Любители на кучета - 142

  • 20 336
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 676
Звездичка, съжалявам за кученцето 😞

# 76
  • София
  • Мнения: 396
Съжалявам за кученцето, Звездичка.
Има толкова отвратителни хора... Не заслужаваме кучетата и любовта която дават.

# 77
  • София
  • Мнения: 14 176
Милата душичка.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 985
Звездичка, съболезнования за кученцето.

Тези изроди не се ли замислят, че може и дете да налапа нещо от земята?

# 79
  • Мнения: 2 594
Знам, че е реторичен въпрос, но не ги интересува. Когато си жесток към животните, то няма как да си жалостив към хората.
И като се има предвид какви са причините, че лаят, пишкат, акат.....че съществуват.

# 80
  • Мнения: 46
Съжалявам за загубата! Не заслужаваме предаността и обичта на тези същества, защото те наистина не избират лош, добър човек и вярват на всеки.

Не съм чела статията, но от треньора на нашето куче знам, че инжектират хляб, салам с антифриз, който за кучетата освен, че няма мирис е и сладък. Дали е вярно не знам, това беше просто разговор ей така отдавна.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 10 717
Да,сладък е и прилича на разлята нафта. Достатъчно е и едно близване, за да е фатално. Няма да забравя, как някой тровеше животни зад съда. Мъжът ми толкова беше набрал, че се усъмни в един човек, който поливаше тревата в градинката и го накара да пие от тубата с водата.

# 82
  • Мнения: 1 081
Ох, нямат ли съвест тия хора?!? Как ще причиниш това на живо същество?!?
Звездичка, съболезнования!

# 83
  • Варна
  • Мнения: 546
Много тежка тема сте подхванали. Цял ден искам да се "отчета" с майски данък, но....ще почакам, че не е сега моментът.
По темата да кажа само, че при нас доста котки изтровиха и един съсед с много яд ми каза, че "гълъбарите" пръскат отрови, защото котките им ядяли гълъбите. Дали е така не зная, но откакто ми посочи евентуалния извършител, не мога  и да го поздравя като хората. А е толкова любезен, радва се на двете маймуни и все ги възхвалява колко са възпитани. Обаче...аз съм си такава - веднъж като ми се "обърне" сърцето и няма връщане. Иначе ние сме единствените, които си събират в торбички всичко, но навсякъде е "минирано" и това също дразни хората. Та може и да не е насочено тровенето срещу кучета, а срещу котки. Както каза този съсед" "Видиш ли нещо с отрова, търси гълъбар". Дали е така....?

ПП Утре ще открия майската фотосесия Hug

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 21:02 от galenaa

# 84
  • Варна
  • Мнения: 5 410
Съболезнования за тази твърде млада звездичка. Предпочитам да вярвам, че е станало случайно и че има по-малко лоши хора на земята. Sad
Галена, къде сте единствените, които си почиствате?
Майската фотосесия вече е открита, според мен няма проблем да публикувате снимки. Това е животът - едни се раждат, други умират... И без това е много тежко да се четат такива постове, аз бих се радвала да се разсея с нещо пухено.

# 85
  • под тепетата
  • Мнения: 9 502
Абсолютно! Galenaaa, дай малко фото на двете кипри! Пък аз ще почерпя с любимо наше , но вече в историята
Скрит текст:

 Внукът домъкна фенерче с лазер и голямата котка под прикритие полудя! Като сбърчи челото ( така правеше като бебе) и като се защура да го търси това лазерче...даже и като беше изключено!

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 21:20 от bilqna_69

# 86
  • Варна
  • Мнения: 546
Благодаря за интереса към двете ни кокони, за които Великите дни минаха в игри, ресане, забава, галене и разходки "на корем"! С много хора, все мераклии за мачкане, ми е лесно - един ги пусне, друг ги хване, един ги върне от разходка, друг ги взима да отидат до магазина, и за мен остана само да си пия кафето,  и да организирам следващата сбирка.
Сега, както е редно, да добавя пропуснатия "данък", с надежда да нямаме повече новини, които ни натъжават.
В очакване на поредната "жертва" на неизчерпаемата им енергия за разходка:


Когато си се докопал до вкусна наградка и показваш колко ти е харесала:

Е, малко са като героинята Дуда на Елин Пелин "Само един кусур има,  и си бърка с язико у носо, ама кой това ти гледа. Човек без кусур не може! "

В суматохата "малкото" докопа топката на "кака си" и се наежи, но накрая схватката завърши с рядък момент на доброволно помирение:




Това беше "кратък" снимков репортаж от нашите празнични дни. Светла седмица, прекрасни "родителки" на още по-прекрасни създания!

ПП Didi 168, живеем във вилна зона и мисленето на кучешките стопани е: "Ама ти събираш в торбички, нали сме в гората?". Бях направо безмълвна първия път, когато ми зададоха този въпрос. При това беше от майката на бъдещ ветеринарен лекар...... Вече не съм така и лекичко си подхвърлям в разговор, че е грозно да заобикаляме сутрин, бързайки за работа мините, пък и може нашите да го изядат на разходка. Но....по-лесно е да "не разбереш" намека, нали сме "в гората"......

# 87
  • Мнения: 2 594
Много готини снимки на двете хитруши. И ние сме във вилна зона, ама при нас събират в торбички Stuck Out Tongue Winking Eye. Но пък си хвърлят боклука до контейнера, че е трудно да слезеш от колата и така.....

# 88
  • в голямото село
  • Мнения: 500
Ето ни и нас, отдавна не сме се показвали, но пък редовно ви чета



При нас пак здравословни проблеми - уртикария. Не бях виждала обринато с пъпки куче, но....и това ще мине.
ПП. Съжалявам за загубата ви Звездичка, не мога да си представя какво ви е.
Забравих да покажа новия ЕРГЕНИН

Последна редакция: вт, 07 май 2024, 23:16 от vivinka

# 89
  • Мнения: 1 573
Ох, френчитата са ми голяма слабост Green Heart

Общи условия

Активация на акаунт