🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 104 816
  • 2 593
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Мнения: 1 128
На срещата на коктейла с Мария, Алек беше много дръпнат и като тя поиска да го целуне той се дръпна. Още тогава си помислих, че е пътничка след Горджъса. Явно вече има план, с коя как ще се развият нещата и с Мария му писна само да си пускат езици.
Все пак остават само шест вече, няма какво да ги бави. Следващата според мен ще е Надя,  с нея няма тръпка, видимо е.

На мен ми беше гнусно да гледам Мария как се целува с Алек. Някак като змия го поглъщаше, бррр. Добре, че си тръгна.

# 1 846
  • Мнения: 682
Ох, хора, какви конспирации, каква мисъл.

Това е моментът, в който с Мария си казаха чао. Изражението му казва всичко. Който разбрал тогава - разбрал.

Това е човекът, който пуска реклами на кампании за броене на врабчета, за Бога. 😂

# 1 847
  • София
  • Мнения: 20 208
Аз си помислих, че Алек се издразни, когато Мария му пожела да намери нещо истинско измежду "останалия фейк" и затова се сбогува така студено и дръпнато. Обаче той наистина се държа доста странно и на пейката. И не само с нея, а и с останалите, без Надежда.
Може просто да не е бил в настроение или да е бил изморен. Никак не е лесно толкова жени да те дърпат непрекъснато, да те занимават със себе си, с разправиите помежду си, да те натоварват с очакванията си, а ти да трябва да пазиш поведение, да си мил, да внимаваш да не обидиш никоя, каквито и абсурди да се разиграват пред теб.

# 1 848
  • Stockholm
  • Мнения: 484
Държа се, сякаш Мара го е заразила с нещо Joy

# 1 849
  • Мнения: 697
Още като седяха на диванчето и Мария му каза "представи си как сме заедно вкъщи..." и погледът му еднозначно показваше, че изобщо няма такива планове за нея.

# 1 850
  • Мнения: 4 202
Е, то не е и за вярване да е привлечен от десет жени едновременно. Според мен си е чист сценарий той да се целува и натиска с всяка, с желание. Е, мъж е, може и да му е било приятно това скоростно разнообразие в началото. Но после цялото това обясняване в любов, кравешки погледи и натискане няма как да не започне да уморява и да писва. Според мен като жени харесва най-много Валерия и Нани, Маги май по-скоро като приятелка, а Катето като мило дете, макар да я намира за красива. Надя и Йоана не го палят изобщо.

# 1 851
  • София
  • Мнения: 6 475
Аз пък днес изпитах емпатия към Надя. Нали преди обясняваше, че не се е влюбвала досега и днес на синхрон сподели, че се чувства странно сред толкова влюбени жени. Явно усеща еуфорията, вижда динамиката и усетих, че искрено й се иска да преживее и тя тръпката на останалите.
От искането до моженето има голям път за изминаване, доста ощетена е емоционално.

# 1 852
  • Мнения: 20
За мен Ален е много фалшив мъж.Абсолютен лъжец заблуждава ги до един период,в момента в който им омръзнат ги изхвърля като мръсно куче.За Криси ясно отдавна трябваше да си ходи,но Мария? Такова привличане имаха и какво стана сега? А с Йоана? И с нея тази вечер се държа студено..Не знам той явно се е помислил за голямата работа видиш ли толкова жени тичат след мен ,придобил е огромно самочувствие и е станал много високомерен и арогантен.На базата на какво? Какво има той какво е постигнал той нищо не е разказал за себе си ,бизнесмен бил кой знае дали е вярно.Както повечето от момичетата се преструват на влюбени толкова и той.Все още мисля че таи истински емоции към Маги и Надежда обаче вече не съм убедена на 100%.Просто страшен лъжец

# 1 853
  • Мнения: 5 865
Ох, хора, какви конспирации, каква мисъл.

Това е моментът, в който с Мария си казаха чао. Изражението му казва всичко. Който разбрал тогава - разбрал.

Това е човекът, който пуска реклами на кампании за броене на врабчета, за Бога. 😂
Това беше моментът, в който спрях да я харесвам. 😏

# 1 854
  • София
  • Мнения: 167
Йеййй. Трябва да се отваря шампанско и да започват всенародните веселия. Годжърса няма да ни тормози повече. И аз се надявах Вал да я цапне с тигана, но пак става.
На Мария малко като гръм и дойде. Е можеше да поостане още малко, че я предпочитам пред братът на Холанд, ама нищо.
Надя се усети , че ще изпусне последния влак и се активизира и тя да целува Ауек.  А то май само Наум остана не нацелуван и започвам да се притеснявам леко вече.
А Катето е топ ов дъ бест. Даже и без грим е много сладка.

# 1 855
  • Пловдив
  • Мнения: 700

Това е човекът, който пуска реклами на кампании за броене на врабчета, за Бога. 😂

Алек ли пуска такива рекламни кампании?

# 1 856
  • Мнения: 5 865
Ох, хора, какви конспирации, каква мисъл.

Това е моментът, в който с Мария си казаха чао. Изражението му казва всичко. Който разбрал тогава - разбрал.

Това е човекът, който пуска реклами на кампании за броене на врабчета, за Бога. 😂
Според мен си права, обаче не му прави чест, че същата вечер я награди с роза. Не ме интересува дали е било продуцентско решение.

# 1 857
  • Мнения: 605
Не съм гледала още епизода.
Но чета какво коментирате за Алек.
Според мен той от доста време е много студен.
Не знам, в началото излъчваше топлина това момче, но горе долу от изгонването на Силви е мега суров и студен и дори не му стигат усмивките очите.
Честно казано, все по-странен и неприятен ми става.

# 1 858
  • Мнения: 4 167
Имам предположение за Мария. Н миналия сезон Евгени изгони Айлин, защото му действаше сексуално и го отклоняваше от Валерия. Сега Алек се приближава към финала и вече не иска да изневерява на избраницата си. И тази студенина показва, че не е безразличен. Ако беше щяха да се прегърнат,   усмихнат и разменят любезности.

# 1 859
  • Мнения: 1 923
Много тъпи сценариите тая година, всички да му се обясняват в любов. Това е тренда този сезон.
Догодина гласувам Горджъса да е сценарист. 😁

Общи условия

Активация на акаунт