💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 5)

  • 39 994
  • 762
  •   1
Отговори
# 195
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Внимавайте, че в тази тема във ФБ, в коментарите има написани победители. Дали е вярно или не, не знам.

# 196
  • Мнения: 5 742
И аз се чудя на Петя, която показа, че иска да се присъедини към коалицията. Ели и Данчо, и те искат да им се харесат.
А не се сещат, че те ще бъдат бушоните...

# 197
  • Мнения: 10 866
Доста жалкарско изглеждат хора, които всячески се опитват да се харесат на някого. Та така и с тези напъни на някои да се присламчат към коалицията... То е ясно, че до финал сигурно няма да стигнат, ама поне малко достойнство да си запазят..

# 198
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 516
За Ели и Данчо и аз мислех така, ама снощи бая се набиха  в очите на ония “силняги”. Петя беше против полицаите когато гласуваха миналата седмица, каза че Дани бил наивен и тя не е съгласна с избора му, коя двойка да подкрепят. Ама за тая седмица вече не знам, той пък нали каза че са си селски и ще я подкрепи винаги. Ама защо се не обединят и да отстрелят Перничани и Сиянини, какво стоят и се чудят. Още една двойка да отпадне от Херкулесите и ще се снижат като мишки.

# 199
  • Мнения: 5 980
Не мога да повярвам как си вярват и се надъхват колко са по-по-най трите двойки от коалицията, а всъщност всичко им лъсна от ясно по-ясно. Даже не мога да реша коя двойка са ми по-противни...
Пред телевизора ми се иска да са Маргарита и Михаела, да им се спихне малко неоправданото самочувствие...
За Софи и Тишо съм.

# 200
  • Мнения: 410
Значи тези, които са намерили приятели вътре са коалицията. Няма лошо да намериш приятели. Но когато лъсне злобата...
Маргарита и Михаела се подкрепят взаимно.
Сияна и тя към тях.
Тишо и София са силна двойка. Аз ги харесвам.
Петя и половинка... Петя дърпа нещата.
Галена и Петър са много добри. Ели и Данчо имат време да се учат.

# 201
  • Sofia
  • Мнения: 3 811
Скрит текст:
Изключително много се радвам, че излъчиха тази игра и коалиционните партньори лъснаха кат' тиган на месечина.....
Такива първични простакеси като Маргарита и Сияна отдавна не изненадват с нищо, но днес бая народ свали маските, начело със "забавното" Мише и "готиният" СветлИ 🙄🙄🙄
Михаела е язвителна и безпардонна, шляпа каквото й дойде на акъла, без да й пука за другия.
Ако е такава, значи не е лицемерна ...последно каква е, че се обърках.. Ако говори мило и любезно ще бъде фалшива и лицемерка, ако си трае и е по-мълчалива, ще бъде тъпа и прикрита..Абе, няма угодия.
Едното не пречи на другото. В нея не ми харесва това, че изпитва удоволствие да унижава и мачка другите, уж под формата на майтап. Нагла е и иска тя да е "последна инстанция", в което няма лошо, но трябват качества и умения, които определено й липсват. Нейното е малко "на гол г*з чифте пищови". Лицемерна е защото злослови по ъглите, но й липсва смелост да застане и да ти го каже в очите.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 10:07 от Crystal_Noir

# 202
  • Мнения: 79
По повод кой колко последователи има 😁

Ами, Михаела пуска видеа за гримиране, отделно с мъжа й оравят скечове тип “един наш ден” ..
Ели и Данчо правят същото ..
Просто сега всеки се показва, мда.  Един наш ден тук, един наш ден там, ама то семейството е всичко. После започват рекламки и така.
Цитирам тези двойки, защото те ми попаднаха, алгоритъм..

# 203
  • Мнения: 8 882
Не ми беше интересна тази игра, защото някак кога видяла, кога невидяла на Емо картата, плюс това не казваха кой колко залага, а само от дъжд на вятър.  Чаках да дойде края и да чуя кой колко спечелил на покера. Не мога да преценя добре стратегиите.
Правя си извод, че са знаели коя игра следва, говорили са си с партнера, въпреки, че ми показват, че стоят в различни стаи. Щом глупавата Маргарита игра стратегически, значи така са се разбрали с мъжлет, даа, но той после и каза, "има и други участници" (освен Тишо/София) и падна от високо. Ако беше помислила малко, защо и бе последната игра да залага всичко, като имаше някакви 12000 или 9500, щеше да вземе по-малко пари, ама пуста алчност, можеше да не е първа, но нямаше да е последна.
"Слабите" двойки Светльо, ако се обединят поне за гласуване, спукана ти е работата!
Браво на Пешко с феноменалния залог 1 лев, успя да предвиди даже, че жена му ще откаже. Аз не мислех, понеже изглежда лесна игра, няма животно, няма нищо опасно, но уви, Галена тръгна да се отказва. От това, че не и е приятно! То на никой не е било приятно.  Да, тя е такъв характер, но сме я виждали в някои игри да излезе от комфортното, май е истина, че тя държи на имиджа си, и да бъде положителен герой. Някак си тук видях даже да се старае, а нямаше смисъл, да е положителна и идва отвътре, малко преигра.
София и Тишо, като са схванали коалициите и нагласите, защо не изградят новата коалиция, ами го играят индивидуално, я виж Сиси как обикаля по жените, не търси приятелки, ами гласове, че спукана им е работата.
Делян и Данчо клонят към подмазване на коалицията, че и Галена...за моя изненада...  Петър и Тишо, стягайте се и правете коалиция и вие, останалите Делян и Йордан ще дойдат сами, като усетят, че има закрила. Иначе спукана ви е работата, няма друг начин да се спасите.

