🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 10

  • 110 123
  • 2 417
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 5 631
Защо слушаме 15 минути нострадална Магдалена?

# 1 546
  • Мнения: 191
Не вярвам, че това е изборът на ергена.

# 1 547
  • Мнения: 2 502
Златотърсачка или не, Маги с монолога си ме докосна, звучи искрено. Помислих си, че сама ще си отиде.

# 1 548
  • София
  • Мнения: 3 449
Аз съм изумен. Какво като го е питала!

Тия момичета не са неми, та само да му мълчат за да не ги изгони
Да, Алек ми изглежда все по-глезен и претенциозен. 🥱

Каква преценка да очаквам от човек, похвалил Надежда за естествената й красота... 😀

Щеше да ми е интересно да видя физиономията на Алеко като е видял снимките на Надежда преди трансформациите Grinning
А той 100% ги е видял в някакъв момент. След шоОто де Joy

# 1 549
  • Мнения: 571
Оффф, препи ли жено, какво ли, ама всички търсим любовта. Но ти си търсила парииии, вместо любоввв

# 1 550
  • Мнения: 312
"Маги се опита да ме захапе", и дават магарето в кадър Joy

# 1 551
  • Мнения: 1 901
Надежда показа рогца

# 1 552
  • Мнения: 165
Защо изрязаха сцената с Магдалена и Алек дето вчера дадоха в рекламата?

# 1 553
  • Мнения: 206
Аз си мислех, че реве заради Катя, а тя рИве, щото очаквала да дойдат за ръка...

# 1 554
  • Мнения: 2 627
Наистина не разбирам защо така от сърце я мразите тая Магдалена?!

# 1 555
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 301
В този сезон освен последни влакове, палатки и скъпи вещи за нещо друго поне на финала няма ли да се поговори? Цял сезон само това, такова бездарие на продуцентите никога не е било.

# 1 556
  • Мнения: 51
Аз съм разочарована, че Алеко не изскочи от храстите да успокоява състрадалната Магдалена… щеше да лепне перфе на сценария!

# 1 557
  • Paris
  • Мнения: 271
Другият епизод пак същото ще се разисква. 🤦🏾♀

# 1 558
  • София
  • Мнения: 6 480
Наистина не разбирам защо така от сърце я мразите тая Магдалена?!
Защото е имала богати гаджета и лек живот. На всички им е в устата.

# 1 559
  • Мнения: 573
Маги казва, че е млада жена и живота е пред нея. Това е голяма заблуда. Добре е, че мисли така, хубаво е човек да има надежда и да е позитивен, НО много хора смятат, че 50 е средата на живота (на попрището жизнено в средата), обаче тъжната истина е, че е 40, защото колко хора доживяват до 100?

Донякъде да, тя е приключила със своята младост, сега е средна възраст от 35 до 50.

Общи условия

Активация на акаунт