🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 11

  • 116 646
  • 3 055
  •   1
Отговори
# 2 040
  • София
  • Мнения: 6 501
Niya, не споря, просто не знам по какъв друг начин да го нарека.

Въобще не вярвам че изкарват някакви пари от тениските и чашките ергенките, просто трябва да твърдят че се занимават с нещо.
Не включвам Капитонова в това число, за тазгодишните говоря.

На фона на фенките на Танко, участничките в сегашния сезон изглеждат като най- нормалните жени , дори и Силви Grinning. Тази с дроб сармата ми е като излезнала от “Мизъри”.

# 2 041
  • Stockholm
  • Мнения: 485
Френското образование все още е една от най-добрите световни системи.

Маги - харесвам способността й да се владее, да не е агресивна и винаги да е премерена. Нещо, което аз никак не умея, но винаги се възхищавам на хора, които притежават тези ценни качества.

Хареса ми идеята за два ергена.

Ани Владимирова и аз не я харесвам.
Чичо Танко е голям смешко, ако направят Ергенът mature, куп лели ще се втурнат, Розата става напълно излишен (не че сега не е!), ще декламира под звездите върховите си постижения в поезията и ще е изключително забавно 😄.

За двамата ергена си мисля как ще оправят церемонията с розата. Например може да си разделят розите. И този, който е втори да няма право да дава роза на момичетата, които вече имат. И да се редуват кой ще е първи и втори. За финала- в най-добрия случай две победителки. А ако и двамата се влюбят в една, ще трябва тя да избере с кой иска да е.

# 2 042
  • Мнения: 625
проксима, благодаря ти за отговора ! Сори, че някои сме досадни, но не ми се отваряше връзката към творенията на Танко и затова помолих за инфо.

Надкаста с Валерия нещо и на мен не ми върви. Недорасляк си е и няма какво интересно да каже.

# 2 043
  • Мнения: 556
На мен Валерия малко ми прилича на испанската певица Росалия:



Ако направят златен ерген с Танко или някой като него, рейтингът ще удари тавана Grinning Лелите-участнички ще са много по-отчаяни, отракани и без задръжки от младите, а и аудиторията ще е по-зряла и точно от демографията, която гледа най-много тв по принцип.

# 2 044
  • Мнения: 516
Тази не прилича ли повече на пехливанката, не знам коя беше, но сте качвали снимки

# 2 045
  • София
  • Мнения: 5 795
И на мен не ми харесва посоката, която пое образът на Надежда. Не се е криела досега, според мен, просто фокусът беше насочен към скандалите и другите кокошки. Валерия улесни Алек и се спаси, с което малко ми се издигна в окото.

# 2 046
  • Мнения: 808
Не мисля, че Хриси е продала дори и една чаша с "шуши груп" или пък Виктория да е продала тениски и чаши с цър-пър.

В началото Виктория твърдеше, че мърчът й е с благотворителна цел, ама после в надкаст я питаха няколко пъти и накрая стана ясно, че това й бил дохода. Тогава ми направи ужасно впечатление.

# 2 047
  • Мнения: 18
Алек силно желаеше Валерия и затова ѝ приписваше несъществуващи качества. Тя обаче мълчеше не защото е енигматична, а защото знае, че са от различни светове и това ще излезе наяве, щом проговори малко повече.
В днешните си участия се държи простовато и ме кара да съжалявам, че ѝ симпатизирах през последните епизоди.

Не знам кой искам да спечели, но предпочитам да не е Надежда.

# 2 048
  • София
  • Мнения: 13 150
И на мен не ми харесва посоката, която пое образът на Надежда. Не се е криела досега, според мен, просто фокусът беше насочен към скандалите и другите кокошки. Валерия улесни Алек и се спаси, с което малко ми се издигна в окото.

Според мен Надежда просто е най-хитра и добре се пазаше от камерите, но по някое време започна да й писва и вече едвам удържа да крие истинското си лице.

