметяваща, но някак усмивката й ми се струва тъжна( мое мнение)
Максима и на мен ми се струва отслабнала.
Летисия с ниски обувки е като детенце до мъжа си, но все пак здравето преди всичко. Много елегантни визии имаше с прекрасни обувки, жалко( дано се оправи )

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 00:12 от Не се сърди, човече

# 717
  • Мнения: 230
Летисия е връчвала награди за детска и юношеска литература El Barco de Vapor y Gran Angular




Последна редакция: вт, 07 май 2024, 23:11 от dPova19

# 718
  • Мнения: 4 199
"По повод единадесетте години на трона на Вилем Александър, предаването за актуални събития „EenVandaag“ проведе проучване сред 26 000 холандци за монархията . И въпреки че институцията продължава да се радва на добро здраве с 53% от гражданите, които подкрепят краля, все още е изненадващо колко е спаднала през последните години.

Всъщност през 2013 г., годината на абдикацията на Беатрис и инвеститурата на първородния й син, приемането на монарха беше 75%. Цифрите, които Вилем успя да увеличи в последователни години, достигайки 85% от населението през 2018 г. Въпреки това, след скандала с пътуването му до Гърция през октомври 2020 г., данните само намаляха.

На следващата година, през 2021 г., в същото проучване тяхната популярност е спаднала от 75% на 63%. През следващите години цифрата е намаляла още повече, през 2022 г. те са имали 54% подкрепа, а през 2023 г. са успели да добавят една точка, с 55%
Така че 53% през 2024 г. е най-ниската цифра за цялото управление. Но каква е причината за този нов спад в доверието към Вилем Александър? Според „EenVandaag“ това е свързано с изявленията по чувствителни въпроси, които кралят направи през последните месеци . Вилем Александър говори открито за азотната криза, подкрепата за Украйна и равенството между половете, въпроси, които не е ясно дали един крал трябва да се занимава."

https://www.vanitatis.elconfidencial.com/casas-reales/2024-04-27 … -encueta_3873959/

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 00:26 от Не се сърди, човече

# 719
  • Мнения: 2 958
Даяна на Мет Галата през 1996 година. 🙂

Общи условия

Активация на акаунт