ДВАНАДЕСЕТИ клас - в очакване на ДЗИ

  • 34 218
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 661
Ма поне да беше изчистил, пък то - аз от нерви овършах всичко, че и на танци успях да отида - не помогна Joy

# 691
  • Мнения: 4 190
До вчера обясняваше как изобщо не се притеснява. Сега нещо и мен започва да изнервя, а си бях толкова добре. Еми ще ходя да си сипя, то обстоятелствата го налагат.

# 692
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 246
Това чистене е обикновено преди раждане. Нервата на прощава на момичетата.
Моят играе онлайн покер с други набори. Я вижте кои от момчетиите играят същото в др. стая...

# 693
  • Мнения: 11 989
Марти, шоколадче ли? Grinning Много скромно Simple Smile
Моето нещо е отпаднало, 37.0, почнахме добавките, дано е само изморена...
Ако е вирус, аз го влача от 10дни.Дж П ми изписа Тибанол, за имунитет, много добро се оказа и Геломитрол, защото почна и кашлица. Плюс чай, лимони

# 694
  • Мнения: 10 639
Моят е шляй гащи с гаджето. Обеща да се прибере днес.

**И аз кашлям вече 2 седмици, но мен като ме хване ще ме държи още поне месец ..

# 695
  • Мнения: 4 661
Духи, до полунощ има време Joy
Ако е вирусът с кашлицата е много гаден - кашлям от 3 седмици и няма признаци да изчезва. Изследвах се за коклюш - не е. И геломиртол пих - цък, кашлям си и толкоз.

# 696
  • София
  • Мнения: 6 148
Това чистене е обикновено преди раждане. Нервата на прощава на момичетата.
Моят играе онлайн покер с други набори. Я вижте кои от момчетиите играят същото в др. стая...
Ами, ами. Аз мерех улиците в деветия месец. На улицата започнах да раждам.

Ели, проверих. Щерката играе Лига в момента. Каквото и да е това.

# 697
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 883
Влизам да пожелая успех на всички зрелостници! Flowers Four Leaf Clover Да са здрави, да стигнат навреме до училището, в което са разпределени, да бъдат спокойни и изтегленият вариант да им е лек като перце!

# 698
  • Мнения: 155
Ние на бЕло, отивам да видя матуристката, седи над едни листи, питам какво правиш, тя вика: блиц преговор.
Сещам се как за всеки изпит в университета не ми достигаше един ден, а в деня на изпита, вече пред залата, не ми достигаше един час. Та и тя така...

# 699
  • Мнения: 39 613
Бързо оздравяване на Александа на детето!
Нашата рокля е готова от 2 дни и няма нищо общо с това, което искахме, но дъщеря ми много я харесва.
За утре да пожелая стигане на време в училището, справяне с отлични резултати и прием там, където пожелаят! Наздраве!

# 700
  • Мнения: 36 097
и двете училища са на... далеч
има/ме/ черни химикалки, молив, гума, ръчен часовник със стрелки, храна, вода, осигурен транспорт
няма/ме/ изчистена детска стая, обувки, чанта и горна дреха за бала, роклята е за корекция при шивач

успех на всички деца!

# 701
  • София
  • Мнения: 6 215
И в 7:30 нямало никаква нужда да ходи Confused

Ама как в 7:30 ч.
Аз гледам за 7:50 - 8:00 ч. Почнахте да ме притеснявате и вие. Да не вземе да закъснее. Кога трябва да го изпращам?

# 702
  • София
  • Мнения: 2 068
Моят играе онлайн покер с други набори. Я вижте кои от момчетиите играят същото в др. стая...
Моята играe street fighter. Явно не е от групичката ...🤪

Beki, пробвай това. Много съм доволна. Наборката има лоша хронична кашлицата и само това помага.

# 703
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Успех на всички деца утре! Нямам търпение да мине утрешния ден Simple Smile

# 704
  • София
  • Мнения: 1 419
Няма по-забавни теми от тези преди НВО и ДЗИ ! Значи толкова лафове прочетох... страшни сте!
Като казах на моя зрелостник, че е матурист много се смя.
Като го гледам моя матурист,  хич не го е еня и приложи правилото "полят изпит, взет изпит" с един коктейл.
Май да взимаме ние бележките  и утре навреме да се явим в уречената зала. Децата явно не държат особено Simple Smile

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 21:55 от Сойка

Общи условия

Активация на акаунт