# 2 049
  • Мнения: 4 212
Надежда ще окопае всеки мекушав мъж, защото е манипулативна.
Никога не съм я харесвала. Хубаво, че пази фигурата си, на промото и двамата й родители са откровено тлъсти.

Мъчи ме един въпрос за Ергени още от втори сезон - няма физическа прилика нито с чичо Танко, нито с майка си…

# 2 050
  • Мнения: 1 923
Въобще не вярвам че изкарват някакви пари от тениските и чашките ергенките, просто трябва да твърдят че се занимават с нещо.
Не включвам Капитонова в това число, за тазгодишните говоря.
Номерът е колкото да се нарекат “собственици на онлайн бизнес” и да се хвалят на всеослушание. Иначе повече от половината не правят нищо реално. Паразитен живот. И после питат къде са свестните мъже. Кой свестен мъж ще си вземе жена, която нищо не умее?

# 2 051
  • Мнения: 726
Много несправедливо е как предаването си монтира, както си реши. Примерно, толкова усилия се хвърлиха и няма какво да се лъжем - последните епизоди яко изчистиха имиджа на Валерия, преди да си тръгне. Чак хората взеха да я харесват. А сега я слушам - ами злобна, незряла, неосъзната, арогантна, простовата, с прекалено високо самочувствие, изобщо не говори, като момиче, което е на 20+ години. Включително това, че станаха приятелки с Маги и Екатерина подобри образа й. Ами първите епизоди, в които вървеше по свирката на Габриела и сие?
Ама на много други не им направиха тази услуга...

# 2 052
  • Мнения: 1 978
Надежда от онзи етнос ли е? Нямам спомен да го е казвала, но доста ми бие

 Попитах по-рано, но явно бях го написала директно и коментарът ми е затрит, не знаех, че е против правилата нещо, съжалявам Simple Smile

# 2 053
  • Мнения: 1 128
Според мен поведението на Валерия беше чиста защитна реакция. Замръзна в опит да се защити предварително от още едно евентуално "изоставяне" в нейния живот.
Всички хора в нейния живот я "изоставят", тя само това познава и не веднъж го е казвала. Първо баща й, после губи майка си. Не е преработила тази травма изобщо все още. Видяхме я след разказа си, когато гледаха филм - съвсем затихна. Психиката и не издържа и системата се заключи, за да се опита да се справи сама и да преработи напрежението от всичко.

Алеко беше изключително гаден с нея. Особено с последната си реплика. Човек НЯМА как да мисли ясно за общо бъдеще с някой, ако не е подредил миналото си до известна степен. Ако имаше малко емпатия в него, щеше да разбере, че тя умира от страх да не я отхвърли ("изостави"). И тя се защити по единствения логичен за нея начин на този етап - за да не я отхвърли той - тя първа го направи.

Точно така е, затворила се е. Само че не намирам Алек за виновен за нейните проблеми и смятам, че той не е длъжен да търпи човек, който не е ок с миналото си. Никой не е длъжен да прави подобни жертви, още повече в началото на една връзка, която би трябвало да трае цял живот.
Аз за това казвам, че Валерия сама трябва да намери мир със себе си, защото иначе ще привлича само мъже, които ще се възползват от тялото й и ще я насилват. Влязла е в затворен кръг и се върти в него.
Как да се справи тя? Сама трябва да реши - мисля, че сама няма да успее, нужни са й професионалисти, но в крайна сметка решението си е нейно.

# 2 054
  • Мнения: 1 923
Надежда от онзи етнос ли е? Нямам спомен да го е казвала, но доста ми бие

Попитах по-рано, но явно бях го написала директно и коментарът ми е затрит, не знаех, че е против правилата нещо, съжалявам Simple Smile
Съдейки по родителите ѝ (видяхме ги в промото) няма нищо от онзи етнос в нея.

Общи условия

Активация на акаунт