Лидл 184 - Майска пролетно - вдъхновяваща

  • 62 684
  • 763
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 330
Моите бяха М-ки.

# 61
  • Мнения: 27 844
И моите бяха М-ки. За боядисване предпочитам М.

# 62
  • Мнения: 1 070
Това ни е резултата с перлените и седефените бои от Лидл. Аз много обичам така да боядисваме по бързата процедура с тях. За 1 час , 2 картона са готови. Тези с бандеролите са тези, които се начупиха при варене.

 

# 63
  • Мнения: 51
Благодаря за новата тема!
Някой може ли да даде отзив за този комплект за маникюр?
Скрит текст:
Доволна съм, използвам го както за себе си, така и за детето, като то има по-голяма нужда от него. От раждането си нокътя на палеца на крака му расте враствайки се в кожата. Обиколили сме дузина дерматолози и маникюристи в опит да го оправят, до момента, в който взех нещата в свои ръце - упорито и систематично използвах комплекта за маникюр и за половин година постигнах желания резултат - нокътчето вече не расте впивайки се в кожата.

# 64
  • Мнения: 2 092
Baraka, би ли споделила как точно процедираш с врасналия нокът? Имам комплекта за маникюр, но не го ползвам, защото посещавам маникюристка. Но също така имам и враснал нокът на палеца на десния крак и се чудя как да го оправя сама. Ще ти бъда благодарна Flowers Hibiscus

# 65
  • Мнения: 1 741
Относно комплекта за маникюр
    подолог се нарича специалистът, който оправя проблеми с ходилата - гъбички, мазоли, врастнали нокти. А вТему има доста видове приспособления за корекция.
    Съжалявам, не успях да сложа информацията в скрит текст, забравих как се правеше на телефона.[/list]

    # 66
    • Мнения: 441
    Не са минали XXL дрехите. И аз ги следя заради ММ, че там са доказан размер на прилична цена. В момента има дамски тениски на 7 лв до XL/XXL размер. Ако не Ви трябва точно 4XL, според мен са големки и ще стават за спане.
    От кога са тези тениски? И аз дебна, но не съм ги видяла в брошурата

    # 67
    • София
    • Мнения: 435
    Подарявям:




    # 68
    • Мнения: 2 712
    Пиците от италианската сефмица хубави ли са?

    # 69
    • Мнения: 1 810
    Подарявам:
    Скрит текст:
    - валиден до днес - 6 май 2024 г.









    # 70
    • Мнения: 332
    Подарявам купоните:

    # 71
    • Мнения: 878
    Подарен
    Подарявам купон за 5лв отстъпка при покупка над 50лв.

    Последна редакция: пн, 06 май 2024, 22:56 от rosicapi

    # 72
    • shumen
    • Мнения: 18 225
    От 30 яйца размер Л едно пукнато.

    # 73
    • Мнения: 6 879
    Подарявам
    Скрит текст:

    # 74
    • Мнения: 1 944
    Подарявам:
    Скрит текст:

    Общи условия

    Активация на акаунт