Отговори
# 450
  • Мнения: 1 066
Видяхте ли Афито какво направи когато водещата каза, че за съжаление Рамо отсъства?

https://x.com/firdawssosso/status/1788189677255602182?s=46&t=C9m … 4NUPbRSwTwEUXPj0w
https://www.instagram.com/reel/C6tSsKNMT0W/?igsh=MWJuZHVoNzM5c2k0Yg==

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 19:23 от BELL-

# 451
  • Пловдив
  • Мнения: 204
Честита награда на нашето слънчево момиче!
Няма значение, че тя я получава и за двамата, защото така или иначе отива в общия им дом.HeartHeartHeart

# 452
  • Мнения: 229
Лайк от Мерт и ново стори от Афра.😎

# 453
# 454
# 455
  • Мнения: 3 313
Страхотен е фрага.. Сейран ще рисува Ферит Heart
Ифакат да не убие гадателката без да иска?

# 456
  • Мнения: 383
Този фрамаг ме грабна ще гледам 😍

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 204
Фрага е супер.Heart Eyes Очаквам бомба епизод, то все пак да видим и озета.

# 458
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 932
АфРам днес отново разстроиха много хора, минавам да сложа малко бонджуци 🧿



# 459
  • Ямбол
  • Мнения: 255
Момичета епизода се оказва интересен. Сафет да не би да помага на Феро като им разкрие плановете на Таяр и Тарък.Малеее малееее леля Хаттуч ще яде дървото този път гали ба. Ифата за пореден път явно ще отнеме човешки живот.(Може пък и да уживее и да разкаже на Суна всичко ) 🤷 .Ако пък се спомине поне няма да манипулира повече Суна и така ще и се върнат настройките изцяло.Ще видим Есме освен от уплаха дали има и още нещо,че така скочи в прегръдките на Таяр 🤔. Нашите сладури за ТОП в епизода.Поздравления на  Афра и Мерт за спечелените награди.Пожелавам им още много такива.Наистина го заслужават.❤️🧿
Ще чакам петъка явно пак ще има изненади 🤔❤️❤️❤️

# 460
  • Мнения: 47
Момичета епизода се оказва интересен. Сафет да не би да помага на Феро като им разкрие плановете на Таяр и Тарък.Малеее малееее леля Хаттуч ще яде дървото този път гали ба. Ифата за пореден път явно ще отнеме човешки живот.(Може пък и да уживее и да разкаже на Суна всичко ) 🤷 .Ако пък се спомине поне няма да манипулира повече Суна и така ще и се върнат настройките изцяло.Ще видим Есме освен от уплаха дали има и още нещо,че така скочи в прегръдките на Таяр 🤔. Нашите сладури за ТОП в епизода.Поздравления на  Афра и Мерт за спечелените награди.Пожелавам им още много такива.Наистина го заслужават.❤️🧿
Ще чакам петъка явно пак ще има изненади 🤔❤️❤️❤️
Явно Таяр е старата любов на Есме.

# 461
  • Мнения: 1 066
За кой ли път? Рамо на върха! 🤍🧿

# 462
  • Мнения: 3 313
Явно Таяр е старата любов на Есме.
Преди дни и аз се зачудих, ама на колко трябва години трябва да е.. Нещо много объркано и нелогично ми се вижда. Той дали е по-млад от Мезиде на години?

# 463
  • Мнения: 22 221
Колко ли е лошо, да не можеш да изкажеш истинските си чувства Joy

Фрагът е супер, почувствах вайба на първи сезон Grinning Продължавам да се надявам, че совите не са това, което са Stuck Out Tongue Winking Eye

Влюбени душички Heart



Бел е донесла класацията, всичко си е по местата.  Кучетата лаят, керванът си върви Animal Dromedary CamelSmiling Imp

# 464
  • Мнения: 840
Хареса ми фрагманът. Единствено действията на Гюлгюн са ми ясни - завеждането на лелята, за да не закача Ферит Мезиде, обаче за останалите, нямам идея какво да очаквам. 😂 Кой кого следи, кой какво планира, наистина нямам представа.. 😂 До сега все изглеждаше, че гадателката подстрекава Ифакат за вършене на лошотии, обаче май не е било така.

Общи условия

Активация на акаунт