🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 9

  • 104 825
  • 2 593
  •   1
Отговори
# 2 220
  • Мнения: 699
И аз това щях да кажа, че все пак от всички, които излязоха, тя е единствената, която си призна, че на моменти е прекалила и се извини.

# 2 221
  • Мнения: 61
Горджъса просто е осъзнала колко се е издънила и е изгледала всички епизоди на Надкаст, та мели каквото и те. Няма реална преценка за себе си, това е напълно видимо и от начина по който изглежда, облича и едитва снимките си.

То още от вчерашния й пост си личеше, от къде си е съчинила алибито

# 2 222
  • Мнения: 682
Не знам дали вярвам особено на Горджъса. Тя един месец, по нейни думи, се е ослушвала и активна не е била. Може би от този период се помни само драмата със Силви. Накрая, като идва нейният ред (а тя много се заседя в действителност), започва да прави грозни скандали, за да остане някой и друг слънчев ден - ами тръгни си, не се излагай ненужно, като и виждаш, че ергенът не те иска също. Райска градина ли е Родос, че така да драпат...

# 2 223
  • Мнения: 2 581
Без да съм експерт, мисля че Надя има ринопластика с лип лифт и съответно хиалурон поне на долната устна.
Абсолютно да! Отдавна споделих мнението си по въпроса, че Надя ИМА ринопластика, но не вярват хората.

# 2 224
  • Мнения: 1 157
Кой написа, че Горджъс си е изшкурила лицето, в сутрешния блок си има същите бабуни на едната буза и пак е с три пласта фон дьо-тен.

Редактирам се- не говоря за белега от ухапване, а за лицето като цяло. Едва ли ухапването е и на двете бузи...просто като я снимат дават точно този профил, на който има белег. Но не той е проблемът и, а кожата като цяло.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 23:31 от Lotus32

# 2 225
  • Мнения: 206
Като се изложиш веднъж, хората го знаят  това и не го забравят

После колкото и да се правиш на мил и добър, този който познава лошата ти страна, няма да му станеш никога приятен.

# 2 226
  • Мнения: 699
Също писахме, че Кристина сподели, че има белези от ухапване от куче по лицето.
Моля ви, опитвайте се да не коментирате с директни обиди и хейт, че нивото на дискусията много пада на моменти.

# 2 227
  • Мнения: 24
Има си ринопластика, не толкова сполучлива според мен.


Без да съм експерт, мисля че Надя има ринопластика с лип лифт и съответно хиалурон поне на долната устна.
Абсолютно да! Отдавна споделих мнението си по въпроса, че Надя ИМА ринопластика, но не вярват хората.

# 2 228
  • Мнения: 4 202
Боже, това невзрачно момиченце и ринопластика и пълнени устни имало, а резултата... ми пак не е хубава, язък за старанието и дадените пари!

# 2 229
  • Мнения: 5 870
Надя в момента е най-хубавата, на снимките е ученичка и са доста стари. Невзрачна е последното, което е, има много красива усмивка.

# 2 230
  • Мнения: 4 202
Е, то вярно, че вкус другар няма, но според мен очеизвадно най-красива там е Валерия. Или Катя. И двете с Валерия са красиви момчета. Тяло, лице, коса, всичко. Надя... може да мине за симпатична и нищо повече. В тяло също не ми харесва изобщо.
Снимките стари, но реални. Показват каква е тя по природа. Сега не е по-хубава, можела е да не си го причинява.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 21:35 от Tess d`Urberville

# 2 231
  • Мнения: 5 870
Катето да, но Валерия за мен очеизвадно е плашещо неприятна в лице, и с грим, и без грим...формата на главата е ужас, погледът, болнав вид без грим, наркомански с грим, подута, подхухнала, бледа , нечистоплътна....

# 2 232
  • София
  • Мнения: 2 079
Като сме на тема Надя. Как реагираха конкурентките й на открадната целувка.
Точно на 1:31 SatisfiedSatisfiedSatisfied



Скрит текст:

# 2 233
  • София
  • Мнения: 6 475
Симпатичното на Надя са трапчинките, обаче усмивката и винаги е нервна със стисната челюст, комбинирана с изцъклен поглед.
На мен ми е твърде обемно лицето й, че да бъде хубаво, но при нея проблема е характера, не визията.

# 2 234
  • Мнения: 24
А сега пък попаднах на тази снимка на другото Наде. Ето тук има страхотна промяна. Евала за резултата.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 22:13 от Makaroon

Общи условия

Активация на акаунт