Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (козметика от dm, Lilly drogerie и други) - тема 91

  • 26 305
  • 350
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 23 137
Одорекс спира  изпотяването, но спреш ли да го ползваш,  доста време  след това под мишниците мирише на мърша. Ползвала съм го, но никога повече няма да го ползвам. Sad

Последна редакция: чт, 20 юни 2024, 20:10 от Amiamo

# 346
  • Deutschland
  • Мнения: 5 573
Фрау, понеже си споменавала, че си в Германия, този дезодорант на Дав виждала ли си го скоро?
Скрит текст:
Миналата година си накупих доста бройки от ДМ с код, но сега не го намирам, понеже пак има код и исках да си взема. Трябва да погледна и в Росман и супермаркетите. Дали не са го спрели в Германия?

За съжаление не съм го виждала в ДМ отдавна.
В Амазон го има със сигурност.
В Реве

https://shop.rewe.de/p/dove-deo-spray-belebendes-ritual-ohne-alu … ium-150ml/8301394

Последна редакция: чт, 20 юни 2024, 07:31 от Фрау С

# 347
  • Мнения: 2 761
При мен нищо не спира изпотяването, но това е съвсем нормален физиологичен процес и нямам проблем с това, важно ми е да няма неприятна миризма, с Дав туширам всичко, затова купувам само тях.

# 348
  • Мнения: 13 873
Одорекс спира  изпотяване то, но спреш ли да го ползваш,  доста време  след това под мишниците мирише на мърша. Ползвала съм го, но никога повече няма да го ползвам. Sad
Не съм и нямам намерение, агресивен е доста и съм виждала и стряскащи кожни реакции от него. На друга позната пък се наслушах на оплакванията че голяма работа като е суха под мишниците, при положение че по кърба се поти повече.
Потенето не ми пречи, пречи ми само миризма ако се появи.
На Дав много хвалби имах от приятелка за този който е като гъбка, взех си да го пробвам но чак Уау не мисля че беше. От стиковете им също не останах впечатлена, май още ми се подмята някъде един преполовен.

# 349
  • Мнения: 2 723
И аз като natka. Даже не си купувам ролони, стикове и т.н.

# 350
  • Мнения: 1 376
Някой пита по-назад за ежедневни превръзки. Доволна съм от тези:

 И тези:


Микрото са наистина микро, за силно вагинално течение или за “хващане” на началото на цикъла не стават, но иначе са много удобни и изобщо не спарват или усещат. Зелените са по-големи, но пак са тънки и също са много удобни.

Общи условия

Активация на акаунт