Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 3

  • 27 828
  • 800
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 407
Случвало ли ви се е.... ?
Първата ми поръчка до стотинка, каквото пишеше в общата сума на поръчката - точно толкова ми "дръпна" от картата. Днес виждам, че при втората ми поръчка има разлика. Общата сума на поръчката и в потвърдителния имейл е 85,83, а от картата ми са "дръпнати" 75 стотинки повече, т.е. 86,58 лв.
Thinking

... може и да е коментирано.

С Алиекспрес редовно ми се случвало, с Тему не съм заглеждал, но сигурни пак е така, получавало се от някаква разлика в обменните курсове.

# 676
  • Мнения: 279
Случвало ли ви се е.... ?
Първата ми поръчка до стотинка, каквото пишеше в общата сума на поръчката - точно толкова ми "дръпна" от картата. Днес виждам, че при втората ми поръчка има разлика. Общата сума на поръчката и в потвърдителния имейл е 85,83, а от картата ми са "дръпнати" 75 стотинки повече, т.е. 86,58 лв.
Thinking

... може и да е коментирано.
С PayPal ли плати?

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 1 339
Платих с дебитна карта...

# 678
  • Мнения: 13 610
Ако е пусната поръчката през почивните дни, възможно ли е до днес да има малка разлика в обменните курсове и банката да ги осчетоводява по леко различен курс?

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 1 339
Ако е пусната поръчката през почивните дни, възможно ли е до днес да има малка разлика в обменните курсове и банката да ги осчетоводява по леко различен курс?
тя се плаща с пускането си

# 680
  • Мнения: 2 321
Пиши им, според мен. Да обяснят разликата.

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 1 339
... опитвам се да разбера. Ако е нещо нормално и ви се е случвало ...

# 682
  • Мнения: 279
... опитвам се да разбера. Ако е нещо нормално и ви се е случвало ...
Не е нормално, ако е директно с дебитна карта. Само с PayPal е нормално. Или, ако сметката ти е в евро или друга валута, а плащаш в лева.
Питай Тему, питай и твоята банка.

# 683
  • Мнения: 6 916
Коя е банката, ако не е тайна?
Аз плащам с виртуална карта. Зареждам я от дебитната ми карта точно преди плащането.
Единият път останаха 1лев и стотинки. Не ги върнах към дебитната карта. След няколко дни го направих, някакви стотинки липсваха. НО аз имах включена нотификация за постъпления, за плащания. Като гледах извлечението, реших, че е за смс-те. В ДСК съм.

# 684
  • Мнения: 3 973
Малко със свито сърце препоръчвам тази крушка, свети като змей, в кухненския бокс, където я сложих винаги съм имала нужда от допълнителна светлина над мивката и печката, с нея нямам. Студена светлина е, но не е неприятна, аз не понасям принципно студената светлина.
Със свито сърце, защото на девер ми много бързо е престанала да свети, дано моята е читава!
От линка е на добра цена, под 5 лева.

 https://share.temu.com/fspgOdd67YA

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 1 339
Коя е банката, ако не е тайна?.
Уникредит.
Писах в онлайн чата на Тему -
Скрит текст:

# 686
  • софия
  • Мнения: 25 865
За да говориш с човек, а не с бот, трябва да поискаш връзка с асистент. Реално от Тему нямаш отговор.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 1 339
zvanche, така е.
Сега си пиша с  Майра. Тя сега ще провери... давам й време Simple Smile
Ще ви пиша какво се е "случило". Според мен, банката няма общо, но ще видим...

# 688
  • Мнения: 25 868
Малко със свито сърце препоръчвам тази крушка, свети като змей, в кухненския бокс, където я сложих винаги съм имала нужда от допълнителна светлина над мивката и печката, с нея нямам. Студена светлина е, но не е неприятна, аз не понасям принципно студената светлина.
Със свито сърце, защото на девер ми много бързо е престанала да свети, дано моята е читава!
От линка е на добра цена, под 5 лева.

 https://share.temu.com/fspgOdd67YA

Ние имаме такива крушки, страхотно светят. Но не съм сигурна дали характеристиките са същите, защото мъжът ми ги поръчва преди години от Алиекспрес. Едната излизаше около десетина лв.
Аз предпочитам тази с дневната светлина.

# 689
  • Мнения: 2 598
Някой да има раздвижване на пратките, обработени на митница на 1ви май? За кутиите питам...
Днес поръчах един плажен стол, надявам се да го шипнат със спиди и да дойде до месец, тази е поръчана на 20ти април Confused
Темуто ми е Алиекспрес Grinning

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 16:35 от Elsi86

Общи условия

Активация на акаунт