Домакини 89/ Безгрижно лято ни зове

  • 17 916
  • 459
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 141
Плами 76 жива и здрава да е Мария- Жара !

# 91
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Честита малка принцеса ❤️ Да расте здрава,любопитна,щастлива,усмихната и лъчезарна ❤️ Бързо възстановяване на мама.И поздрави за една прекрасна нова Баба, която имам честа да познавам на живо.
Честита награда и на Мими ❤️
Аз днес съм с мигренозен пристъп,но вече се пооправих.Като се наспя през нощта утре ще съм пушка.В издирване на хубав апарат за кръвно налягане съм.Някакви идеи и препоръки да имате?

# 92
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Ели, за апарата за кръвно препоръчвам старите, а не електронните. Опит от много хора покрай мен. За мигрената те разбирам

# 93
  • Мнения: 39 740
Омрон. Но, който и да избереш- гледай да е с маншон не за китка, а горе над лакътя.

# 94
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 140
Трябва ми да се слага лесно и бързо за Слави,че напоследък все му се вие свят и баба му няколко пъти му е мерила и каза,че му е ниско.Аз имах два електронни,ама и на двата им прецаках маншоните,единият може и ЕКГ да прави и ще си го ползвам докато му работи тази функция.

# 95
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Честито, Пламииии! Да ви е жива и здрава бебката, мама бързо да се възстановява ❤️❤️❤️

# 96
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 278
Благодаря, благодаря много за пожеланията ви.
Да, пак не спя, но този път от вълнението. Мама и Жари (така ще е обръщението ) са добре, снощи не успяла да засуче от гърда и са я нахранили с шише,ама има време за кърмата. То след тоя стрес и болка ква кърма да слезе я.
Зетя е на седмото небе от щастие и вълнение.

# 97
  • Мнения: 9 185
Ще се случат нещата, Плами, само мама да е спокойна!

# 98
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Добро утро!

Плами, ще се нагодят
Ангелче, кажи нещо, как сте вие?
Ели, случват се спадове на кръвното при тииновете. Ако си е с ниско кръвно не правете опити да го качвате, мен така ме объркаха на неговата възраст. С ниско съм и до днес и ми е проблем като го кача, като при всички хора
Днес стават 3 години на Радето. Да почива в мир Flowers Tulip
От сега започвам с багажа, че утре и Шефа ще идва с нас на вилата

# 99
  • Мнения: 9 185
Добър ден!
   Ще ходя днес на пазара да си купувам разсад. Вале, някакви насоки за сорт домати? Да е лесен за гледане и да ражда много искам.

# 100
  • Мнения: 293
Марулета, това циганче баба ми го има. Ще я попитам. Аз гледам само алое вера и орхидеи, другите не ме понасят, моря ги. Joy
Плами, честито! Да са живи и здрави, щастливи и ти също бъди горда баба! Heart

# 101
  • София
  • Мнения: 9 903
За Радето, да ѝ е светло!🥀

Марулетке,аз много харесвам Ръгби.

# 102
  • Мнения: 9 185
Купих си Ръгби, Паулина, някаква розова магия и още един, дето не запомних.Корнишони, Гергана, Тести гриин и тиквички. Сутринта една баба съседка ми донесе чесън, даже ми го киснала във вода жената, да пусне брада.
   Циганчетата май ще обичат шарена сянка. Преместих ги, живнаха.

# 103
  • Мнения: 293
Чесънчето тръгва много бързо. Едвам го опазих, че си имам куче копач на дупки. Най му е любимо да копае в рохкава земя.

# 104
  • Мнения: 39 740
И нашето куче се вихри като дизайнер на градината ни. Изяде една фиданка вишна, здравеца, клони от смокините, касис, малини, обича орехите... А за дупките няма да отварям дума. Изри една луковица на зюмбюл. Аз пак я бучнах в земята. На следващия ден- дупка и до нея луковицата. Прибрах си я, но му направих номер (направих се, че я пускам отново в дупката и я заривам). На другия ден- дупка, на по- следващия- две дупки, на по- по- следващия- дупките са обединени в една голяма и продължава да търси луковицата.....
Светло да й е на Радето.

Общи условия

Активация на акаунт