Любители на кучета - 142

  • 16 617
  • 630
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 072
Мда, някои хора бъркат празниците и  празнуват Нова година на Великден...Pensive
Ние ще се запишем, макар и закъснели с една кокетна снимка:

`ма, днес ме сресаха, че бях на реката и обрах тръните, докато облайвах патиците, пък и още си сменям кожухчето и  май доста косъмчета пускам из къщи, та ме решат превантивно...И, само да питам тия пъдпъдъчи яйца де ги дават? Че явно има останала половинка...?!?

# 61
  • София
  • Мнения: 2 136
И аз с една прясна снимка от днес. Ни лук ял, ни лук мирисал.

# 62
  • София
  • Мнения: 361
Не мога да не покажа и кучето ни на вилата.



Това е Рика. Изключително мило, кротко и гальовно същество. Снимките не са хубави, но тя отказва да ми позира. Simple Smile

# 63
  • под тепетата
  • Мнения: 9 449
И аз с много зор успях да фотна двамцата за данъка. Sivi, благодаря!
 
 По празниците имахме гости и нямах минутка време да ви честитя, затова сега Христос воскресе и да са здрави имениците!

# 64
  • Мнения: 913

Ето така се реши Съни 😃 Сина седи с кокал от ангешкото, а аз реша,реша,реша и има още. Обаче седи лудетината, аз очаквах че ще скочи и веднага ще го изръфа, а тя седи и чака. Накрая не получи кокала, че не ми се рискува пак да се размекне.

# 65
  • под тепетата
  • Мнения: 9 449
Красавица!
Гинче, ти нямаш ли имен ден днес?
 
Малко куче, голямо куче
 

Последна редакция: пн, 06 май 2024, 23:24 от bilqna_69

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 6 179
Е как може да оставите момичето без кокал! Безсърдечни сте Simple Smile Поне малко от крайчеца да бяхте отрязали...
И ние се решем така, взимам една шепа лакомства и в банята. Много е спокойна и може и с часове да стои.

# 67
  • Мнения: 1 072
Красавица!
Гинче, ти нямаш ли имен ден днес?
Абе, май съм на друг ден( че по паспорт съм Джини, от Дженевра), ама така като постави въпроса, може и да използвам повода и да изкрънкам някой кокал от агнешкото Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 928
Извинявам се че пиша по това време но нямам почти с кой да споделя. Кученцето ни почина днес от отравяне с антифриз. Заведохме го във ветеринарна клиника, но не успяха да го спасят. Беше само на 1годинка и 2 месеца. Как да преодолеят мъката си, какво да кажа на децата. Не спирам да плача 😭😭😭 Дворът е пуст без него, няма го да ни посрещне, да ни се зарадва, децата много го обичаха ... Много отдавна не бях писала, но от време на време ви чета.  Бъдете здрави и се радвайте на животинките ❤️

# 69
  • под тепетата
  • Мнения: 9 449
Много съжалявам за загубата ви! Някой умишлено го е отровил, така ли? Нямате ли камери? Много е жестоко  и нечовешко!

# 70
  • Мнения: 2 569
Съболезнования!
Толкова несправедливо!

# 71
  • Мнения: 1 526
Горката животинка. Хората, които правят такива, заслужават да умрат по същия начин. Rage

# 72
  • Мнения: 928
Нямаме представа дали е умишлено отровен или някъде от улицата е облизал. Имам съмнения за една съседка, тези дни се оплака че кучето много лае и да го преместим някъде другаде защото е точно под прозореца и. Нямаме камери. Толкова съм разочарована, звънях на 2-3 места в София, които работят по празниците и те ми предлагаха часове чак за обяд предвид тежкото му състояние. Въобще не се трогнаха, а им обясних че лежи и не мърда само диша тежко, това се случва в 8 ч сутринта . Заведохме го директно в Синия кръст на Панчарево, но много късно. Още ми е пред очите, онази вечер си личеше че нещо не е добре, но моя мъж вика ще се оправи сутринта ще го заведем на лекар. Толкова съжалявам че не го качих в колата да го закарам някъде... 😭😭

# 73
  • Враца
  • Мнения: 2 721
zwezdi4ka14 , много мъчно ми стана за животинката Sad Sad Sad


Никога до сега , не съм чела за антифриза и сега, като прочетох тази статия, направо съм изумена и адски притеснена:

https://dogsandcats.bg/kucheta/otraviane-s-antifriz-pri-kuchetata


Знаех, че е отровен, но си мислех, че трябва големи количества или де да знам какво съм си мислела, но сега ме е страх от досег с антифриз. И така като гледам действието му и колко малко трябва, не искам да обвинявам съседката, но ми звучи прекалено лесно , да се избави от лаят , който и пречи.

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 4 598
zwzdichka14, много съжалявам за кученцето и за вас!
Ако е умишлено, не знам как този, който го е направил, може да се назове “човек”, умът ми не го побира…

vmarinska, прочетох и аз статията за закуска. Не съм и предполагала, че може от едното нищо да се отрови. И особено нашия, дето всичко да помирише, оближе и налапа, ако може…
Ужас! Дори не знам как изглежда антифриза!

Общи условия

Активация на акаунт