# 204
  • Мнения: 1 526
На мен играта ми хареса, показа кой какъв умствен капацитет има и маските тотално паднаха. На Галена не разбирам каква й беше драмата, в реалния живот няма как да си окей с всички, нормално е да не харесваш някого, когато се налага трябва да имаш куража да го кажеш в очите. Петя, Михаела и Елизабет като цяло са ми пълнеж, мъжете им също. Сияна и мъж ще се разочароват много като видят хората какво мислят за тях. Като цяло тя живее за неговото одобрение, а той си е намерил красива жена да му гледа децата и да се показва с нея. Нито я уважава, нито я зачита. Прекалено високо мнение имат за себе си, реалността обаче е много различна. Скучни, злобни, комплексирани. София и Тишо ми харесаха в последната игра, имат мнение и не ги е страх от конфронтация. Така и трябва да е. Марго и мъж са пълен ужас-злобни и глупави. Ужасна комбинация. Като Румен и Йоана Simple Smile Йордан отново счупи тъпомера с изказването си за роклята й. Мега тъп.
Като цяло с положителни отзиви от зрителите ще са Галена и Петър и София и Тишо от цялото предаване. Другите ги чака много хейт.
Играта днес  ми се стори забавна, дано да се посмеем.

# 205
  • София
  • Мнения: 7 056
Едното не пречи на другото. В нея не ми харесва това, че изпитва удоволствие да унижава и мачка другите, уж под формата на майтап. Нагла е и иска тя да е "последна инстанция", в което няма лошо, но трябват качества и умения, които определено й липсват. Нейното е малко "на гол г*з чифте пищови". Лицемерна е защото злослови по ъглите, но й липсва смелост да застане и да ти го каже в очите.
Не съм я видяла по ъглите, а уж гледам редовно. Малко по-нахакана е, но такъв й е темперамента и явно се бърка с наглост и безпардонност. Всеки вижда нещата различно...

# 206
  • Мнения: 4 595
Скрит текст:
На мен играта ми хареса, показа кой какъв умствен капацитет има и маските тотално паднаха. На Галена не разбирам каква й беше драмата, в реалния живот няма как да си окей с всички, нормално е да не харесваш някого, когато се налага трябва да имаш куража да го кажеш в очите. Петя, Михаела и Елизабет като цяло са ми пълнеж, мъжете им също.
Сияна и мъж ще се разочароват много като видят хората какво мислят за тях. Като цяло тя живее за неговото одобрение, а той си е намерил красива жена да му гледа децата и да се показва с нея. Нито я уважава, нито я зачита.
Скрит текст:
Прекалено високо мнение имат за себе си, реалността обаче е много различна. Скучни, злобни, комплексирани. София и Тишо ми харесаха в последната игра, имат мнение и не ги е страх от конфронтация. Така и трябва да е. Марго и мъж са пълен ужас-злобни и глупави. Ужасна комбинация. Като Румен и Йоана Simple Smile Йордан отново счупи тъпомера с изказването си за роклята й. Мега тъп.
Като цяло с положителни отзиви от зрителите ще са Галена и Петър и София и Тишо от цялото предаване. Другите ги чака много хейт.
Играта днес  ми се стори забавна, дано да се посмеем.
Сияна - красива? Той е красивият във връзката им, нея по-скоро трябва да я крие.

# 207
  • Sofia
  • Мнения: 3 811
Еликсче, в случая мислим различно. Simple Smile Уважавам твоето мнение, но имам право на свое. Михаела е от хората, които не харесвам и не търпя в обкръжението си. Но ми е забавно да гледам, как й рухва "имиджът". Всеки се излага според възможностите си и имам подозрения, че има още какво да ни покаже.

# 208
  • До морето
  • Мнения: 7 092
Едното не пречи на другото. В нея не ми харесва това, че изпитва удоволствие да унижава и мачка другите, уж под формата на майтап. Нагла е и иска тя да е "последна инстанция", в което няма лошо, но трябват качества и умения, които определено й липсват. Нейното е малко "на гол г*з чифте пищови". Лицемерна е защото злослови по ъглите, но й липсва смелост да застане и да ти го каже в очите.
...... Малко по-нахакана е, но такъв й е темперамента и явно се бърка с наглост и безпардонност. Всеки вижда нещата различно...

Да, да. По същият начин много хора бъркат откровеност с простащина и лицемерие с добро възпитание. Михаела обича да има последната дума и много йзнае устата, ама само пред мъжа й. Вчера за пръв път се осмели да се изрепчи на Галена и то само защото се почувства силна с приятелките около нея. Иначе сама в конфронтации не влиза, защото й е ясно, че Галена както не обича скандали, така може да я сложи на място с 2 изречения.

# 209
  • Мнения: 10 866
Тази Михаела след като в национален ефир каза как мрази да яде баницата/зелника на бабата на мъжа й, ми стана ясно каква простакеса е. Никакъв такт, никакво уважение. Наистина нека не се бърка простащината с откровеност.

Общи условия

Активация на акаунт