Тествайте колекцията DERMA X PRO Scalp & Hair Revitaliser

  • 6 836
  • 389
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: X
Използвам шампоан за суха коса и маска чувствителен скалп.

# 376
  • Мнения: 1
Да,страдам от сух и чувствителен скалп.От години използвам продуктите на Head & Shoulders,при сушене винаги ползвам най-ниската степен на сешоара.Избягвам използването на агресивни продукти като лак за коса и пяна.

# 377
  • Стара Загора
  • Мнения: 880
Скалпа ми иска опраделени грижи. През две седмици правя домашни маски , за да стимулирам овлажняването. Иначе имам проблем със сухотата Persevere

# 378
  • Мнения: 142
Страдате ли от сух и чувствителен скалп? Какви специални грижи полагате за него?

Страдам от сух и чувствителен скалп. Използвам определени продукти, но не виждам резултата, който искам.

# 379
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 604
Участвам от името на моя приятелка, която има такива проблеми. Ако спечеля продуктите ще ги подаря на нея.

# 380
  • Мнения: 549
Правя маска с домашни средства и ползвам балсам. Често сменям и шампоана. Ползвам и витамини.

# 381
  • Мнения: 30
Страдам от много сух скалп, веднага след измиване и изсушаване на косата, започва досаден сърбеж, имам и много пърхут. Опитах какво ли не, но почти не ми помогна. Правя си редовно маски на косата, подхранвам я, но проблема си остана.

# 382
  • Мнения: 202
Карам втора бременност и косата ми е бая източена въпреки подхранващите шампоани и олиа, които ползвам. Сега като прочетох за изтошения скалп се замислих, че може би това е причината косата ми все да страда и да не мога да я възстановя и да изглежда страхотно.

# 383
  • Мнения: 79
Правя маски за коса, масажи на скалпа, не пристягам силно ластика, когато връзвам косата. Напоследък имам силен косопад, който започва да ме притеснява. От него имам чувството, че скалпа ме боли, защото всеки път, пада по много коса.

# 384
  • София
  • Мнения: 13 477
Имам чувствителен скалп, който понякога е сух, заради външните влияния.
Ползвам масла за коса, хидратиращи маски, спя на копринена калъфка и се старая да избирам внимателно шампоаните си. И винаги съм със шапка, когато съм дълго на открито.

# 385
  • Мнения: 216
Имам чувствителен скалп и често ме сърби косата след измиване с различни продукти. За кратко успявам да се справя, но след продължителна употреба отново се повтаря сърбежът.

# 386
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Правя си маски с различни натурални масла, ползвам шампоан за дълбоко почистване, избягвам утежняващи косата и омазняващи скалпа продукти

# 387
  • Мнения: 6
Косата ми е суха, скалпът също. Ползвам маски, олио, балсами и ампули.

# 388
  • София
  • Мнения: 487
Да, имам сух и чувствителен скалп. Използвам щадяща козметика, маски, ампули и мия косата веднъж на 2 седмици.

# 389
  • Мнения: 1 577


Изтеглени са късметлиите, които печелят три продукта от колекцията DERMA X PRO Scalp & Hair Revitaliser срещу ангажимент за споделяне на впечатления в кратка анкета. Това са:

Монако
mi6eto_
hrrisss
GERy@K
MariyaS
kriss
tornado790
mimi-1977
indy1000
SwissT
Михаела 🍀
Морски бриз
Hellenn
Vanja77
Radina
TaniaTanq
Tinka53
Hope17
Dancer
Chrissilicious
Бла бла бла
ass
moni-m
Kisses
AliceSw
КалиКали
elsiii
gen4eto
Misha_Sladkisha
Скубиду
Mariya_Y
social girl
Daisy^Slava
pepita XX
Илияна.Р
Stefanka72
SnejinaBratovanova
marie_k
GerGana Ivanova 688431
Lusi_20
Samodivata_f
Здравец розов
Rally16
ferrari76
cecito2
Rumitedi
bebcheto
Denyyy
milena1980
diana k1


Честито!

Очакваме печелившите да се свържат с нас най-късно до 23:59 ч. 07.05.2024 г. на e-mail: games@neg.bg, като упоменат, че са победители в играта на Head & Shoulders и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, както и координати за получаване на наградата

- три имена
- адрес за доставка (моля, отбележете само желан офис на СПИДИ)
- телефон за връзка


ВАЖНО!
Наградите ще бъдат изпращани поетапно след 07.05.2024 г.
Печелившите, които не изпратят своите пълни данни в обявения срок, губят правото за получаване на награда.

Благодарим на всички за участието!

Общи условия

Активация на акаунт