💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 5)

  • 43 079
  • 762
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 259
Полицаите са наистина подмолни , а Михаела много лицемерна .
Галена и Пешо, София и Тишо  са ми от харесваните двойки отдавна , и продължава да е така.
Даньо не спира да бълва глупости, какво обезценяващо сравнение направи за роклята на  Ели

# 136
  • Мнения: 637
Михаела и Крис ми поведоха класацията за най-неприятни Simple Smile))
Уви, Крис и Марго с извинение, са типични полицаи.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 22:08 от sourit

# 137
  • Мнения: 2 205
То бива да си дърво, ама Конан Варварина 🤐

# 138
  • Мнения: 118

Галена и Пешо, София и Тишо  са ми от харесваните двойки отдавна , и продължава да е така.


И за мен са топ! От ден първи си ги харесах, а София от соц.мрежи още.

# 139
  • Мнения: 144
Крис и Марго и Михаела и Венци са се обединили срещу Тихомир и София. Интересно ми е с какво толкова ги дразнят София и Тихомир.

Йордан си мисли, че е забавен като сравнява жена си с Конан Варварина.

# 140
  • Мнения: 44
Изненадвам се каква злоба излъчва Мишето. А я харесвах в началото... Времето филтрира всичко.

За Йордан съм обездумена.

# 141
  • Мнения: 1 128
Галена ме напряга, какви бяха тези филми..... сори ама ми идва фалшива!!!
Галена честната калудка, каква я мислеше, каква стана 😃 ( това за плана и да говори с Марго и Крис). София много точно я е усетила, но тя естествено се опита да се оправдае. И понеже иска да е положителен образ за пред зрителя, затова искаше да се откаже 😁

Галето и Пешо си живеят в свой бъбъл, който са си изградили, но плащат голям данък обществено мнение. Точно защото си живеят добре, хората им завиждат и си казват - не, това не е възможно, те са двулични и лъжат. Да, ама не, аз мисля, че те са искрени, но поради хорската злоба и завист, имат ниско самочувствие. Ето защо и залагат малко пари (Пешо) и може да не спечелят формата поради този факт, защото не мислят, че ще спечелят тъй като смятат, че са социални аутсайдери. А са социални аутсайдери точно поради това, че имат щастлив живот и другите им завиждат (особено жените на Галето заради любовта на мъжа й и поради това, че той я носи на ръце).

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 21:20 от Janelle

# 142
  • Мнения: 6
Мишето много се опитва да се измъкне, ама отдалеч си личи как хитрува. Сияна е изключително злобна и надменна. Полицаите лъхат от злоба и комплекси

# 143
  • Мнения: 2 183
Моя муж, ако ме нарече Конан Варварин, ще го гази мецана 😂😂😂(няколко пъти)

# 144
  • Мнения: 259
Оле,  но този Светльо и той голям злобар, а в началото го смятах , че е точен мъж.
Много фалш и злоба в тази  вила на "любовта"

# 145
  • Мнения: 2 043
Марго и Крис като не харесват някой го гонят до дупка, няма милост 😬

# 146
  • Мнения: 259
Точно , типични ченгета

# 147
  • Мнения: 118
Марго не се ли издаде току що..следвала логиката на мъжа си…и удря София и Тишо.
Наистина са се разбрали да играят срещу тях. Аман

# 148
  • Мнения: 11 541
Миналата година също говореха, че няма да има нов сезон, а записалите се за кастинг ще могат да участват в друго предаване Power Couple (май беше), но явно размислиха и ето, че има нов сезон.
"Power couple" и "Един за друг" е едно и също предаване. То е израелски формат, "Един за друг" е българската версия на "Power couple" Wink В първия пост на всяка тема го пише Wink
Eто малко от румънската версия:

# 149
  • Мнения: 1 128
Коалицията отвръща на удара. Вече много ясно се виждат лагерите, но некоалицията (сглобка) още не се е съвсем обособила. Предполагам и това ще стане.

Последна редакция: пт, 26 апр 2024, 21:42 от Janelle

Общи условия

Активация на акаунт