💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 5)

  • 41 413
  • 762
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 7 161
Съгласна съм, Кристалче....ноо, новобогаташи аз казвам на тия дето са си продали панелката в Дружба или ливадата в Горно Нанадолнище и вече не може да се говори с тях..Купят си ново Бмв..на старо и са капитани..
Светослав си има бизнес, тя също работи, въпреки, че не й се налага..А по-интересното е, че не е в неговата фирма, нещо друго си работи...

# 301
  • Мнения: 23
Не че симпатизирам на Светльо и Сияна, даже точно обратното, но личното ми мнение е, че не парадират. По друга причина ни се набиха парите, а именно, че тя е толкова куха, че нито знае колко пари влизат в къщата, нито за какво се харчат, нито кое колко струва. Така създава усещането в нас за миска с неограничено спонсорство, а просто е невежество. И той изчислява и къта, за да могат да се оправят. Ако утре я питат колко струва хлябът, ще мига тъпо. А той ако остави на нея финансите, след половин година и на улицата ще ги остави.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 15:37 от Умуваща

# 302
# 303
  • Мнения: 2 021
Не ми е интересен стандарта на живот на която и е да била двойка, имат си хората да си ги харчат.
Относно коментиращите във фейсбук, поне там застават зад имената си, докато тук някои особи се скриха зад измислени профили и се представяха за друг 😀 Жалко , че всичко беше изтрито 🙂

# 304
  • Мнения: 23
Не ми е интересен стандарта на живот на която и е да била двойка, имат си хората да си ги харчат.
Относно коментиращите във фейсбук, поне там застават зад имената си, докато тук някои особи се скриха зад измислени профили и се представяха за друг 😀 Жалко , че всичко беше изтрито 🙂
Оп, и тук съм изтървала. В началото бях видяла коментиращ, който се представяше за Ивайло, за друг не знам. Много ми е интересно как коментират отстрани.

# 305
  • Мнения: 8 977
Играта с ревящото бебе, беше поредната буквално евтина за предаването игра, няма нужда да излизат на терен, намерили децибелометър и я скалъпили. Момичетата подсказваха без думи, беше ли разрешено, не знам, като сравнявам Ивана какво я правиха за подобни.
Условието не беше формулирано точно, трябваше да кажат, прибавя се по 1 мин за всяко активиране на бебето. Бебешкият плач беше различно дълъг, някой път бебето млъкваше  след първияплач, но имаше и едно двойно плачене, не разбрах кога се активира едното или другото. Резултатите бяха относително справедливи, като се брои активирането, само за Венци и Миша не казаха колко мин им дават, има и чисто време, където участникът 'работи' активно.
Не видях някой мъж да играе бързо и рязко, което също беше стратегия, да гледаш да свършиш много работа преди да активираш бебето.
И втората стратегия беше да се играе бавно, за да не задействаш бебето, но има си един минимален брой активации, които всяка двойка задължително ще направи.
Интелектът на играча се измерва и с това, как взима решения в непозната ситуация - излиза, че Светльо е най-интелигентен, след него Данчо, който между другото разграничи, кои точно звуци/шумове активират бебето и ги избягваше.  Следващата група 4 двойки  с времена от 29мин  до 32 мин, от които късмет - Делян е трети, а за Крис, не мога да си обясня как не успя на тази игра, но факт, много рев на бебето и 42 мин.
Пък за стратегът на залози Марго  пак се изложи.

Петя с нейният залог се вдигна от трета по време до 1 място, те две игри печелят тази седмица, ще им се подмазват сега от Коалицийката, а София  - от шесто време - 3 място.  И Михаела е с добър залог, на фона на вчерашната им загуба заложи и загуби 981. На Галето смелият залог имаше логика, но  при победа, а при загуба - не е смятала какво ще стане. Позитивна участничка.

РЕЗУЛТАТИ (време):
Скрит текст:

Временно класиране:
Скрит текст:

Нещо коалицийката не е най-силна, само Светльо се държи на положение. За сметка на това 'слабите' двойки се стараят да не са пред телевизора и се превръщат в силни.

# 306
  • До морето
  • Мнения: 7 128
За трети път чета (от различни потребители), че "Светли" е инфантилно и детско име?
Аз имам двама познати, на които цял живот викаме така. Единия е Светлин, другия Светослав.
Светли ми е същото като Пепи, Ники, Влади, Дани, Краси....
Нищо детско няма в имената.

То пък щото ПепИ е най-мъжкарското име на света, че баш него дадохте за пример 😃
Инфантилно си е и още как, но аз не приемам и големи жени да се представят с малки имена, така че може и в мен да е проблема.
Боби, Ники, Дани, Краси са универсални имена и не носят същият заряд като Светли, Криси, Дени и прочие, които изобщо, ама изобщо не се връзват с голям мъж.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 18:24 от Boho chic

# 307
  • Мнения: 10 915
Не виждам разлика между Боби, Ники,Тони и Светли, Пепи и т.н. все същата работа. Особено пък Тони е много мъжкарско Grinning

# 308
  • До морето
  • Мнения: 7 128
Не виждам разлика между Боби, Ники,Тони и Светли, Пепи и т.н. все същата работа. Особено пък Тони е много мъжкарско Grinning

Правилно и Тони е при Светли и Пепи, нещо съм се замотала, докато пиша 😃

# 309
  • Мнения: 8 977
Припомнете ми какви 1000 лева ще има днес, коя двойка ги дава/взима...? Защо Марго, като имат 0 лв, не могат да получат 1000?  Михаела страдаше много за тъпите залози на Марго. Както и Крис.

# 310
  • Мнения: 584
2000 лв бонус за победителите от двойната игра, от които 1000 лв вземат от друга двойка, те избират от коя. Марго и Крис трябва да са първи днес, за да получат 2000 лева, от които 1000 лв. да вземат от парите на друга двойка. Ако не са първи обаче, никоя двойка не може да ги спаси, защото имат 0 лв. От която и друга двойка да вземат, няма да остане с 0 според парите им до момента. Малко математика се искаше, когато Маргарита залагаше.

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 01:53 от @NoName

# 311
  • София
  • Мнения: 9 342
Боже, толкова вече се чудите за какво да се хванете, че почнахте да обсъждате как хората си казват на галено...

Относно вчерашната игра, не мисля че са бутали Светли и Сияна, променяйки броя на наказтелните точки. Беше видно, че Светли е бърз и тих...

# 312
  • Мнения: 48
Имам чувството, че днес ще си тръгнат Галена и Петър.
 Данчо не ми е най-симпатичнага представителна извадка, но единствено той се сети да си изхлузи якето през глава, а не да дърпа и откопчава докрай

# 313
  • Мнения: 8 977
Не, Светли не са го бутали, може да си преброиш на записа, колко пъти му рева бебето. Той пък единствен разлепи лепенката на кашона. И някой после се опита, но нещо не успя, скъса се май.
Сигурно всяко от препятствията има такъв хитър начин да се изкара и без да събудиш бебето, както изхлузването на якето.
За чиниите повече хора се справиха, за чипса - не знам как да се отвори безшумно. А виното - с тУрбошон. За детския строител, някой беше решил да си извади само нужните елементи (май пак Светльо, нали е строител той...)

# 314
  • Мнения: 48
Дидко Дудката Турбошонков

Общи условия

Активация на акаунт