💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 5)

  • 43 042
  • 762
  •   1
Отговори
# 510
  • Sofia
  • Мнения: 3 865
Възможно е специално за предаването да са монтирани, въпреки, че се съмнявам, камерата снима от високо, а не съм забелязала такива кадри.

# 511
  • Мнения: 2 554
Не е нужно камерата да снима отвисоко, има и камери, които се поставят на шкаф:
Скрит текст:


Това тук може да е камера, но съм забелязвала доста по-явни, ясни и категорични кадри (по-късно мога да потърся).
Скрит текст:

# 512
  • София
  • Мнения: 7 170
Сега можеше жената от екипа, която пишеше тук да ни светне, но я няма...

# 513
  • Мнения: 637
Къде гледате сторито на Михаела

# 514
  • София
  • Мнения: 27 368
Логично отпаднаха ''големите фаворити'' Крис и Марго. Легендите разказваха колко силна и страховита двойка били, но аз не видях нещо пододно. И ако Маргото чат-пат си взимаше игрите и спасяваше двойката, то Крис бе много слаб. Три поредни седмици на дъното, това мисля казва всичко. Отделно с изгонването на Йоана и Румен, тяхната коалиция остана в малцинство. Те могат и да не наричат приятелството си коалиция, но какво от това, след като гонеха останалите? И се правеха тънки сметки кои да са номинирани и отстреляни. Дали е приятелство или коалиция за мен е все едно конкретно за формата, за шоуто, не за живота след това. Защото крайният резултат е един и същ. Стреля се по другите, не по нашите, без оглед на това кой заслужава втори шанс, защото е за първи път на телевизора или защото двойката била много добри в игрите, че били един за друг и т.н. Мне, водещото беше, тези са от нашите или от вашите... Толкоз.
Марго и Крис няма за какво да се сърдят. Просто бяха надиграни от останалите. Същото важи и за Сиси/Светльо и Мишето/Венци. Сега ми е интересно как тези две двойки ще оцелеят. Имат шанс, защото новосформираната коалиция не се харесва особено много или по-точно визирам по оста Данчо/Ели. В момента всъщност Данчо/Ели са в доста незавидно положение, защото според мен биха били използвани за жертвено агне или удобната двойка за елиминриане без да се всява ново излишно напрежение и драми. Застанат ли на телевизора независимо срещу коя двойка за мен са АУТ.

Играта беше гадна. А Емо допълнително нагнетяваше положението с провокативни въпорис. Направо не мога да го позная Чолаков този сезон. Сигурно така му диктуват, но предаването става все по-противно за гледане с толкова много злост и негативизъм. Добре, че е Мария Игнатова да спасява доколкото може отчайващото положение.

Двойките като цяло са доста неприятни този сезон и аз лично виждам само една наистина хармонична и достойна двойка по всички правила на това предаване. И това са Галена и Петър. Те просто ярко изпъкват на фона на останалите, като отношение един към друг, към останалите и към играта. Желая им успех.

# 515
  • Мнения: 259
А кой е каналът на София?

# 516
# 517
# 518
  • Мнения: 2 554
Ето един пример за камера и кадър от нея с горен ракурс:
Скрит текст:
Камера:



Кадър:

И още:
Скрит текст:


 Кадри "отвисоко":


Камери в общите части:
Скрит текст:

Тези бели "етажерки" вероятно (надявам се) ги няма, когато във вилата не се снима риалити. Wink

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 17:38 от Bilyana14.

# 519
  • Мнения: 9 024
Марго и Крис (от подкаста - избрано)
Денислава;..И решиха да изгонят Писанчетата
Крис: Останаха мишките, котките си тръгнаха.
 Крис: Тихомир е човекът с маска. След всяка игра със София правели разбор...
Марго: ..Те така израствали... (с насмешка)
Крис: Тишо ставал всяка сутрин в 5 ч да тринира, но после станал търтей  и спрял... Е не може всички да сме хубави и добри (визира себе си)
Денислава: Марго, твоите залози грешка ли бяха?
Марго: не, не бяха. Макар, че Мишето  и Сиси ми казаха, мисли, гледай другите таблети...Няма как да казваш, "моят съпруг е най-добрият баща" и му залагам 500 лева, затова заложих всичко.




# 520
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 121
В един от епизодите от миналата седмица Крис разказваше, че Софи ги следила непрекъснато, каза почти дословно цитирам  " Ние сме се събрали в стаята и изведнъж се чука на врата и се появява София и казва, че се нуждае от маша, някой да и даде. Още веднъж пак се появява и пак иска нещо. Е , що непрекъснато ни подслушва".
Добре де, това подслушване ли е или той очаква  от тях никой нищо да не иска и едните в едната стая да злобеят, а другите по стаите си.
Софи и Тишо ми харесват от ден едно, по-късно симпатични ми станаха Петър и Галена. Но в последно време Галена доста преиграва, никак не е сигурна в избора си, прави се на доста принципна, но нещо не ми се вярва. Няма да се учудя ако Сияна и най-вече Мишето не я вербуват за тяхната коалиция. Надявам се Пешко да не омекне.

# 521
  • Мнения: 1 727
И според мен, ако е имало подслушване, няма шанс да не го покажат.

Няма как да го покажат, ако не е снимано. Не забравяйте, че това не е Биг Брадър, няма камери навсякъде. Има оператори. Те снимат в определени часове, през другото време не. Винаги когато гледаме нещо, то е снимано от оператор, който стои до тях. Затова и тук могат да градят образи и да се преструват. Затова и разговорите им са така режисирани. Около тях винаги има екип. Не е като в ББ, дето знаеш, че те снимат навсякъде и нон-стоп, ама някак си като не виждаши - в един момент се отпускаш и забравяш.
Точно това щях и аз да напиша...
Поглеждам логично...Двойките живеят в двустайни апартаменти. Съответно те са с коридорче и за се подслушва в стаята, трябва човек да влезе в коридорчето. Там камери няма, както и в спалните, т.е. тя може да е засечена от камери в общите помещения и коридори, докато отива към апартамента на подслушваните.  Но какво да ни покажат? как София върви по общ коридор в 1.30 през нощта. Само това могат, без доказателства, а и тя не е тъпа, за да не знае, че ако има камера в малкото коридорче ще я снима...

Могат да снимат как влиза в чужда стая в 1.30ч. При положение, че твърдят че е подслушвала, това ще е напълно достатъчно.

# 522
  • София
  • Мнения: 7 170
Да, то ще се чуе, може да не ни покажат, но все някога ще излезе истината. Не, че някой се вълнува чак толкова, но въпросът е принципен.

# 523
  • Мнения: 3 879
Галена и Петър са на почивка с Ивайло и Христина. Някак си не виждам прилика между двете двойки, много странно как се сприятелиха толкова. Особено Ивайло и Петър са ми големи противоположности.

# 524
  • Мнения: 1 128
Галена и Петър са на почивка с Ивайло и Христина. Някак си не виждам прилика между двете двойки, много странно как се сприятелиха толкова. Особено Ивайло и Петър са ми големи противоположности.

ГиП бяха единствените, които защитиха ИиХ. Освен това мисля, че бяха съквартиранти и може да са се сближили.

Общи условия

Активация на акаунт