ДВАНАДЕСЕТИ клас - в очакване на ДЗИ

  • 34 743
  • 733
  •   2
Отговори
# 675
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 773
Вие пък много на леко пиете. Аз пих вече бира и втора водка. Чакам я да си дойде от работа и да ми надуе главата и да лягам. Часа на ставане е шест без десет и купона да започва.
Александра дано да се стегне детето до сутринта!

# 676
  • София
  • Мнения: 6 221
Нервна съм и набора ме ядосва допълнително. Отказва да го заведа до училището, щял да ходи с ГТ. Не слуша като му обяснявам как се стига до там. Имал си GPS. Не е чел инструктажа. Ама трябвало ли. И още, и още...

Успех на всички утре! Flowers Four Leaf Clover

# 677
  • София
  • Мнения: 6 156
Във всички стаи, в които се провежда матура, трябва да има сверен часовник със сменени батерии.
Това са обяснили на децата в училище.

Че няма начин всички изпити да са в тяхното си училище, е ясно, но можеха да сложат по-късен начален час, като се има предвид, че ще се кръстосва надлъж и нашир.

Момичета, тук има минималните балове за миналата године в ТУ-София.

# 678
  • София
  • Мнения: 452
Късмет и успех на всички утре!

# 679
  • София
  • Мнения: 7 143
Нервна съм и набора ме ядосва допълнително. …..Не е чел инструктажа…
И моят не го е… И без това щял да им слуша щуротиите на място. И в 7:30 нямало никаква нужда да ходи Confused

# 680
  • София
  • Мнения: 1 953
Представям си как утре в ранна София щъкат и се разминават само полузаспали зрелостници, насочвайки се към непознати райони и някакви незнайни за тях училища.

Александра, стискам палци да е от притеснение и до утре всичко да е отшумяло.

Аз реших, че тази работа няма да мине с вино и от тази вечер съм на уиски. Наздраве!

# 681
  • София
  • Мнения: 7 143
Аз сега получих резултата от пробната по математика на седмокласничката. И да се удавя в уиски, пак няма да ми се получи.

# 682
  • София
  • Мнения: 6 156
Утрешното училище е на две спирки с трамвая, но аз все пак ще я закарам. Мина това време, дето се чувстваше голяма, само ако е без мама.



buni, не се стягай. Моят син на нито един пробен по математика не изкара приличен резултат, а на НВО беше над 5.50.

# 683
  • Варна
  • Мнения: 5 588
Училището, в което ще е сина е на края  на света и днес исках да отидем до там, да видим за колко време се стига, къде се намира. Е изтръшка се че не иска и така и не отидохме. Да видим как ще се оправя утре.

# 684
  • София
  • Мнения: 1 953
Buni, и наборката като дъщерята на Спунк. На пробните по математика макс 75 точки, на НВО - 91, на БЕЛ съотношението беше 80/94. Всичко ще е наред.

# 685
  • Мнения: 4 205
"Ние" също сме без готова рокля. Има още за корекции и не знам кога ще я викнат. Оммм.

Наборката изведнъж реши да си чисти стаята и в момента трескаво блъска прахосмукачката във всички мебели. Също така говори бързо. Струва ми се напрегната, не мога да разбера защо. Ампеееррр.

# 686
  • Мнения: 4 672
Успех и от мен на всички Heart
Из аз си сипах кехлибарено още от обяд (както не пия), защото отложи за пореден път преговарянето - предполагам за след матурата Joy
Събуди се и излезе - още го няма! Само ми пише по Вайбър (тази отживелица за него Rolling Eyes) - сега съм в студиото, сега съм във фитнеса, сега отиваме с френдове да хапнем, сега отиваме да играем не знам си коя игра и ще се прибера към 3 Scream
Ами наздраве :beer

# 687
  • София
  • Мнения: 6 156
Аууу, днес е ден за чистене, явно.
И на щерката стаята днес светна.

# 688
  • Мнения: 4 205
И от мен успех на всички, пропуснах в предния пост! Да са спокойни и да дадат максимума от себе си!

# 689
  • Варна
  • Мнения: 3 266
Хванала ги е нервата, избива в чистене, колко познато Joy Иначе бяха много дзен досега Joy

Общи условия

Активация на акаунт