ДВАНАДЕСЕТИ клас - в очакване на ДЗИ

  • 32 887
  • 733
  •   2
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 123
На мен ще трябва да ми увисне ченето от плезене. И голямото дете има изпит.

# 721
  • София
  • Мнения: 2 062
Момичета,  батериите на моя малък мъж (5 годишен) паднаха и аз отивам също да спя 😇

Всички болни утре да са добре, на buni сина също да е в кондиция независимо от проблемите с крака.
Лесно придвижване на всички до заветното училище и отлични резултати на матурата 😘

# 722
  • София
  • Мнения: 5 389
ЕлиТ, имам обувки, но не отиват цветово на роклАта ми.
Набора все пак не издържа и излезе пред блока с друг набор, който пък беше на фитнес до сега.
Чувствам, че ги стяга шапката.

# 723
  • София
  • Мнения: 6 198
Ооо помня го тоя шоколад в чорапите и Бай Ганьо под възглавницата. Виж за бременните бях забравила, но сега Мартеа ми спести два от валерианите.

Аз отидох на шопинг за разпускане и купих бельо, чоропогащник и чанта за баладжийката и някакви силиконови неща за навиране в обувките. Сестра ми пък ѝ купи бижута. Ами хич не ме интересува кое харесва и кое не.

За съжаление е хремава. Хем ще я боли главата утре, хем носът ѝ ще е като камба на официалната вечеря след това... но нали такива бяха модните тенденции в гримирането по едно време.

# 724
  • Мнения: 265
Не съм успяла да ви изчета - ако оживея след утре, спокойно и с удоволствие ще прочета всичко пропуснато. На болничките бързо да им минава и утре да са кукуряк. На всички дечица успех и отлични резултати! Flowers Four Leaf Clover

# 725
  • София
  • Мнения: 631
Чета от дни цялата тема, всички мнения. Завиждам благородно на всички вас, чиито деца преговарят и се отнасят сериозно към матурата. Завиждам благородно и на тези, които все пак проявяват внимание и загриженост. Уви, аз не мога да се похваля със същото - мъжът ми каза, че може това спокойствие да е за добро. Не вярвам в чудеса, животът ме е научил така, за съжаление повече се обвинявам себе си, че не можах да предам това на децата си…. Звуча минорно, но така се и чувствам - виждам как шансът на сина ме да учи на желано от него място може да изчезне в рамките на утрешните 3-4 часа и то заради неговия инат, че това не му е интересно. Да, ама не - в живота е пълно с подобни предизвикателства, не ти харесват, но трябва да ги преодолееш. Пожелавам успех на всички, от сърце желая да се събудим в деня за резултати и всички да са желаните такива. И аз си сипах, то не се издържа, макар че изобщо не ми върви….

# 726
  • София
  • Мнения: 11 767
Влизам да пожелая късмет и успех на всички деца утре!🍀
Досега бяхме в очакване на ДЗИ,а то тихо и неусетно дойде.
Наслука!🍀

# 727
  • София
  • Мнения: 538
Да взема да се разпиша и аз на последна страница Simple Smile

Пожелавам на всички утре благополучно и навреме да пристигнат в уреченото училище и след това концентрация и увереност!
Пожелавам на болни и контузени утре да са в кондиция - Alexandra, buni и Gorgi

Матуристът седна да учи последните два дни. Така като чета е в унисон. Не се сещам да съм го виждала да учи толкова усърдно досега, но явно го подхвана нервата, защото ме пита дали щял да се справи.
И той спечели от тези карти за пътуване в Европа, но сам ще пътува и само ме врънка да му помогна за измисляне на маршрут.
За самия бал сме готови, а празненството ще е у дома в тесен кръг, но все пак ми се наложи да купувам чинии. Вилици имам поне. Grin

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 23:02 от Bis

# 728
  • Мнения: 1 827
Ей, страхотна ни е темата! Има  подкрепа  , толерантност, грижа,  интелект и много хумор. При такива списващи тук майки,
 няма как утре децата да не  се справят отлично.  Успех!

# 729
  • Мнения: 444
Щях да се пооплача от разпределението по училищата, от лежерния преговор и от още неща, но след котарака, пируетите и плезенето в огледалото, всичко това вече ми се струва доста маловажно. Така че поливам утрешния изпит и  пожелавам  лесно придвижване и късмет с писанията на всички деца утре!

# 730
  • София
  • Мнения: 486
Пожелавам успех на порасналите момичета и момчета утре! Да успеят да преодолеят притеснението и да се представят максимално добре!🍀
   На нас предстои стискане на палци и  опити да свикнем с мисълта, че нещата ще се случват все по-слабо зависими от нашето мъдро ръководство, може би за добро.
   Късмет!💕

# 731
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 439
Да не би да са сложили лимит на лайковете във форума? Не мога да харесам постовете от последните 2 страници. 🤔 Anyway...

Който не се чувства добре, да му минава бързо, да оздравяват всички, че има нужда положителната енергия да се разнася безпрепятствено! 🍀

Късмет и успех на всички деца утре - да стигнат навреме до училищата си и матурата да им се стори песен! 🍀

Наборът редуваше разлистването на учебниците с някаква игра. Напрегнат е вече, за малко щяхме да се скараме, защото ми се озъби сред поредното подсещане от моя страна да си вземе часовника. То и аз се усещам, че ставам досадна, защото му повтарям по 100 пъти едни и същи неща...😐,  като заклинание

Мартеа, разсмя ме, благодаря ти! 😊

# 732
  • София
  • Мнения: 1 549
Ей, страхотна ни е темата! Има  подкрепа  , толерантност, грижа,  интелект и много хумор. При такива списващи тук майки,
 няма как утре децата да не  се справят отлично.  Успех!
+1000!
И Мартеа как ни върна хубавите емоции от преди 5 год. с този разказ. Усмихнахте ме Hug Чувствам как утрешния ден ще го пишем "дъждовен" и работата ще е назад,  а четенето тук много напред Simple Smile
Стиснати палци! Спокойни деца, с късмет да са и с  нужните резултати на 07.06! Flowers Four Leaf Clover

# 733
  • София
  • Мнения: 6 123
Хайде, хаирлия да е!
Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт