💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 5)

  • 41 434
  • 762
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 8 977
Турски сериал, голям рев. Тези хора нали знаят, че все някога ще напуснат??!
Сега Михаела тъкмо казва “рева за няк’ви хора дето не познавам” .. и после на синхрона “загубихме най-близки” … част от сърцето им, липсвало. Физическа болка..
Абе Боже Господи, думите не се употребяват току така. После като се гледат, се надявам да се засрамят от изразите си. Егати филмарите.
Вървят между капките те, не са в центъра на събитията и прожекторите. Хитрички са, и двамата.

# 391
  • София
  • Мнения: 11 696
Нормално е да се прегрупират, некоалицията не се бяха събрали, защото много се харесват всички. Изрично ви казаха, че се събират за 1-2 гонения, защото е в техен интерес.

# 392
  • Мнения: 1 500
Тишо има доста спортна злоба, добре ми се струва подготвен за днешната игра.

Коалицията вече не могат да си взимат игрите, защото злобеят и искан да печелят, за да могат да гонят други двойки. Първо бяха Ивана и Ивайло, после Софи и Тишо. Бяха повече двойки и коалицията работеше, не се познаваха. Вече са малко като брой, познават се повече и тази липса на концентрация в игрите им изигра лоша шега.

В петък Марго каза “Някой има ол ин, трябва и аз да заложа всичко” и си загуби играта от глупост, за да бъде най-отгоре. Затова залагат и толкова много винаги, за да си казват всички как най-много те залагат и да дадат за себе си квалификация на най-рискови играчи.

С/С и М/В вече са доста разклатени.

Всички от коалицията се оправдаваха като ученички и нагло лъжеха, че нямат коалиция, а си били приятели. Причината да не ги харесва никой от зрителите е, че си помислиха как ще колят и бесят и те ще са финалисти, ще гонят когото си поискат и ще имат бушони.

Как ще наречеш някой слабак, като имаш 2 спечелени игри за цялото предаване? Мишето и Венци веднъж не ги видях първи или да изпъкнат. Оставаха в сянка, другите поеха негативите и сега се разкриха.

Това напрежение ми идва в повече, все пак са игри. Проблемът беше, че останалите не играеха играта, а играеха, за да мачкат останалите.

# 393
  • Мнения: 3 427
Време им беше да си ходят полицаите. Йес бе!

# 394
  • София
  • Мнения: 7 163
Венци и Мишето много точно го казаха..-Бяхме ги оставили ЙиЕ за бушони, обаче те възкръснаха като Феникс и сега мачкат...Ами ние това го виждахме, ама не можехме да ви го кажем хахаха. Това се отнася за всички двойки, не само за Мишеви, всички гласуваха за  Йордан да остане и изгониха Ивайло с идеята, че по-слабите ще ги гръмнат понатам, обаче непредвидено им се объркаха плановете и сега олеле... Трябваше веднага да ги отстрелят, че и без това не ги понасям, дано следващите се те и да им паднат батериите ..

# 395
  • Мнения: 224
Еее, най-сетне да видим усмивката на Тихомир, па макар и от злорадство.. Най-противният участник в този формат и всичките му сезони. Йордан е същият противняк, но не е толкова хитър и подмолен, твърде семпъл, съвременният Бай Ганьо

# 396
  • Мнения: 10 915
Ех, има справедливост! Интересно ми е сега как ще се наредят картите.. коалицийката ще целува зад@ици на поразия другата седмица.

Да ви кажа, никоя двойка не харесвам на 100%. Уж, Петър и Галена, ама Галето е доста подмолна сякаш. Предната година Арти и Криси бяха абсолютните душички, този сезон ми издишат всички с поведението си на моменти.

# 397
  • Мнения: 8 977
Уж започват силни игри, Емо, и какво, ще гледаме кой хвърля торта по лицето на мъжа си ли?
Това съм го гледала в Ергена вече колко пъти Simple Smile 

На играта Годишни времена 4 двойки ли бяха или 3? Сигурно пак това ще да е на финал.

Днес Йордан в стреса на борбите така бързо говореше, че не му се разбираше даже какво разправя, баш Адвокат.


Сещате ли се една игра с кръстословица имаше, аз я харесвам, защото хем силен мъж,  хем умна и лека жена трябва. Скачане с бънджи -- не знам Делян ще скочи ли, уж цирков артист, но само е жонглирал?

# 398
  • Мнения: 1 126
Ех, има справедливост! Интересно ми е сега как ще се наредят картите.. коалицийката ще целува зад@ици на поразия другата седмица.

Да ви кажа, никоя двойка не харесвам на 100%. Уж, Петър и Галена, ама Галето е доста подмолна сякаш. Предната година Арти и Криси бяха абсолютните душички, този сезон ми издишат всички с поведението си на моменти.

Взимам идея от твоето мнение и да кажа какво си мисля. Аз си мисля, че това, че са добрички не означава, че са глупави. Понякога хората подценяват добротата и я приравняват с глупост, а това не е вярно. Все пак и добротата си има някакви граници. Галя определено е окумуш жена, но видяхте ли какво каза Петър на Петя? Не е глупак и той и освен това ми хареса, че не се страхува да казва каквото мисли. Иначе като двойка са си точно един за друг, дано и детенце да имат скоро, заслужават го.

# 399
  • Мнения: 2 183
Еее, най-сетне да видим усмивката на Тихомир, па макар и от злорадство.. Най-противният участник в този формат и всичките му сезони.
Това сериозно ли е?

# 400
  • Мнения: 111
Радвам се за Петя и Дани, особенно той с тоя тУрбушон снощи ме разсмя.

# 401
  • Мнения: 224
Еее, най-сетне да видим усмивката на Тихомир, па макар и от злорадство.. Най-противният участник в този формат и всичките му сезони.
Това сериозно ли е?
Да, защо?

# 402
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 775
Ние виждаме, каквото ни покажат от предаването. А то може лесно да се манипулира...та мисля оценките трябва да са по-премерени...

# 403
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 487
Скрит текст:
Тишо има доста спортна злоба, добре ми се струва подготвен за днешната игра.

Коалицията вече не могат да си взимат игрите, защото злобеят и искан да печелят, за да могат да гонят други двойки. Първо бяха Ивана и Ивайло, после Софи и Тишо. Бяха повече двойки и коалицията работеше, не се познаваха. Вече са малко като брой, познават се повече и тази липса на концентрация в игрите им изигра лоша шега.

В петък Марго каза “Някой има ол ин, трябва и аз да заложа всичко” и си загуби играта от глупост, за да бъде най-отгоре. Затова залагат и толкова много винаги, за да си казват всички как най-много те залагат и да дадат за себе си квалификация на най-рискови играчи.

С/С и М/В вече са доста разклатени.

Всички от коалицията се оправдаваха като ученички и нагло лъжеха, че нямат коалиция, а си били приятели. Причината да не ги харесва никой от зрителите е, че си помислиха как ще колят и бесят и те ще са финалисти, ще гонят когото си поискат и ще имат бушони.

Как ще наречеш някой слабак, като имаш 2 спечелени игри за цялото предаване? Мишето и Венци веднъж не ги видях първи или да изпъкнат. Оставаха в сянка, другите поеха негативите и сега се разкриха.

Това напрежение ми идва в повече, все пак са игри. Проблемът беше, че останалите не играеха играта, а играеха, за да мачкат останалите.

LieToMe, напълно подкрепям Вашето мнение.
Тримата мишоци не си направиха добре сметките, макар и с всички сили да се помъчиха да хвърлят пясък в очите на "противника" на чаша вино...Не им се получи, защото са злобни до мозъка на костите си, гадни интриганти и най-важното с високо самочувствие. Те се виждаха още от началото, че ще са на финал и правеха всичко възможно това да стане факт.Визирам разговора на Светли и Румен, когато определяха поредността на бушоните....Жалки смешници!!! И не подценявайте зрителите, които сега коментират  представянето ви....Сега берете плодовете, които сами посяхте. По-добре се скрийте някъде за три - четири месеца и не се показвайте в публичното пространство, че ще ви загорчи много яко. Каквото сам си направиш и триста да се съберат, няма да могат да постигнат същия резултат. Умници!!!

# 404
  • Мнения: 224
Ние виждаме, каквото ни покажат от предаването. А то може лесно да се манипулира...та мисля оценките трябва да са по-премерени...
Оценките може би зависи за кого са дадени?? Прочетох доста крайни оценки за т. нар. коалиция: "мишоци, смешници" , за Румен още по-крайни изказвания.. Аз съм от инакомислищите 🙂 Симпатизирам на Румен и Йо, Маргото ми е симпатична за разлика от Галена, харесвам много повече СветлИ от ПешИ.. А мъже като Тихомир и Йордан ме отвращават.

Общи условия

Активация на акаунт