ДВАНАДЕСЕТИ клас - в очакване на ДЗИ

  • 35 159
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 5 423
Бързичко да оздравяват всички и утре да са кукурячета!
Само успехи пожелавам на децата. Много спокойствие и сериозни резултати.
Моят младеж цяла вечер не е излизал. Подмята някакви листа, но според мен само създава усещане, че нещо чете. Разбрахме се с баща му утре да го закара до Свети Георги. От Младост ще му е сложно придвижването рано, рано.
Днес беше пълно с младежи по центъра, които държат или размахват бял лист в ръцете си. Според мен бяха служебните им бележки. Нито един не изглеждаше напрегнат.
За бала сме готови. Днес и аз си купих рокля и на малката също. Обаче ще ми трябват и обувки. Затова продължавам да обикалям магазините.

# 706
  • София
  • Мнения: 6 166
Преди изпит не се учи. Кой каквото чел, чел. Няма да навакса днес /то и днес почти свърши/.

За утрешната матура не се стегнала много, но втората ѝ е важна.

# 707
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 274
Пропуснах Александра. Дано да е от стреса и утре всичко да е наред.
Аз питах за момчета, все за девойки ми отговаряте Simple Smile
Сливке, някои налични обувки нямаш ли или ще избиваш нерви в шопинг за нови Simple Smile

# 708
  • Мнения: 4 694
Благодаря Браян, още утре ще го взема да пробвам Hug

# 709
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Кажете в колко трябва да са там, защото намирам различно - в 7,30, в 7,50, в 8?

# 710
  • Мнения: 11 830
В 8 да са в залата.

Не съм ви чела, но влизам да пожелая успех на взичките ни деца утре!!
По вода да им върви!

# 711
  • Мнения: 4 238
И аз пропуснах - да се оправя бързо детето на Александра и утре да е кукуряк!

Деспина, в един инструктаж от съседния клас пише един час преди часа, обявен в бележката. Т.е. - в 7:30.

# 712
# 713
  • София
  • Мнения: 6 166
Момичета, аз ще ръсна малко розмарин под възглавницата за всеки случай.
Не помня какво се правеше с котките и бремените жени. Пет години са много време, забравя се.

# 714
  • Мнения: 4 238
Тука съм описала всичко:

Матурата наближава със страшна сила, родителят е непрекъснато с кръвно 200 на 150, но оживява. И ето, мила моя майно льо, идва Денят. Става родителят сутринта, пие две кафета с по четири валериана вътре, плюе си в пазвата, върти се три пъти в кръг и подскача на десен крак, докато казва заклинание за късмет. Всичко това е прочел в интернет в една статия за късмет преди изпит, от която е станало ясно, че самото дете, с мръсна коса, неизрязани нокти и непрани дрехи, но и с 5 стотинки в чорапа, трябва да спи с шоколад в краката, и с Бай Ганьо и баба Илийца под възглавницата, сутринта да стане, да изяде шоколада, да нарисува къщичка с дим в бележника, майка му да му бие един шамар, докато го обижда грубо с думи като смотаняк и несретник, да излезе, но преди това да се оплези в огледалото, а ако види черна котка да си плюе на петите или пък да плюе през рамо, или пък просто да плюе наоколо, като само внимава да не плюе върху бременна, а ако види такава, учтиво да я помоли да познае какво ще се падне. Родителят е абсолютно наясно, че след кръгчетата рейтингът му е паднал драстично, затова си мълчи. Само лисва два-три литра вода в краката на рожбата си и кротко затваря вратата след нея, като за всеки случай се оплезва в огледалото.
Това е.

# 715
  • София
  • Мнения: 6 166
Жива да си. Щях да забравя да се въртя и да подскачам на десен крак.
Ноктите не са изрязани. Напротив, прясно удължени са.

# 716
  • Мнения: 143
Успех на всички утре! Наслука!
Да са ни живи и здрави!
С всичко ще се справят.
Онзи ден като ги гледах на изпращането млади, красиви, изпълнени с очаквания!  И си мислех какво ли им е подготвил животът? Какви ли шамари ще трябва да преживеят? Знам, че звучи минорно точно сега, но винаги съм била реалист, някои го наричат песимист.
Та, нека сега изживеят още необременените си емоции пълноценно!

# 717
  • София
  • Мнения: 3 927
Ох, мартеа, велико е. Смея се с глас, а околните се чудят какво ми е. Значи утре никакво излизане, преди да се изплезим на огледалото 😂

# 718
  • Мнения: 4 694
Добре че моето е в коридора - отивам да тренирам Joy

# 719
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 274
Оплезването пред огледалото е задължително. За другото - изобщо не обещавам.
Дали ще ми върже набора за оплезването....

Общи условия

Активация на акаунт