💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 5)

  • 41 256
  • 762
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 232
Хора ,това Петър на Галена ли е ?

# 226
# 227
  • София
  • Мнения: 27 310
Интересна игра стана, хареса ми.
Лошото е, че монтажът беше ужасен и понякога не се разбираше какво показват картите, а и не се казваха залозите всеки път. Много сме зле откъм отразяване на подобен тип игри.
А в края изобщо показаха ли класирането след играта, както обикновено когато са пред телевизора и Емо влиза с 'Юхуууу' Аз не видях снощи... Нз, Галето и Петър засега са на сухо с 1 лв. залог, хаха.
Браво на тези, които си взеха залозите. Петя, Сиси и Софи. Последната напук на злобилите. Крис излезе извън кожата си от нерви, хаха. Мишето и Маргото също.
В играта се искаше малко повече спокойствие, тактика и усет. Но уви нито една дама не притежава тези качества накуп този сезон. Поне от видяното от мен през сезона.
Петя и тя не знае как си взе залога. Толкова неориентирани са с Дилян. Не ми хареса, че се подмазваха на силните на деня. Никога няма да бъдат приети, не го ли разбраха? Галена и тя, иска да се хареса на всички. Няма как да стане. Бъди себе си и си отстоявай вярванията.
Браво на Софи, държа се смело и достойно, въпреки че най-много тя и половинката и бяха на пангара при въпросите.

Продукцията, какво стана с най-позитивното предаване в родния ефир?
Толкова много биг брадърски игри като в този сезон не е имало. Зорлем искат да създават интриги и скандали. Все едно продуценти са Тупарев или Тушев, а не са.
Жалко, първите три сезона бяха много добри. Миналият сезон провал, а този още по-голям провал.

# 228
  • Мнения: 224
Минавам да кажа, че снощи Тихомир се изтърва че харесва Галена.. Тя е слънце, душичка, очите му светеха и то пред жена му.. Усети се и замаза, че му била като сестричка 😄 Горката София, не заслужава такова отношение от мъжа си

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 20:36 от Catfish

# 229
  • Мнения: 6 249
То и Светльо харесва Мишето ,ама  ревнивата Сияна си замълча.

# 230
  • Мнения: 2 048
Браво на Светльо!
Щях да пукна от смях, когато клекна да отвори кашона и му изпукаха коленете Simple Smile

# 231
  • Мнения: 1 997
Игра на нерви 😁

# 232
  • Мнения: 353
Мария ми се губи нещо от вчера 🤨

# 233
  • на село
  • Мнения: 3 965
Тази игра ми е мега тъпа, то ако от един цип ревеше бебето, мани, както го свикнеш Joy

# 234
  • Мнения: 232
Стискам палци на Пешо!😉

# 235
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Има нещо съмнително при Светльо, пак имаше шум като при другите, но бебето не плачеше. Струва ми се невероятно Софи и Тишо да имат повече наказателни минути от перничаните, нещо май ни будалкат.

# 236
  • Мнения: 44
Е стига де, не е сериозно някой да не е пипал тирбушон...

# 237
  • София
  • Мнения: 7 142
Мъжете са много смешни, как при всеки рев се кокорят. Много изнервяща игра, но цаката е бързо да се действа, където не може да се избегне шумът..

# 238
  • Мнения: 1 106
Тази игра ми е мега тъпа, то ако от един цип ревеше бебето, мани, както го свикнеш Joy

На мен ми е скучничка играта. Светльо има железни нерви. Пак казвам, той играе в продукцията най-добре, стратегически, контрол фрийк е, обаче слабата брънка в плановете му е собствената му жена. Ако не спечелят, ще е заради нея. Но така е то, като си е взел обикновено момиче и го е направил трофейна съпруга...с какво удоволствие й зяпа гърдите, предполагам са направени под негов контрол и инструкции. Sweat Smile

# 239
  • Мнения: 103
Е стига де, не е сериозно някой да не е пипал тирбушон...
Според мен беше нагласен неговият успех с отварянето. Някак си пролича, че той въобше не си даде зор да издърпа тапата, сякаш така го хванах този кадър - да се преструва, че дърпа..

Общи условия

Активация на акаунт