Пазаруване от about you - тема 29

  • 43 387
  • 533
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 151
Благодаря ,Karen .Предполагам няма значение марката?

# 61
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
И аз гледам бански и точно за размерите се чудех, че са ми някакви странни.
Ето този например (съвсем избирателно го слагам, за да се види номерацията):
https://www.aboutyou.bg/p/jette/banski-tip-bikini-7966879

Признавам, че често се бъркам в разни размери (и на дрехи, и на обувки), когато са описани по начин, нетипичен за използвания у нас.

# 62
  • Мнения: 3 151
Simple Smile Зимна роза с теб сме на една вълна явно Simple Smile .И аз така от снощи се чудя на тези размери,но както каза Karen по-горе става горе долу за ориентир поне за горнището Simple Smile . Аз пак ще мисля,че на някои нося С,на други М и май не знам без см.кой номер съм Simple Smile .

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 16:40 от reninel

# 63
  • Мнения: 264
Зимна роза, първата буква е за размер, който носиш по принцип, а втората е чашката. Такъв е ориентира, а вече колко отговаря е друг въпрос. Знаеш, зависи от модел, форма и т.н. Аз поне така се ориентирам, в Декатлон имат спортни бюстиета с такава номерация, пробвала съм техни и това е принципът за мен.
Иначе за числата Карен ти е дала инфо, на Триумф например са така 36, 38, а чашките са с букви А, В, С, може да има 36 СС или 38 ДД например.
Цветното палте на Десигуал щом са го получили някои от вас ще споделите ли дали е прав модел или леко се разширява надолу? Аз съм пропуснала, че е коментирано в темата, много се чудех да питам. Обаче си мислех, че няма кой да сподели, пък и чаках уж да махнат едното намаление и си викам някой да ме чака повече.

# 64
  • Мнения: 486
Да, в предната тема една мацка беше казала, че го е поръчала, но повече не е писала.

Две изгодни блузи 100% памук
https://www.aboutyou.bg/p/y-a-s/bluza-nelsa-14708779
https://www.aboutyou.bg/p/y-a-s/bluza-cindy-14186399

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 14:28 от AeroJ

# 65
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
36 е подгръдна обиколка 80 см

Та това е толкова просто и логично! LaughingLaughingLaughing

Сетих се за този виц:
В антикварен магазин жена заглежда стенен часовник. Пита продавача:
- Този часовник е прекрасен. А дали показва вярно и часа?
- Съвсем вярно го показва! Само трябва да го познавате. Например, когато видите, че е 17:45, значи е точно –9:38 ч.

Шегата настрана, благодаря ви за разясненията, момичета! Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

ПП: на показания от мен по-горе модел ми дава, че три различни размера отговарят на моя. Единият ще ми хлопа, вторият ще ми стиска, третият ще ми е точно. Въпросът е кой от трите Sweat Smile

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 14:58 от Зимна роза

# 66
  • Мнения: 3 151
А не гледай съветника Simple Smile)) Мен винаги ме прави 1 номер по-слаба,а сега за банските ми дава SE .Само мога да завидя за подобен размер LaughingLaughingLaughing

А 75 Б 34B ли трябва да е?

# 67
  • Мнения: 897
А не гледай съветника Simple Smile)) Мен винаги ме прави 1 номер по-слаба,а сега за банските ми дава SE .Само мога да завидя за подобен размер LaughingLaughingLaughing

А 75 Б 34B ли трябва да е?

75 Б би трябвало да е номерация само за горнището - гръдна обиколка/чашка. Вероятно продават само горнището, а долнището е отделно.

# 68
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
То този съветник никаква работа не върши. Затова питам в темата, поне да знам, че ще получа достоверна информация. Simple Smile
Аз зимата си купувах един бански, двете части се продаваха отделно и, о, чудо, нацелих се чудесно. Може би е по-добре да си се взимат отделно долнището и горнището, защото има много слабички жени с голям бюст и обратно - по-едрички с малък бюст. Тогава няма как да се нацелиш, като си вземеш от готовите комплекти. Или горе ще ти хлопа, долу ще ти стиска, или обратното.

# 69
  • Мнения: 3 151
Не винаги .Ето този примерно е комплект https://www.aboutyou.bg/p/vivance/banski-tip-bikini-9391677

# 70
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Ако съм с голямо дупе е малък бюст например, кой размер следва да взема? Аз точно на тези, дето са комплекти, не мога да разбера кой номер е моят.

# 71
  • Мнения: 897

Да, но тук присъства номерация на дрехи ( примерно 34) + размер чашка. Това е комплект.
Когато има само гръдна обиколка ( примерно 75) + чашка е само горнище, като това:

https://m.aboutyou.bg/p/buffalo/gornishte-na-banski-happy-324513

# 72
  • Мнения: 2 305
Сега погледнах, на тото съм ги поръчвала банските и няма закономерност в тези, които съм си оставила. Различни размери са. Съветвам, ако е възможно, да поръчате по два съседни номера.

# 73
  • Мнения: 3 151
Аз понеже искам и гледам комплект и за това ми е трудно.На горното черно горнище няма проблем с размера Simple Smile .Има си ясно 75 B ,,виж долнището е друго нещо . Но пък точно на този модел ако се приравни излиза,че 75 D е 36 D .Ta 36 може и на 75 да отговаря ...
За съжаление на моделите ,които гледах няма съседни номера. Ще се почудя още .
Благодаря за включванията Flowers Hibiscus

Последна редакция: сб, 04 май 2024, 16:41 от reninel

# 74
  • Мнения: 264
Според мен 34 е мъничко, към 70 по- скоро ми идва. Това е ориентир и за размера, разбира се, но не винаги. Аз например съм голям размер - 44-46, но имам сутиени по такава номерация, които са ми 36 ДД или 38 ДД. Няма как да взема унифициран сет, защото долнището ми трябва да е голяма разлика. Просто за нестандартни фигури такива комплекти трудно се нацелват. Моите бански от Триумф- взимам си конкретен модел и в повечето случаи взимам горнище един размер и отделно долнището.

Общи условия

Активация на акаунт